Clicks2.2K
pl.news
4

Incydent na Kapitolu: niekompetentny Franciszek był "zaskoczony"

W wywiadzie udzielonym w Canale 5 10 stycznia, Franciszek ponownie pokazał swoją niekompetencję polityczną, mówiąc o incydencie na Kapitolu 6 stycznia.

Te wydarzenia pozostawiły go "ogłuszonego", powiedział. Wraz z oligarchami potępił uczestników jako "ludzi, którzy idą drogą przeciwko wspólnocie, przeciwko demokracji, przeciwko wspólnemu dobru".

Bardziej kompetentny pogląd pochodzi z zawsze dobrze poinformowanego MoonOfAlabama.org (8 stycznia), który napisał o uczestnikach incydentu: "to nie byli terroryści, ale turyści, którzy przyjechali z całych stanów do Waszyngtonu dla zabawy i aby zarejestrować swój sprzeciw wobec "elit"".

Oraz: "Biden i inni są wściekli na ten wyczyn, ponieważ zdjął zasłonę z ich chwalonej amerykańskiej 'demokracji' i jej pustych rytuałów."

#newsWqvsxqozaj

Posoborowe absurdy
Franciszek bierze udział w tej "szopce covidowej" i sam krytykował Trumpa. W dodatku za lewactwem jak Biden zachęca do szczepienia na Covid i SAM SIĘ CHCE ZASZCZEPIĆ DLA ZACHĘTY KATOLIKÓW Papież Franciszek skrytykował wątpiących w szczepionki i oświadczył, że w przyszłym tygodniu sam się zaszczepi
Prawda inside
Już nie moge na tego bydlaka patrzeć!!!
JezusMaryja1
to BIEDNY czlowiek, "syn ZATRACENIA...jego losem, jesli sie nie nawroci, jest piekielne dno, razem ze swoim autorytetem Lutrem.