Clicks1.8K
Mira393
ale vždyť v Rusku je taky Covid
Freddy Gargamel
Hm... pripomína mi to isté proroctvá, podľa ktorých sa súčasný kovidový prevrat nepodarí doviesť do plánovaného konca, pretože do toho príde veľká vojna, s účasťou Ruska, ktorá zabráni kompletnej realizácii plánu... uvidíme (ak dožijeme).
Quo vadis Domine?
Nechapu, proc jsou ukrajinci tak naivni a mysli si, ze neslovani to s nimi budou myslet dobre. Slovani k slovanum!!! Zapad vzdy jen vykoristoval a podmanoval si ostatni. Navykladaji narodum pohadku o zlatem teleti, ale sleduji jen vlastni zajmy a prospech. Provokuji a pokousi Medveda!
Lenka Morana Moranova
Víš, ale nenamlouvâme si něco? Jakože jsme my Slované něco víc? Žili jsme prý v lesích a bažinách ani nestavěli města, odmítali přejít na křesťanství... divoši. Ani geneticky už nemáme moc společného. A morálka dnes? Nedělejme si iluze. Já bych chtěla, aby se Ježíš vrátil a začal kralovat jako v nebi tak i na Zemi. Kdokoliv by vyhrál válku, musel by si upevnit moc pomocí elektronického …More
Víš, ale nenamlouvâme si něco? Jakože jsme my Slované něco víc? Žili jsme prý v lesích a bažinách ani nestavěli města, odmítali přejít na křesťanství... divoši. Ani geneticky už nemáme moc společného. A morálka dnes? Nedělejme si iluze. Já bych chtěla, aby se Ježíš vrátil a začal kralovat jako v nebi tak i na Zemi. Kdokoliv by vyhrál válku, musel by si upevnit moc pomocí elektronického koncentráku. Už jsme zašli příliš daleko. Až nám bude nejhůř, budeme volat Ježíše a On nám přijde na pomoc. Zatím nejsme v myšlenkách natož modlitbách sjednocení. Zato globaliste se sjednocují. Viděla jsem včera část ceremoniálu Zlaté přehlídky faraonů, děs, ani jsem to nedokoukala. Potřebujeme to znát? Asi ne. Najednu stranu se bojím, na druhou stranu se těším na Ježíše a to nad strachem převažuje. Chci také, abyste se radovali.
Zachrana 21
To je dobre, USA a NATO podel hranic s Ruskem si uz moc troufa...