csk.news
617

Je To Oficiálne: Média Spojené S Vatikánom Sú Platené Googlom, Sorosom, Gatesom

Oligarchovia ako Google, Soros a Gates financujú pro-Františkove konformné médiá, ktoré vychvaľujú vakcíny proti Covidu a umlčujú kritikov očkovania, ukázala ChurchMilitant.com (8. Január).

Nástroj na zacielenie slobodných Katolíckych novinárov a nezávislé informácie o očkovaní proti Covidu sa nazýva CatholicFactChecking.com. Na jej čele stojí Aleteia.org, ktorú vlastní pro-Františkove vydavateľstvo Media-Participations.com, založené v rokoch 2011/2011 Jesúsom Colinom (na obrázku). Aleteia je oficiálnym spolupracovníkom Vatikánskeho Oddelenia Komunikácie a Pápežskej Rady pre Novú Evanjelizáciu. Aleteia vstúpila do „partnerstva“ so spoločnosťou Google už v roku 2013.

CatholicFactChecking.com je jedným z jedenástich projektov, ktoré zdieľali 3 milióny dolárov od spoločnosti Google prostredníctvom rozpočtu, ktorý sa zavádzajúcim spôsobom nazýva „Otvorený Fond Na Boj Proti Dezinformáciám O Očkovaní Proti Covidu-19“.

Na to, aby sa kvalifikovala na peniaze od Google, stránka CatholicFactChecking.com dostáva rady od Španielskeho „Instituto de Salud Global“, ktorý dostal 57 miliónov dolárov od Gatesovej nadácie a 150 000 dolárov od nadácie otvorenej spoločnosti Georgea Sorosa.

Poznámka na okraj: Gloria.tv je 100% financovaná čitateľmi, väčšinou malým darom. Vedú ju neplatení Katolíci pre Boha. Veľmi si vážime, ak nám chcete pomôcť zaplatiť naše účty. Ďakujem vám veľmi pekne! Môžete tak urobiť tu.

Obrázok: Jesús Colina © Conferencia Episcopal Española, CC BY-SA, #newsUruixmxmrp