CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Kongregacja milczy na temat wywołanych aborcji u ciężarnych matek, których liczba wzrosła dramatycznie; milczy na temat ryzyka bezpłodności wywołanej przez surowicę; milczy na temat poważnych patologii i zgonów, jakie powoduje u dzieci i młodzieży. Są też najmniej narażeni na ryzyko hospitalizacji z powodu Covid. Wreszcie nowa technologia mRNA zastosowana po raz pierwszy przez dostępne …More
Kongregacja milczy na temat wywołanych aborcji u ciężarnych matek, których liczba wzrosła dramatycznie; milczy na temat ryzyka bezpłodności wywołanej przez surowicę; milczy na temat poważnych patologii i zgonów, jakie powoduje u dzieci i młodzieży. Są też najmniej narażeni na ryzyko hospitalizacji z powodu Covid. Wreszcie nowa technologia mRNA zastosowana po raz pierwszy przez dostępne surowice oznacza, że tak naprawdę nie można mówić o „szczepionkach”, ale o lekach lub terapiach, które również są wyraźnie szkodliwe i nieskuteczne; i nikt nie może powiedzieć, jakie zmiany genetyczne spowoduje szczepienie.

Udowodniona nieskuteczność szczepionek pozbawia ich legitymacji początkowo uznanej przez Kongregację, ponieważ niebezpieczeństwo, na jakie narażony jest pacjent, jest niewspółmierne do korzyści – minimalnej lub nieistniejącej – którą początkowo miały zapewnić. Pomimo tych wszystkich argumentów Bergoglio stał się aktywnym testamentem szczepionek, demonstrując swoim poparciem nieodłączny związek między "Głębokim Kościołem" a "Głębokim Państwem". Niezbędne jest, aby Kongregacja Nauki Wiary, jeśli nie chce całkowicie utracić swojego autorytetu, ogłosiła ponownie w świetle dostępnych obecnie danych i dowodów naukowych uznanych obecnie przez społeczność naukową, nawet jeśli są one są cenzurowane przez media.
woj_tek shares this
12
Zorrro
Abp Vigano jak zwykle w sedno! Niestety mało jest takich pasterzy...módlmy się za nich...zło nie śpi!
Sławomir Sokołowski
Odważnych i prawych jest bardzo mało, już nawet ze świecą ciężko takiego spotkać, w realu to wręcz niemożliwe :(
MementoMori+++
Jak człowiek nie klęka przed Bogiem, to uklęknie przed człowiekiem, panoszy się kult cezara i kult bożka zdrowia, który ze zdrowiem nic wspólnego nie ma.