Clicks1.3K
20.2.2021 MUDr. Ctirad Musil - pro lockdowny umírají lidé. Promořenost je v ČR mimořádně vysoká, aspoň desítky %, čili lockdowny nedávají smysl. Náš dlouhodobý lockdown ničí zdravé. Lidé umírají …More
20.2.2021 MUDr. Ctirad Musil - pro lockdowny umírají lidé. Promořenost je v ČR mimořádně vysoká, aspoň desítky %, čili lockdowny nedávají smysl. Náš dlouhodobý lockdown ničí zdravé. Lidé umírají psychickým vyčerpáním. Nyní umírají lidi taky na sebevraždy víc než dříve dle policie. Musil vystudoval medicínu na LF a navíc i analytickou chemii na PřF UP v Olomouci. Jeho hlavním oborem je klinická biochemie a jako sekundář pracuje na interně. Sám měl Covid jako mnoho pracovníků laboratoře. Otázky mu klade Antonín Baudyš. Dávám sem, než cenzura jinde smaže. Viz USA STANFORD, Kalifornia, Január 2021 – Nová štúdia zostavená odborníkmi zo Stanfordovej univerzity zistila, že prísne lockdownové opatrenia, ako sú nariadenia na zdržiavanie sa vo svojich domovoch a zatváranie podnikov, nemajú „jasné, výrazné prínosy“ v predchádzaní šírenia ochorenia COVID-19 a v skutočnosti môžu rýchlosť šírenia infekcie zvyšovať. „Nie je žiadny dôkaz toho, že by reštriktívnejšie nefarmaceutické intervencie („lockdowny“) začiatkom roku 2020 podstatne prispeli k poklesu krivky nových prípadov v Anglicku, Francúzsku, Nemecku, Iráne, Taliansku, Holandsku, Španielsku či USA“. V 12 zo 16 porovnaní bol v skutočnosti pravdou opak, kedy „reštriktívnejšie NPI opatrenia viedli k nárastu denných prípadov“. Štúdia tvrdiaca, že lockdowny fungujú, obsahovala chyby
Autori si našli čas všimnúť si chyby prominentnej a často citovanej štúdie, uverejnenej v júni minulého roku, ktorá tvrdila, že reštriktívnejšie NPI a najmä lockdowny „mali veľký vplyv na zníženie prenosu“. badatel.net/…tny-vplyv-na-sirenie-covid-19/
L: Inu, lockdownová lež, jako každá lež, má krátké nohy.
Public domain
Libor Halik
Více než 1/3 občanů ČR měla Covid, přežila ve zdraví, má PROTILÁTKY a je promořená dle 3.3.2021 zveřejněné studie, již provádí výzkumné centrum RECETOX Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity v Brně ve spolupráci s Asociací laboratoří QualityLab. V jejím rámci vědci odebírají účastníkům výzkumu krev a zjišťují, jaká je v ní přítomnost paměťových protilátek na koronavirus (viz box …More
Více než 1/3 občanů ČR měla Covid, přežila ve zdraví, má PROTILÁTKY a je promořená dle 3.3.2021 zveřejněné studie, již provádí výzkumné centrum RECETOX Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity v Brně ve spolupráci s Asociací laboratoří QualityLab. V jejím rámci vědci odebírají účastníkům výzkumu krev a zjišťují, jaká je v ní přítomnost paměťových protilátek na koronavirus (viz box Protilátky na nákazu). Zatím tak otestovali šestnáct tisíc lidí. „Protilátky jsme již na konci prosince našli zhruba u třetiny z testovaných, jejich dynamika narůstá,“ říká garant projektu dr. Vojtěch Thon z Masarykovy univerzity. Podle oficiálních dat ministerstva zdravotnictví si přitom nákazou prošlo daleko méně lidí. Tato ministerská data jsou podle Thona pouze ze záchytu antigenu, tedy nepřesná. Od počátku pandemie do pondělního večera úřad uváděl 1,25 milionu potvrzených případů. To je zhruba dvanáct procent obyvatel České republiky. Protilátková studie je však z hlediska infekce daleko přesnější a přínosnější, uvádí dr. Thon. denik.cz/…rotilatky-studie-20210302.html Rozdíl mezi antigenem a protilátkou je to, že antigen je jakákoli látka, která indukuje imunitní systém k produkci protilátek proti němu, zatímco protilátka je ochranný protein imunoglobulinu ve tvaru Y, který je schopen vázat se na antigeny za účelem jejich neutralizace.
U.S.C.A.E.
Rakovina pľúc

Nedávna štúdia publikovaná v časopise Cancer Discovery však zistila, že vdychovanie škodlivých mikrobiómov môže prispieť k pokročilému štádiu rakoviny pľúc u dospelých. Dlhodobé používanie rúšok na tvár môže viesť k množeniu týchto nebezpečných patogénov.

Mikrobiológovia sa zhodujú, že časté nosenie rúšok vytvára vlhké prostredie pre rast a množenie mikróbov predtým, ako sa …More
Rakovina pľúc

Nedávna štúdia publikovaná v časopise Cancer Discovery však zistila, že vdychovanie škodlivých mikrobiómov môže prispieť k pokročilému štádiu rakoviny pľúc u dospelých. Dlhodobé používanie rúšok na tvár môže viesť k množeniu týchto nebezpečných patogénov.

