Clicks447
Edward7
4

"Zabójcze strzały szczepionki covid, słychać na całym świecie"

„Wirus Wuhan jest gotowy do pojawienia się u człowieka” - Dr Anthony Fauci (2016)
„” Przestań mówić, że „przeprowadzono badania” przed otrzymaniem szczepionki Covid-19… ponieważ TY JESTEŚ badaniem ”
- SD Wells, pisarz
Patrick J. McShay
Wydaje się, że gdy globaliści są zaangażowani w swój plan redukcji populacji i kontroli świata poprzez totalne państwo policyjne i inwigilacyjne poprzez starannie
zaplanowaną i wymyśloną pandemię. Szczepionki COVID-19 zostanie zapamiętana jako „zabójcze strzały”, co słyszy się na całym świecie. To nie tylko moja opinia, to opinia lekarzy i naukowców na całym świecie, których artykuły i filmy są silnie cenzurowane przez główne media, media społecznościowe i cenzurę online przez największe serwisy
internetowe, takie jak Google, YouTube, Facebook. i między innymi Twitter.

Dr Sucharit Bhakdi, światowej sławy mikrobiolog, ostrzega, że histeria COVID opiera się na kłamstwach, a szczepionki przeciwko COVID mają spowodować „globalną
katastrofę i zdziesiątkowanie populacji”. Raport z dnia 20 kwietnia 2012 r. Z laboratorium biologicznego poziomu 4 na Uniwersytecie w Teksasie, gdzie przeprowadzono testy szczepionki na wirusa SARS, mówi, że wszystkie testowane zwierzęta doświadczyły odpowiedzi autoimmunologicznej i wszystkie zwierzęta zmarły. W raporcie zatytułowanym „Immunization with SARS Coronavirus vaccines Leads to Pulmonary Immunopathology On Challenge with The SARS Virus” stwierdzono, że zwierzęta narażone na szczepionkę krwawiły wewnętrznie, miały dziury w płucach, wątrobie, sercach oraz rozwinęły się skrzepy krwi i guzy. cierpiących na niewydolność narządów. Nikt nawet nie mówi o tym, jak to zanieczyści ukrwienie, ani o tym, ile kobiet poroniło po szczepionce. Żadne kobiety w ciąży nie brały udziału w badaniach, więc dlaczego są one zachęcane / naciskane, aby otrzymać tę niebezpieczną szczepionkę?

Raport kończy się, zdaniem „Ostrożnie przy stosowaniu szczepionki SARS-COVID u ludzi”. Nie przeprowadzono żadnych innych testów na ludziach, dopóki przestępcza FDA nie zatwierdziła ich do awaryjnego użycia na światowej populacji w walce z fałszywą pandemią COVID. Leki, które zostały zatwierdzone do użytku i okazały się skuteczne w
leczeniu, takie jak hydroksychlorochina i iwermektyna, zostały zdemonizowane i zakazane.

Każdy, kto dobrowolnie przyjmuje tę szczepionkę, jest świnką morską lub manekinem do testów zderzeniowych . Nakazanie tych szczepionek jest niezgodne z konstytucją, nielegalne i stanowiłoby naruszenie „Świadomej zgody” Kodeksu Norymberskiego oraz przepisów dotyczących eksperymentów na ludziach, ponieważ dobrowolna zgoda jest absolutnie niezbędna. Kodeks norymberski to zbiór etyki i zasad dotyczących eksperymentów na ludziach, które były wynikiem procesów norymberskich po drugiej wojnie światowej.

Ta tak zwana szczepionka ma zwalczać wirusa, do którego przyznało się CDC, jeszcze nie został odizolowany . Jak można uzyskać świadomą zgodę na szczepionkę, która nie została
zatwierdzona przez FDA i dla której nie przeprowadzono testów, co jest kolejnym naruszeniem Kodeksu Norymberskiego ? Nie przeprowadzono żadnych długoterminowych badań, a wkładki szczepionek nawet nie wymieniają składników. Co stało się z „My Body My Choice”? To nie jest opieka zdrowotna, to tyrania!

Jeśli to nie jest wystarczający powód, aby zrezygnować z tak zwanych szczepionek, rządy Chin i Indii ogłosiły, że nie chcą mieć nic wspólnego z terapiami genowymi Billa Gatesa. Ciekawe, co oni wiedzą? Dr Janci Chun Lindsay pracował nad opracowaniem szczepionki antykoncepcyjnej dla ludzi, która spowodowała niezamierzone autoimmunologiczne zniszczenie jajników i bezpłodność w testach na zwierzętach. Dr Chun-Lindsay niedawno powiedział CDC, że „te Szczepionki COVID mogą wytwarzać krzyżowo reaktywne przeciwciała przeciwko Syncytin, ważnemu ludzkiemu przeciwciału, osłabiając płodność i wyniki ciąży, a ona podsumowała: „Jestem
przekonana, że wszystkie szczepionki - terapie genowe , muszą zostać natychmiast wstrzymane ze względu na obawy dotyczące bezpieczeństwa na kilku frontach ”

Dr Peter McCullough jest najczęściej cytowanym lekarzem zajmującym się leczeniem COVID-19 w National Library of Medicine i zeznawał przed Kongresem.
W niedawnym wywiadzie z Alexem Newmanem dr McCullough powiedział, że jeśli farmaceutyk, zabije 5 osób, otrzymuje „ostrzeżenie o czarnej skrzynce”, medyczne odpowiednik „podwójnej tajnej sprawy sądowej”, a jeśli zabije 50 osób, zostaje wycofany z rynku . McCullough uważa, że strategia wdrożona we współpracy z Fundacją Billa i Melindy Gatesów, przestępczą Światową Organizacją Zdrowia wraz z CDC i Narodowym Instytutem Zdrowia zabiła tysiące ludzi, a szczepionka zabija kolejne tysiące.

