Prichadza ekonomický kolaps, zákaz hotovosti a zavedenie digitálnej menný

PS: Preklad z ruštiny. Prichádzajúci globálny ekonomický kolaps bude sprevádzať rýchle prijatie digitálnych mien centrálnych bánk (CBDC) na celom svete. Oznámil to Clive Thompson, bývalý generálny …More
PS: Preklad z ruštiny.
Prichádzajúci globálny ekonomický kolaps bude sprevádzať rýchle prijatie digitálnych mien centrálnych bánk (CBDC) na celom svete.

Oznámil to Clive Thompson, bývalý generálny riaditeľ Union Bancaire Privee, súkromnej banky a spoločnosti spravujúcej aktíva v Ženeve vo Švajčiarsku. Varoval, že nadchádzajúca globálna finančná kríza sa začne v jednej krajine a rozšíri sa do celého sveta. Keď sa to stane, povedal Thompson, krajiny tvrdo zasiahnuté krízou zatvoria svoje banky a zavedú CBDC.
„V nedeľu ráno sa zobudíte a počujete správu, že banka v pondelok neotvorí. A potom v pondelok alebo utorok večer dostanete oznámenie, že máme novú menu CBDC a nebojte sa bude to skvelé v porovnaní so starou menou , “ povedal Thompson.
Plán elit na zmražení fin. systému a reset.
„Budú však určité obmedzenia vo vašej schopnosti premeniť vaše staré peniaze na nové ,“ pokračoval a varoval, že príchod CBDC by sa použil aj ako prostriedok na demonetizáciu fyzických mien.
VLÁDY ZINTENZÍVŇUJÚ …
More