Mikrobiológovia sa zhodujú, že časté nosenie rúšok vytvára vlhké prostredie pre rast a množenie mikróbov predtým, ako sa dostanú do pľúc. Tieto cudzie mikróby potom migrujú dolu cez priedušnicu a cez priedušky, až kým sa nedostanú do alveol v pľúcach.

„Pľúca sú už dlho považované za sterilné, ale dnes už vieme, že orálne komenzály – mikróby, ktoré sa normálne nachádzajú v ústach – často vstupujú do pľúc prostredníctvom nevedomej aspirácie“, hovorí Leopoldo Segal, autor štúdie a riaditeľ Lung Microbiome Program a profesor medicíny na New York University Grossman School of Medicine.

Podľa štúdie spôsobujú tieto mikróby po vniknutí do pľúc zápalovú reakciu v proteínoch známych ako cytokín IL-17.

„Vzhľadom na známe účinky IL-17 a zápalu na rakovinu pľúc sme sa pokúsili zistiť, či hromadenie orálnych komenzálov v pľúcach môže viesť k zápalu typu IL-17 a ovplyvniť progresiu rakoviny pľúc a prognózu“, uviedol Segal.

Pri analýze pľúcnych mikrobiómov 83 neliečených dospelých pacientov u ktorých bola diagnostikovaná rakovina pľúc, výskumný tím zistil, že kolónie baktérií, ktoré spôsobili najväčšie škody, boli baktérie Veillonella, Prevotella a Streptococcus, ktoré sa dajú ľahšie kultivovať dlhodobým nosením rúšok, sú vo väčších množstvách u pacientov s pokročilým štádiom rakoviny pľúc ako u pacientov s včasným štádiom ochorenia. Prítomnosť týchto bakteriálnych kultúr je tiež spojená s menšou pravdepodobnosťou prežitia a zvýšeným rastom nádoru.

Okrem toho štúdie o kultivácii baktérií Veillonella parvula v pľúcach myší preukázali, že prítomnosť týchto baktérií vedie k vývoju imunosupresívnych a zápalových buniek, ako je cytokín IL-17.

Je zrejmé, že nosenie rúšok poškodzuje najmä deti.

hlavnespravy.sk/…e-pluc-a-inym-chorobam/2457516

a čo potom tie respirátory
Trepifajksl
Nechrání před viry a ohrožuje starší, těhotné a děti! Vlády nas cíleně likvidují!

1. Filtrační částicový respirátor
2. Nelze jej použít, když teplota překročí 50 stC
3. Nelze jej použít, pokud je obsah kyslíku v okolí nižší než 19,5%
4. Nelze jej nadále používat v prostředí toxických plynů (nemůže nahradit plynovou masku)
5. Vhodné pouze pro ochranu dýchacích cest před suchými částicemi (ne olej…More
Nechrání před viry a ohrožuje starší, těhotné a děti! Vlády nas cíleně likvidují!

1. Filtrační částicový respirátor
2. Nelze jej použít, když teplota překročí 50 stC
3. Nelze jej použít, pokud je obsah kyslíku v okolí nižší než 19,5%
4. Nelze jej nadále používat v prostředí toxických plynů (nemůže nahradit plynovou masku)
5. Vhodné pouze pro ochranu dýchacích cest před suchými částicemi (ne olejovymi)
6. Protože má maska určitý respirační odpor, nedoporučuje se ji nosit dětem, těhotným ženám a starším lidem
Libor Halik
Je to pro stavební dělníky, když demolují rozbitý dům. Na ostatní nevhodné. Vládnou nám zločinci.
U.S.C.A.E.
Mládenca, ktorý má v sebe 20 druhov vakcín dorazí kvalitný respirátor...

t.me/casusbellilive/19265

niekto ako Anthony Fauci v USA ktorého tam volajú doktor smrť
Joske
Roušky a respirátory nenosíme, abychom chránili zdraví své nebo svých bližních. Nosíme je proto, abychom onemocněli. Zkuste doma nějaký čas nevětrat a plísně se vám rozlezou po stěnách, nábytku a zničí i vaše oděvy. Zničí hlavně vaše zdraví.
Služebníci vládce tohoto světa se nemohou dočkat, až přestaneme dýchat. Na zemi prý nesmí být víc, než 500 000 000 lidí.
Joske
Pan doktor problém dětí závislých na sítích zmínil. Nedovedu si představit, že by pan doktor o dětech běhajících v jeho obci lhal. Bylo by to příliš krátkozraké.

MILOSLAV Dobrý rozhovor jenom tam nic nezaznělo o tom, že děti čumí do počítačů a na mobily z tohoto důvodu mu moc nevěřím, že u nich na vesnici běhají řádící party dětí.
MILOSLAV
Dobrý rozhovor jenom tam nic nezaznělo o tom, že děti čumí do počítačů a na mobily z tohoto důvodu mu moc nevěřím, že u nich na vesnici běhají řádící party dětí.
Libor Halik
Mílo, tento lékař je svobodný a nemá děti. On věnuje všechen čas studiu medicíny a práci. Je předsedou strany Moravané. Co se týče medicíny a biochemie, věřím mu, vyzná se.