Teraz obwiniają tę falę zgonów spowodowanych szczepieniami o nowe warianty i twierdzą, że jest to oznaka czwartej fali wirusa COVID. Były dyrektor naukowy i wiceprezes firmy Pfizer, dr Michael Yeadon, ostrzegł, że rząd i Big Pharma są w „zmowie oszukać opinię publiczną tą pandemią i światowymi zbrodniami przeciwko ludzkości są popełniane na dużej części światowej populacji ”. Mówi, że poczuł się nieswojo, gdy dowiedział się, że Fundacja Gatesa przekazuje pieniądze z grantu MHRA, agencji regulacyjnej w Anglii, która jest odpowiednikiem FDA.

Brzmi to niewłaściwie, ale Bill Gates jest właścicielem każdego decydenta, jeśli chodzi o medycynę lub opiekę zdrowotną we wszystkich zachodnich krajach. Dr Yeadon powiedział również : „Uważam, że jest całkowicie możliwe, że zostanie to wykorzystane do wyludnienia na masową skalę”. Hmm… Gdybyśmy mieli prawdziwych dziennikarzy w prawdziwych agencjach informacyjnych w tym kraju podczas prawdziwej pandemii, ten facet byłby stałym elementem wiadomości w telewizji , a on nie jest.

Tucker Carlson stał się pierwszym głównym nurtem informacyjnym, który zwrócił uwagę na fakt, że ludzie w całym kraju chorują i umierają z powodu tych szczepionek. Na dzień 6 maja VAERS, raport dotyczący obrażeń wywołanych szczepionką zawierał listę 60 tysięcy rannych, ponad 15 tysięcy poważnych obrażeń i 4178 zgonów (USA), które przypisano szczepionce COVID.

Zgony spowodowane szczepieniami COVID są obecnie równe 20 lat zgonów zarejestrowanych dla wszystkich szczepionek od 2001 r. Ponieważ system zgłasza mniej niż 10% obrażeń spowodowanych przez szczepionki , liczba rannych i zmarłych jest niewątpliwie znacznie wyższa.

Mike Adams poinformował, że Fundacja Gatesa i DARPA sfinansowały samoreplikującą się technologię szczepionek z bronią, która rozpoczęła się w czasach apartheidu w celu eksterminacji Czarnych w Południowej Afryce, tej samej, która zasila szczepionkę COVID . Ta szczepionka „zrzuca szkodliwe białka kolczaste na osoby niezaszczepione, które powodują rozległe krwawienia, siniaki, skrzepy krwi i inne szkodliwe skutki, które nie będą w pełni znane przez jakiś czas. W końcu nadal jest w fazie próbnej.

Co niewiarygodne, firma Pfizer niedawno zaczęła testować swoją szczepionkę COVID na małych dzieciach, a już, zgodnie z raportem do systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek (VAERS), dwuletnia dziewczynka zmarła 6 dni po otrzymaniu drugiej szczepionki modyfikującej DNA . Z raportu wynika, że dziewczynka zachorowała po pierwszym 'strzale" i 14 lutego została hospitalizowana. Mimo to ktoś podjął decyzję o podaniu już ciężko choremu dziecku drugiej dawki zgodnie z planem 26 lutego. Zmarła 3 marca. Jaki lekarz przy zdrowych zmysłach zaakceptowałby tę drugą dawkę? A co z rodzicami, dlaczego mieliby wstrzyknąć swojemu niewinnemu dziecku eksperymentalną terapię genową zmieniającą DNA (modyfikację.

Alex Jones otworzył linie telefoniczne dla słuchaczy z branży medycznej, którzy mieli doświadczenie ze śmiercią lub urazem spowodowanym przez COVID i dzwonili do lekarzy, pielęgniarek i pracowników służby zdrowia,którzy zwierzali się z osobistymi historiami rodziców, wujków ciotek , rodzeństwo, przyjaciele i współpracownicy, którzy otrzymali szczepionkę i zmarli wkrótce po niej lub zachorowali śmiertelnie. Jeden z rozmówców powiedział, że jego siostra, która karmiła piersią, dostała szczepionkę i niedługo potem jej dziecko zaczęło mieć napady padaczkowe.

Wydaje się, że istnieje plan zignorowania rosnącej liczby zgonów. Dlaczego? Dr McCullough uważa, że rząd usuwa bezprecedensową liczbę zgonów związanych ze szczepieniami. Liczba zawałów serca i udarów powinna znaleźć na liście zgonów po szczepieniu, ponieważ większość z nich została wymieniona jako ofiary COVID w zeszłym roku. Zdrowi ludzie,
którzy przyjęli szczepionki, umierają ; na zawały serca i udary, czego można by się prawie spodziewać po przejrzeniu badania w Teksasie, ale te zgony nie są wymienione jako związane ze szczepieniami.

