Clicks1.6K
pl.news
6

Witamy: gejowski propagandysta zostaje księdzem

Kiedy był seminarzystą, Aleksander Balzanella wspierał homoseksualistów w mediach społecznościowych w ich inicjatywach: marszach dumy, imprezach queer, nocnych klubach dla gejów i homoseksualnych pseudomałżeństwach.

19 września został wyświęcony na kapłana w Westminster Cathedral w Londynie. CatholicTruthBlog.com informował od listopada 2018 roku o progejowskich zaręczynach Balzarelli bez publikowania jego nazwiska. Poinformował wszystkich zainteresowanych, ale nigdy nie otrzymał odpowiedzi.

Dopiero w lipcu 2020 roku, CatholicTruthBlog.com ujawnił nazwisko Balzanelli. "Oczywiście, homoseksualni księża lub ci, którzy popierają 'kulturę gejowską', nie trafiają na pierwsze strony, najwyraźniej witani jako tacy przez hierarchię i świeckich", napisał blog.

Kardynał Westminsteru, Vincent Nichols, jest zwolennikiem homoseksualnego imadła. Pokazał to poprzez promocję gejowsko-propagandowej idei "Mszy Soho".

Grafika: Alexander Balzanella, © Mazur/cbcew.org.uk, CC BY-NC-SA, #newsAmidyjkjux

pielgrzym55
Ohyda spustoszenia
Weronika....S
Toczy się bój nieprawości z prawością. Nieprawość weszła w szeregi kapłanów i ma się tam dobrze. Kapłan zasłaniający twarz maską to nieprzyjemny widok. W przeszłości maskami twarze zasłaniali syfiliści, bo mieli je brzydkie, odrażające...
BeatkaS
Przyjdź Panie Jezu....