Bratia a sestry
Projev doslova otřásl polskou veřejností a reakce přišla okamžitě již po pár hodinách i z Ruska. Nad Kremlem se zjevil výjev počátku jaderné války. Na obloze se objevil letoun “Soudného dne” typu Iljušin IL-80, speciální stroj chráněný proti EMP a určený pro evakuaci vlády z Kremlu v okamžiku vypuknutí jaderné války. Viz. video níže. Ruská armáda stroj přezdívá “Létající Kreml” a je to stroj, …More
Projev doslova otřásl polskou veřejností a reakce přišla okamžitě již po pár hodinách i z Ruska. Nad Kremlem se zjevil výjev počátku jaderné války. Na obloze se objevil letoun “Soudného dne” typu Iljušin IL-80, speciální stroj chráněný proti EMP a určený pro evakuaci vlády z Kremlu v okamžiku vypuknutí jaderné války. Viz. video níže. Ruská armáda stroj přezdívá “Létající Kreml” a je to stroj, z něhož lze řídit nejen celé Rusko, ale i jadernou válku. Stroj byl naposledy k vidění na veřejnosti 9. května 2010, tedy před 12 lety. Kreml tím zřejmě vysílá varování do Varšavy, že invaze polské armády na Ukrajinu povede k vypuknutí války Ruska s NATO a v konečném důsledku k jaderné válce.

VIDEO: Polský prezident v šokujícím projevu k armádě prohlásil, že mezi Polskem a Ukrajinou už nebudou žádné hranice, jak prý prorocky prohlásil Volodymyr Zelenský! Nad Moskvou se objevil "Létající Kreml" v podobě letounu IL-80, který je určený pro evakuaci vlády v případě vyhlášení jaderné války! Varšava podle ruských tajných služeb chystá invazi na západní Ukrajinu na základě pozvání Kyjeva, který se pokusí s Varšavou vytvořit konfederaci a volnosvazkový společný stát spojený se členstvím v EU a v NATO!
aeronet.news/…ice-jak-pry-prorocky-prohlasil-volodymyr-zelensky/