* Co dziwne, niby wiruszabijał głównie starsze, niezdrowe osoby z 3 lub 4 chorobami współistniejącymi,
podczas gdy szczepionka COVID zabija młodych, zdrowych ludzi! Dr Michael Flanigan, 48-letni chirurg plastyczny, mąż i ojciec trójki dzieci, otrzymał pierwszą dawkę eksperymentalnej szczepionki Moderna z mRNA modyfikującą gen, 6 stycznia, jak podaje jego strona na Facebooku, a drugą dawkę otrzymał 3 lutego . Prawdziwy żartowniś, dr Flanigan napisał swój własny nekrolog po tym, jak kpił z przeciwników szczepień… zmarł 11 tygodni później.

Żadne z badań szczepionek nie dostarczyło żadnych dowodów na to, że szczepienie zapobiega przenoszeniu zakażenia przez zaszczepione osoby ”.
Jeśli przeciwciała nie zapobiegają zakażeniu tym wirusem u zwierząt, dlaczego nadal mówią o znaczeniu osiągnięcia odporności stadnej? Zwierzętom w próbie szczepionki podano wystarczającą ilość przeciwciał, ale po ekspozycji na wirusa wszystkie one zmarły.

Czy to dlatego nie przeprowadzili testów na zwierzętach dla tych tak zwanych szczepionek? Czy była to część „Warp Speed” Trumpa, usprawniony i okropnie wadliwy produkt końcowy? Grupa lekarzy zajmujących się etyką COVID doszła do wniosku, że szczepionki przeciwko COVID są „niepotrzebne, nieskuteczne i niebezpieczne”.

Dr David Martin zapewnia, że to wcale nie są szczepionki. W rzeczywistości Moderna, w swoich dokumentach w SEC, jasno stwierdza, że technologia mRNA nie jest szczepionką i jest uważana za terapię genową przez FDA i żaden produkt mRNA nigdy nie został zatwierdzony przez FDA. Światowa Organizacja Zdrowia ma wytyczne dotyczące tego, czym jest szczepionka, i została zaktualizowana w 2018 r.

Szczepionka musi zrobić 1 z tych 3 rzeczy:
* W rzeczywistości blokuje przenoszenie wirusa lub patogenu
* Powstrzymuje kogoś przed zakażeniem
* Jest to leczenie choroby lub faktycznie blokuje ekspresję patogenu.
Dr Martin mówi, że szczepionki mRNA nie robią żadnej z tych 3 rzeczy i zastanawia się, czy ta terapia genowa jest objęta brakiem odpowiedzialności na obrażenia wywołane szczepionką , którą Big Pharma cieszy się od 35 lat. https://banned.video/watch?id=609326d148ad68130ba55b41

Nowy raport CDC pokazuje, że testy PCR dla osób zaszczepionych, którymi można manipulować, będą wykorzystywać ustawienie 28 cykli PCR, co prawie gwarantuje negatywny wynik COVID. CDC zastosowało cykl 45+, aby zwiększyć liczbę COVID, mimo że 40+ daje 97% fałszywie pozytywnych wyników i nadal używa 43-45 cykli na niezaszczepionych, aby utrzymać blokady, przedłużyć mandaty maski i podtrzymać strach do wprowadzenie szczepionki. Obniżanie liczby osób zakażonych , które zostały zaszczepione (zmiana cykli PCR na 28 po szczepieniu), jest zwodnicze i daje fałszywe wrażenie, że te szczepionki działają.

Poniżej tytuł raportu Departamentu Obrony Australii z 2016 roku o trującej szczepionce COVID-19. Hmm… Skąd Australijczycy wiedzieli o tym wirusie w 2016 roku? Ustawa o zdrowiu publicznym z 2016 r. (WA) - dokument upoważnienia - upoważnienie do dostarczania lub podawania trucizny [SARS-COV-2 (COVID-19) VACCINE - Australian Defense Force] (nr 2) 2021

Dr Carrie Madej niedawno usiadła z Alexem Jonesem i mówi, że może to być końcowa gra dla ludzkości ze względu na wysoki odsetek kobiet, które po szczepieniu mają poronienia i problemy z łożyskiem, macicą i miesiączką . Powiedziała, że nanotechnologia jest w tych szczepionkach i mówi, że 5 lat temu powiedziano jej, że bioczujniki zostaną wszczepione do naszych ciał i zrobią znacznie więcej niż nas śledzą. Będą wiedzieć o nas wszystko, ciśnienie krwi , poziom cukru we krwi i ile piw wypiliśmy zeszłej nocy. Teraz mówią, że potrzebny jest trzeci zastrzyk, a dr Madej mówi, że planują przyjmować kilka szczepionek rocznie. https://banned.video/watch?id=608c9532bc90d607217084a8

Instytut Salka właśnie opublikował otwierający oczy artykuł udowadniający, że białko SARS CoV-2 wstrzyknięte w 2-giej szczepionce lub w przypadku terapii genowej mRNA instruuje organizm, aby wyprodukował białko, co powoduje uszkodzenie naczyń , zawały serca, udary, skrzepy krwi i migreny między innymi. Według raportu „szczepionki miały zawierać ten sam pierwiastek, który zabija ludzi. białko kolca uszkadza komórki i powoduje choroby naczyniowe nawet bez wirusa ”. Raport potwierdza również, że COVID-19 jest chorobą naczyniową, a nie chorobą układu oddechowego.

