Anton Čulen
41.4K

Zbohom, Slovensko? Sú Izrael a Slovensko prvými na rade?

Zbohom, Slovensko? Sú Izrael a Slovensko prvými na rade?

Napriek tomu, že počet „obetí“, teda vykazovaných úmrtí na tzv. covid sa ustálil na nule a počet hospitalizovaných sa znížil nad sto, že sa na tom základe dokonca „úradne“ končia aké-také výhody pre tak či tak už zničených stredných podnikateľov, kampaň strašenia neprestáva.
„Najväčšia vakcinačná kampaň v histórii ľudstva je v plnom prúde“ – ochkajú si dobre platené médiá: „Očkovanie proti covidu už prebieha rôznym tempom na všetkých kontinentoch. Vzorom pre ostatné krajiny sa v tomto smere stal Izrael, ktorý má pred zvyškom sveta veľký náskok, podľa štatistík portálu Our World In Data už v židovskom štáte dostala vakcínu viac než štvrtina obyvateľstva.“

A Trend: „V Izraeli sa napriek zaočkovaniu nakazili covidom stovky ľudí.“ Doktor Hervé Seligmann a inžinier Haim Yativ: „Izrael veľmi rýchlo zaočkoval najvyššie percento svojej populácie experimentálnymi vakcínami proti covidu. A počet úmrtí po očkovaní rapídne stúpa – toto je nový holokaust.“ Chudáci, večne skúšaní Židia. „Izrael je považovaný za ideálne miesto pre rozsiahlu epidemiologickú štúdiu, ktorá zahŕňa 9,3 milióna ľudí, a to vďaka univerzálnemu, štátom sponzorovanému systému zdravotnej starostlivosti, v ktorom poisťovne vedú 40 rokov digitalizovaných lekárskych záznamov vrátane záznamov o očkovaní každého izraelského občana.

Bývalý izraelský premiér Ehud Barak poukázal na to, že spoločnosť Pfizer využíva izraelskú populáciu ako perfektné testovacie prostredie pre svoju vakcínu COVID-19“.

Izrael a Slovensko. K 3. júlu majú prvú dávku „za sebou“ dva milióny Slovákov, druhú dávku 1,6 milióna a do dosiahnutia „méty“ 60% zaočkovanosti chýba 1,7 milióna našincov.

Vraj „Vakcína je sloboda“ – tak perlí správca bývalého Arcibiskupského paláca, prv predajca vodky, rovnako správkyňa Grasalkovičovho paláca, známa odborníčka na pezinskú skládku, svoj vakcínofilný postoj nemenia biskupi. Skládkova princezná vlastne len pokračuje v svojej prezidentskej kampani, bojuje „proti zlu“. Parlament rokuje o výhodách pre zaočkovaných, o akejsi podivnej „lotérii“, o odmene za „verbovanie na očkovanie“! Tá kampaň akoby „spadla z neba“ – podobne ako „z neba padajú“ vírusy? Padajú tam, kam ich rozvozia lietadlá?

„Kdesi“ už dávno vedia, že ide a príde „delta covid“ – ak nejde o umelý vírus, to im o ňom telefonuje sám svätý Peter? – no na druhej strane na Soni Pekovej, českej virologičke, rodáčke z našej Prievidze, podľa ktorej je „delta“ už štvrtým umelo vytvoreným vírusom, a na iných, ktorým nechýba zdravý úsudok, nenechávajú suchú nitku. Kto sa nedá zaočkovať je dobytok s teľacím IQ – tak píšu sorošovskí smetiari – a treba naňho dlhý bič!?

Všetko nanucované je podozrivé. Pri tomto očkovaní ide pritom o experimentálne vakcíny, za ktoré výrobcovia v prípade vedľajších účinkov odmietajú niesť zodpovednosť, tú ponesie(?) štát. Odborníci dokonca tvrdia, že pri použití RNA vakcíny ide o „výrobu časti vírusu v organizme“, a takýto postup sa volá „génová terapia“ či dokonca „génová manipulácia“!

Na príbalovom letáku (adc.sk) pri všetkých u nás schválených vakcínach sa uvádza: „Tento liek je predmetom ďalšieho monitorovania. To umožní rýchle získanie nových informácií o bezpečnosti. Môžete prispieť tým, že nahlásite akékoľvek vedľajšie účinky, ak sa u vás vyskytnú.“ Treba jasnejší dôkaz, o čo ide? O celosvetový výskum a zaočkovaní sú súčasťou rozsiahlej klinickej štúdie. A ten, kto sa ide „zavakcínovať“, mal by podpísať súhlas s účasťou na štúdii a dostať za to peniaze!

Nič také sa však nehrozí. Peniaze sú v tomto prípade až na druhom mieste. Na prvom je záujem o zníženie počtu obyvateľov planéty Zem. Tu je odkaz muža stojaceho blízko pri šialencoch z Davosu, Jacquesa Attaliho: „Budúcnosť bude o hľadaní spôsobu ako znížiť počet obyvateľov… Nájdeme alebo spôsobíme niečo, pandémiu zameranú na určitých ľudí, na tom nezáleží, tomu slabí a ustráchaní podľahnú. Hlupák tomu uverí a požiada o liečbu. Výber hlupákov sa preto uskutoční sám: na bitúnok pôjdu sami.“ Ale v ofsajde nie sú ani peniaze: mnohí epidemiológovia a členovia konzílií odborníkov sú na výplatných listinách farmafiriem.

Slováci a Židia patria medzi niekoľko málo národov, ktoré prežili dlhú časť svojej histórie bez vlastného štátu. Židia v diaspóre, Slováci chránení Tatrami. Majú však spoločný bod: citlivosť k prúdom doby, pravda, s opačnými závermi. Keď sa v niektorom spoločenskom organizme začnú prejavovať prvé náznaky úpadku, Židia sa od neho odvracajú, aj keď dovtedy boli jeho prívržencami. A naopak, sotva niekde začne rašiť zárodok budúceho úspechu, už si ho Židia všimnú, chvália a bránia ho. Slováci sa naopak držia prežitého a nové idey prijímajú len veľmi pomaly a obozretne, s nedôverou a opatrne. A tým, ktorí ich prijmú skôr a ktorým náskok prinesie osoh, tým potom závidia.
Ale teraz? Sú Izrael a Slovensko prvými na rade? Majú vymrieť?
Naozaj: „Zbohom, Slovensko“?

Marián Tkáč
3.júla 2021
Foto zdroj: Internet
alianciazanedelu.sk/archiv/9369
Hermenegild
Prví na rade boli vždy obyčajní židia, potom slovania. Stále platí: nič nového pod slnkom. História sa stále opakuje a LEN hlupáci to nechcú vidieť.
apredsasatoci
Nikto nekaze Židom kantrit svojich.