Bill Gates to dr Frankenstein, a dr Fauci to jego Igor. Ci ludzie przynieśli nam tę wymyśloną pandemię, która przyczyniła się do tej straszliwej, umierającej gospodarki i zarabiają setki miliardów na testach i szczepionkach. Nie mogę się doczekać, kiedy pewnego dnia zobaczę, jak będą bronić swoich działań przed międzynarodowym trybunałem karnym .

Media nadal robią, co w ich mocy, aby stworzyć podział między rasami, a teraz stawiają zaszczepionych przeciwko niezaszczepionym, a zamaskowanych przeciwko niezamaskowanym . Ich plan bez wątpienia polega na demonizowaniu i defundowaniu policji, nasileniu ataków brutalnych marksistowskich terrorystów, finansowanych przez George'a Sorosa i innych lewicowych wielkich pieniędzy. Ich celem jest sprowadzenie oddziałów ONZ do rozbrojenia i kontroli.

Wrogowie są w bramach, czego obawiał się Cyceron, pytanie brzmi, czy mamy wystarczająco dużo patriotów w tym Kongresie i Senacie, aby zmienić sytuację? I jak długo to potrwa, kiedy nasze dzieci będą nauczane nienawiści do kraju. Dzieciom poddaje się pranie mózgu za pomocą „Krytycznej teorii rasy (zachęca Białe dzieci do nienawidzenia siebie,ai czarnych do nienawidzenia białych dzieci, rasistowska wygrana dla BLM), fałszywa historia będzie jedyną nauczaną historią (Projekt 1619), oraz strach przed fałszywym kryzysem ” (globalne ocieplenie, systemowy rasizm). Historia i wychowanie obywatelskie nie są już nauczane, a matematyka i prawidłowe pisanie są teraz rasistowskie. Książki klasyczne są zbanowane jako rasistowskie i obraźliwe, a nowe uczą czwartoklasistów o dildach, drag queens i seksie analnym. Jeśli kiedykolwiek był czas na naukę w domu, to jest to teraz, zapomnij o funduszu na studia i zdobądź teraz dobrego nauczyciela!

Patrick J. McShay
Źródła: stateofthenation.co
investmentwatchblog.com/…nternet-and-influence-opinionsof-the-entire-world/
translate.goog/2021/05/vaccinated-people-now-being-tested-at.html
translate.goog/…021/05/bombshell-salk-institute-science-paper.html
http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=233635
investmentwatchblog.com/…ontrol-time-for-the-deaf-blind-to-stop-being-dumb/
https://leohohmann.com/2021/04/30/highly-cited-covid-doctor-come-to-stunning-conclusion-govt-scrubbing-unprecedented-numbers-of-injection-related-deaths/
https://ugetube.com/watch/2-year-old-baby-dies-during-pfizer-covid-19-vaccine-trials_HmpcCe6okoNqbcz.html
translate.goog/…covid-vaccines-unnecessary-ineffective-and-unsafe/
translate.goog/…ers-data-show-increase-in-vaccine-deaths-2021.html
wordpress.com/…he-now-fears-massive-depopulation-may-be-underway/
jennifermargulis.net/halt-covid-vaccine-research-scientist-urges-cdc/
https://banned.video/watch?id=609326d148ad68130ba55b41
translate.goog/general96/elite-genocide-plan.php
https://www.rumormillnews.com/cgi-
bin / forum.cgi? read = 171610
rycerz_Niepokalanej777
Anieobecny
Grubo...
Edward7
HERBATA SOSNOWA: Możliwe antidotum na transmisję białek "spike"

Lekarze z pierwszej linii i eksperci medyczni ujawnili niedawno, że przenoszenie wirusa między szczepionymi Covid a nieszczepionymi powoduje niepożądane reakcje u osób, które nie przyjęły zastrzyku Covid. Przenoszenie zachodzi w szybkim tempie bez kontaktu skóry ze skórą. Konsensus ekspertów jest taki, że strzały Covid nie są …More
HERBATA SOSNOWA: Możliwe antidotum na transmisję białek "spike"

Lekarze z pierwszej linii i eksperci medyczni ujawnili niedawno, że przenoszenie wirusa między szczepionymi Covid a nieszczepionymi powoduje niepożądane reakcje u osób, które nie przyjęły zastrzyku Covid. Przenoszenie zachodzi w szybkim tempie bez kontaktu skóry ze skórą. Konsensus ekspertów jest taki, że strzały Covid nie są szczepionkami, ale eksperymentalną bronią biologiczną. Komórki zaszczepionych produkują teraz syntetyczne białko z patogenu, którym zostały wstrzyknięte. Eksperci ustalili również, że szczepiony musi zostać poddany kwarantannie, ponieważ przenoszenie odbywa się drogą powietrzną (kropelkową).

Istnieje potencjalne antidotum na obecną chorobę zakaźną białkiem o nazwie Suramin. Występuje w wielu lasach na całym świecie, w igłach sosny. Suramina ma działanie hamujące na składniki kaskady krzepnięcia oraz przeciwko niewłaściwej replikacji i modyfikacji RNA i DNA. Nadmierna koagulacja powoduje zakrzepy krwi, mini-skrzepy, udary i niezwykle ciężkie cykle miesiączkowe.

Herbata z igieł sosnowych jest jednym z najsilniejszych przeciwutleniaczy i jest znana z leczenia raka, stanów zapalnych, stresu i depresji, bólu i infekcji dróg oddechowych. Herbata sosnowa również zabija pasożyty.

Artykuł zaczyna się:
Możliwe antidotum na V-Serum i obecne zakażenie białkami szczytowymi
Dr. Judy Mikovits (w załączeniu 1 min. MP4) ujawniła, że placówka medyczna od początku wiedziała o antidotum na zakażenie - zakażenie, które jest obecnie obserwowane przez tysiące ludzi, którzy nie wzięli surowicy, ale po prostu weszli bliskość innych osób, które otrzymały szczepionkę.
(Użyto tu słowa „serum”, ponieważ najwyraźniej sposobem uniknięcia szczepionki jest stwierdzenie: „Jestem uczulony na serum”).
Kiedy establishment medyczny i promotorzy polityczni chcą zwolnić się z przyjmowania szczepionek, zawsze dają sobie legalną drogę ucieczki, jednocześnie zmuszając „obywateli” do przyjmowania szczepionek.
„Jestem uczulony na serum” to jedno z ich rozwiązań.
Przyjmowanie serum to jedno. Zaraza białko kolec obecnie doświadczenie w dużych ilościach przez tych, którzy nie podejmują serum, ale właśnie odwiedził z krewnego lub przyjaciela zrobił, jest całkowicie nowy i niespotykany.

Jakie są skutki uboczne tego zakażenia?

masywne bóle głowy

mikrozakrzepy i nagłe siniaki na całym ciele

wyjątkowo ciężkie cykle miesiączkowe zarówno wśród młodych, jak i po menopauzie

poronienia

zmniejszenie ilości mleka matki

bezpłodność zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn

zwierzęta domowe zdychają wkrótce po otrzymaniu serum przez właścicieli.
Posłuchaj, jak 5 lekarzy omawia ten niezwykły początek objawów, którego doświadczają teraz tysiące:
PILNE! 5 Lekarze zgadzają się, że zastrzyki z COVID-19 są bronią biologiczną i przedyskutujcie, co z tym zrobić

Antidotum na zarażenie
To antidotum na zarażenie, znane wyższym kręgom medycznego establishmentu i znawcom klasy elitarnej od prawie 100 lat, nazywa się Suramin , wyizolowany związek pochodzący z wyciągu z olejku z igieł sosny.
Jest dostępny tylko przez wstrzyknięcie i był ściśle strzeżoną tajemnicą, która nie została ujawniona masom podczas tej „pandemii”, ale jest skutecznym rozwiązaniem w przypadku różnego rodzaju pasożytów i wirusów, a także wielu innych chorób.

Jednak każdy może teraz skorzystać z tego rozwiązania, dotykając jego korzenia, herbaty z igieł sosnowych , antidotum, które jest dziś swobodnie dostępne w wiecznie zielonych lasach i na podwórkach wielu ludzi. (Źródła do zakupu są również wymienione tutaj .)
Jak to proste lekarstwo może działać tak dobrze w obliczu tak pozornie nie do przezwyciężenia stanu?
Istnieje bezpośredni związek między Suraminem (wyodrębnionym ekstraktem), herbatą z igieł sosnowych (ekstrakt z gorącej wody z igieł sosny, jodły, cedru i świerku) i olejem sosnowym (który jest otrzymywany z igieł poprzez destylację parową olejku eterycznego) . proces).
Wszystkie trzy wywodzą się z właściwości igły iglastej.
Osobiście uważam, że o wiele lepiej jest pozyskać całe źródło ziół Natury niż tylko niewielki ułamek ekstraktu. Istnieje wiele innych korzyści, które można uzyskać z całego zioła, których będzie brakować w wyizolowanej substancji chemicznej.

Z moich obserwacji wynika, że na tych, którzy utrzymują wysoki poziom zdrowia, nie wpływa ani serum, ani zakażenie przenoszące. W tym momencie wydaje się, że ich układ odpornościowy chroni przed skutkami ubocznymi. Nadejdzie zima, kiedy białko w ich ciałach zostanie zakwestionowane przez nowe patogeny, wszyscy odkryjemy nasz prawdziwy poziom zdrowia.
Każdy, kto jest na płocie pod względem zdrowia lub wyczerpany (co można powiedzieć o wielu z nas dzisiaj), jest dotknięty w różnym stopniu.
Szlak od Suramin do Pine Needle Tea
Oto ślad naukowy i dane, które pokazują pochodny związek między igłami sosny a Suraminem („antidotum elisty” na choroby mikrobiologiczne) - i który również stanowi potencjalne antidotum dla osób dotkniętych zakażeniem białkiem kłosów (z powodów wyjaśnionych w następujące dane):
wikipedia.org/wiki/Suramin

Suraminę stosuje się w leczeniu śpiączki u ludzi wywołanej przez trypanosomy . [1] [pasożyt] W szczególności jest stosowany w leczeniu trypanosomatozy afrykańskiej pierwszego stadium wywoływanej przez Trypanosoma brucei rhodesiense i Trypanosoma brucei gambiense bez zajęcia ośrodkowego układu nerwowego. [9] [10] Uważa się, że jest to leczenie pierwszego rzutu w przypadku Trypanosoma brucei rhodesiense i leczenie drugiego rzutu we wczesnym stadium Trypanosoma brucei gambiense , gdzie pentamidyna jest zalecana jako pierwsza linia. [10]

Stosowany był w leczeniu ślepoty rzecznej (onchocerkoza). [2]
Suramin jest dostępny dla lekarzy od prawie 100 lat. Podsumowanie jego właściwości przeciwutleniających przedstawiono w tym raporcie - 100 lat Suramin (w załączeniu jako plik PDF ).
Najważniejsze części podsumowania przedstawiono poniżej wraz z dodatkowymi dowodami:
SURAMINA, OWOC WCZESNEJ CHEMII LECZNICZEJ

Kiedy suramina została wprowadzona do leczenia śpiączki afrykańskiej w 1922 roku, była jednym z pierwszych środków przeciwinfekcyjnych, które zostały opracowane w ramach programu chemii medycznej. Zaczynając od aktywności przeciwtrypanosomalnej barwnika błękitu trypanowego , zsyntetyzowanego w 1904 roku przez Paula Ehrlicha, Bayer stworzył serię bezbarwnych i silniejszych pochodnych. Cząsteczka 205 była suraminą (ryc. 1), zsyntetyzowaną przez Oskara Dressela, Richarda Kothe i Bernharda Heymanna w 1916 roku. Śpiąca choroba (znana również jako ludzka afrykańska trypanosomatoza [HAT]) była w tym czasie na czele badań, nie zaniedbana. choroby jak obecnie, a rozwój suraminy był przełomem dla powstającej dziedziny chemioterapii.
Przeczytaj teraz następujący akapit w podtytule (Too) Many Targets in the 100 Years of Suramin PDF, aby zrozumieć jego właściwości antidotum na zakażenie białkami wypustek (pochodzące z mRNA, które podaje instrukcje replikacji białka wypustek w innych komórkach):

Suramina dodatkowo zmniejsza aktywność dużej liczby enzymów biorących udział w syntezie i modyfikacji DNA i RNA : polimeraz DNA (103, 104), polimeraz RNA (103, 105, 106), odwrotnej transkryptazy (18, 103), telomerazy (67) a enzymy zaangażowane w zwijanie / rozwijanie DNA (107, 108) są hamowane przez suraminę, a także enzymy modyfikujące histon i chromatynę, takie jak białka chromoboks (109), metylotransferazy (110) i deacetylazy histonów sirtuiny (111)

Jest to medyczne określenie dotyczące hamowania niewłaściwej replikacji i modyfikacji RNA i DNA.
Ten komentarz w pliku PDF ujawnia również zdolność Suramina do hamowania mikro-skrzepów:
Suramina wykazała również działanie hamujące na składniki kaskady krzepnięcia (71, 130)…

Nadmierna koagulacja powoduje zakrzepy krwi, mini-zakrzepy, udary i niezwykle ciężkie cykle miesiączkowe.
Dlatego tak wiele osób umiera dziś z powodu zakrzepów krwi po otrzymaniu serum, a inni mają teraz niewyjaśnioną opaleniznę po kontakcie z osobą, która zażyła serum.
Coś jest przenoszone z jednego do drugiego, prawdopodobnie przez oddech, uzupełnione rodzajem rezonansu współczulnego lub emanacji feromonów.
Metoda transferu jest w tym momencie niejasna, ale z pewnością ma miejsce.
Zjawisko to nie jest przypadkowe, objawy te były znane na długo przed wypuszczeniem tego serum na społeczeństwo. Próby szczepień trwają od dziesięcioleci.
Dlaczego zdecydowali się przetestować zupełnie nowe podejście z mRNA bez badań na zwierzętach, wykorzystując w ten sposób ludzi jako pierwszy przypadek testowy ich skuteczności?
Amerykańskie Centrum Kontroli Chorób: 3486 zgonów - 86080 rannych w USA do 17 kwietnia 2021 r. Po wstrzyknięciach COVID w ciągu 4 miesięcy: więcej zgonów spowodowanych szczepieniami odnotowano łącznie w ciągu ostatnich 15 lat
Europejska Agencja Leków: 7,766 DEAD 330,218 Obrażenia: Europejska Baza Danych Niepożądanych Reakcji Leków na COVID-19 „Szczepionki”

Oczywisty pozór
Każdy lek naturalny z 0,01% tych zgonów i skutków ubocznych zostałby natychmiast wycofany z rynku. To, że nasi specjaliści i decydenci nadal dopuszczają to oszustwo, pokazuje, że jest to celowe.
Wyższe szczeble zawodu lekarza promują ten program wśród ludzi, podczas gdy oni zwalniają się z niego, a następnie biorą swoje osobiste antidotum, aby zapobiec zarażeniu przeniesieniem.
Od kiedy jest dopuszczalne zabijanie tysięcy ludzi i okaleczanie setek tysięcy „lekarstwem” ??? Dlaczego to jest w porządku? Dlaczego wciąż ufamy mediom i medycznym czarodziejom, którzy wymyślili to oszustwo? Kiedy wystarczy?

Ludowe antidotum
Teraz ludzie mają antidotum
, które jest łatwo dostępne w postaci herbaty z igieł sosnowych. Skąd to wiemy? Ponieważ Suramin jest pochodną olejków z igieł sosnowych.
Całe ziołowe źródło (igły) jest lepsze niż pojedynczy ekstrakt (Suramin) - ponieważ igły posiadają pełny zestaw składników odżywczych, zapewniając wiele dodatkowych korzyści, do których wyciąg nie jest zdolny.
Oto bezpośrednie połączenie między Suramin i Pine Needle Tea:
Suramin wywodzi się z błękitu Trypan
wikipedia.org/wiki/Trypan_blue

Błękit trypanowy jest pochodną toluidyny , czyli dowolnej z kilku izomerycznych zasad, C 14 H 16 N 2 , pochodzących z toluenu . Błękit trypan jest tak zwany, ponieważ może zabijać trypanosomy , pasożyty wywołujące śpiączkę . W leczeniu trypanosomatozy stosuje się farmakologicznie analog błękitu trypanowego, suraminę . Błękit trypanowy jest również znany jako błękit diaminowy i błękit Niagara… Czerwień trypanowa i błękit trypanu zostały po raz pierwszy zsyntetyzowane przez niemieckiego naukowca Paula Ehrlicha w 1904 roku.

Trypan Blue to pochodna toluenu będącego pochodną olejku sosnowego.
wikipedia.org/wiki/Toluene

Związek został po raz pierwszy wyodrębniony w 1837 r. Przez destylację oleju sosnowego przez polskiego chemika Filipa Waltera , który nazwał go rétinnaphte . [10]
Osobiście pamiętam wiele lat temu jeden z pracowników służby zdrowia stosował kąpiel z solą sosnową, aby pozbyć się pasożytów.

Pine-Sol powstał na bazie oleju sosnowego, kiedy powstał w 1929 r. I kiedy zyskał popularność w całym kraju w latach 50. Jednak od 2016 roku produkty Pine-Sol sprzedawane w sklepach nie zawierają już oleju sosnowego, aby obniżyć koszty. Wikipedia

Jednak herbata z igieł sosnowych zapewnia podobne, jeśli nie lepsze, korzyści, częściowo ze względu na fakt, że jest to bezpośredni, łagodny ekstrakt z całego zioła, który pozostawia wiele jego właściwości nienaruszonych, które mogą zostać zniszczone przez nadmierne ciepło podczas destylacji i dalszego rozbioru wielu składników odżywczych.
Jesienią zeszłego roku zebrałem kilka młodych igieł Dougles Fir i dodawałem je do mojej porannej herbaty przez ostatnie kilka miesięcy. To musiało być instynktowne wezwanie. Odkryłem informacje o Suraminie w zeszłym tygodniu.
Herbata igłowa z jodły Douglas, którą piłem, zapewnia energetyczny lifting i przyjemny impuls dla układu odpornościowego.
Igły sosny są bogate w witaminę C i A wśród wielu innych związków, które zapewniają długą listę korzyści:
2011 Korean badania wykazały użyciem igieł sosnowych w herbacie był najlepszy sposób na dostęp do antyoksydacyjnych korzyści z sosnowych igieł.
Badanie wykazało, że ekstrakt z gorącej wody proantocyjanidyn i katechin igieł sosny zapewnia najwyższy poziom korzyści przeciwutleniających w porównaniu z chemicznymi procesami ekstrakcji.
Istnieją inne znane korzyści, które łączy herbata igłowa sosny i herbata z innych drzew iglastych, w tym:

Przeciwbólowy

Przeciwbakteryjny

Przeciwgrzybicze

Przeciwzapalny

Środek przeciwbakteryjny

Przeciwutleniacz

Antyseptyczny

Przeciwnowotworowe

Przeciwkaszlowe

Środek przeciwwirusowy

Aromatyczny

Wstrzymujący środek

Zmniejszające przekrwienie

Odtruwa

Środek dezynfekujący

Moczopędny

Wykrztuśny

Immunomodulacja

Poprawia krążenie

Orzeźwiający

Limfatyczny

Odprężający

Łagodzi nerwowe wyczerpanie i zmęczenie

Łagodzi ból mięśni

Naprawczy

Tonik
Zielarze na całym świecie od dawna wiedzą o zaletach tej prostej, naturalnej herbaty. Herbata igłowa sosny jest stosowana w medycynie na całym świecie od tysięcy lat.
Film o herbacie z igieł sosny (3 min)
https://youtu.be/MY4UNrjnoLA
Żerowanie dzikiej żywności - sosna / świerk / cedr / jodła - zimozielone herbaty
https://youtu.be/RdTcmexTBH0
Kilka uwag ostrzegawczych:
Uważaj na sosnę cisową (która nie jest prawdziwą sosną) i może być toksyczna, chociaż ma kilka właściwości leczniczych ).
Cyprys nie ma być używane jako olejek w wysokich dawkach, ale na ogół bezpieczne inaczej.

Źródła igieł sosnowych
Jest jeden główny amerykański dostawca (Etsy) dla igieł sosnowych (poza zbieraniem własnych), o którym jestem świadomy w tym momencie, z 3 listami jakości, każdy z innego Wildcraftera ze Wschodniego Wybrzeża:
https://www.etsy.com/ listing / 966522916 / east-white-pine-needles-1-lb
etsy.com/…ting/728484784/blue-ridge-mountains-pine-needles-2
translate.goog/…681617302/north-eastern-appalachian-white-pine-tea
Oto główne łącze referencyjne dla nowych dzikich rzemieślników, gdy publikują swoje zbiory:
translate.goog/listing/235866986/pine-needles-fresh-cut-or-dried

Dawkowanie: 3 filiżanki dziennie lub więcej o dowolnej mocy (na podstawie ilości igieł dodanych do francuskiej prasy lub czajnika) z około 1-3 łyżkami stołowymi igieł na filiżankę prawie wrzącej wody. Jest to dawka wzmacniająca zdrowie.

Silniejsze ilości igieł do wody można zastosować terapeutycznie. Jeśli wydaje się, że jest zbyt kwaśny (z powodu witaminy C) dla twojego organizmu, zmniejsz ilość i uzupełnij herbatę alkalizującym pokarmem i ciemnozielonymi ziołami lub warzywami morskimi.
- - -
Aby pojąć powagę sytuacji, w której się znajdujemy, i zrozumieć dlaczego, musimy spojrzeć wstecz w historii do czasów, w których ten dzień był przepowiadany, oczywiście zaplanowany i teraz stworzony. Oto jeden jasny przykład:

Jacques Attali był doradcą François Mitterranda (byłego prezydenta Francji) i napisał to w 1981 roku:
„W przyszłości będzie to kwestia znalezienia sposobu na zmniejszenie populacji. Zaczniemy od starca, bo kiedy ma ponad 60-65 lat, człowiek żyje dłużej, niż produkuje, a to drogo kosztuje społeczeństwo.
Potem słabi, a potem bezużyteczni, którzy nic nie wnoszą do społeczeństwa, bo będzie ich coraz więcej, a zwłaszcza w końcu głupich.
Eutanazja skierowana do tych grup; We wszystkich przypadkach eutanazja musi być podstawowym narzędziem naszych przyszłych społeczeństw.
Oczywiście nie będziemy mogli rozstrzelać ludzi ani zorganizować obozów. Pozbędziemy się ich, sprawiając, że wierzą, że to dla ich własnego dobra.

Zbyt duża populacja, w większości niepotrzebna, jest ekonomicznie zbyt kosztowna. Ze społecznego punktu widzenia znacznie lepiej jest zatrzymać maszynę ludzką nagle, niż stopniowo się pogarszać.
Nie będziemy w stanie zdać testów inteligencji na milionach ludzi, możesz sobie wyobrazić!
Znajdziemy coś lub sprawimy, że to nastąpi; pandemia, która wymierza w niektórych ludziach, prawdziwy kryzys gospodarczy lub nie, wirus, który dotknie starszych lub starszych, to nie ma znaczenia, słabi i bojaźliwi ulegną.

Głupi uwierzy w to i poprosi o leczenie. Zadbaliśmy o zaplanowanie zabiegu, który będzie rozwiązaniem.
Selekcja idiotów będzie zatem dokonywana sama: pójdą sami do rzeźni. Ten fragment pochodzi z jego książki Brief History of the Future, wydanej we Francji w 2006 r. ”

Redaktorzy przepis na herbatę sosnową
Aby wzmocnić odporność, polecam gotowanie igieł sosny z dowolną inną kombinacją cedru i świerku. Na przykład używam w tej chwili kombinacji dwóch trzecich igieł sosnowych i jednej trzeciej igieł świerkowych, ponieważ to właśnie rośnie w lesie obok mojego domu.

Doprowadzam wodę do wrzenia na tyle, aby zakryć igły i włożyć je do gorącej wody. Zdejmuję go z gorącego palnika i od razu przykrywam patelnię i zmniejszam palnik na małym ogniu. Po minucie ponownie patelnię gotuję na małym ogniu przez 15-20 minut. Trzymaj pokrywkę podczas parzenia, a to zatrzyma olejki eteryczne w wodzie i zapobiegnie ich odparowaniu.

Dla normalnego zdrowia zalecałbym 3 szklanki dziennie, ale ponieważ uderzają nas bronie biologiczne, sugeruję podwojenie spożycia do 6 szklanek dziennie. Możesz wybrać naprzemiennie lżejszą herbatę z igieł sosnowych określoną tutaj i mocniejszą herbatę, którą polecam w celu wzmocnienia odporności.
Jeśli masz silną reakcję detoksykacji, najpierw używaj mniej herbaty, aż organizm będzie w stanie poradzić sobie z większą ilością. ambassadorlove.com
Anieobecny
Jak pamiętam, ale pamięć już nie ta, ten przepis jest gdzieś w Starym Testamencie...
Ktoś coś kojarzy...?