Edward7
12.1K

Ponad połowa zgonów zaszczepionych została uznana za niezaszczepionych

Prześladowanie lekarzy którzy leczą...
Rząd Alberty w Kanadzie przypadkowo ujawnił się w tym tygodniu, publikując obciążające dowody , w jaki sposób organy zdrowia publicznego manipulują statystykami Covid-19.Po zrozumieniu tego, co właśnie zrobiła, skorumpowana prowincja kanadyjska szybko usunęła obciążające dane ze swojej strony internetowej, ale dzięki internetowym śledztwom, takim jak użytkownik Twittera Metatron i jego post, mamy dane. Zgodnie z najnowszą aktualizacją Covid-19, rząd Alberty przyznał się do oszukańczej zasady stosowanej przez producentów szczepionek podczas badań klinicznych, która polega na ignorowaniu niekorzystnych wyników, w tym zakażenia Covid, hospitalizacji i zgonów, w ciągu czternastu dni po podaniu szczepionki, bez względu na to, ile dawek podano.

Ale zamiast ignorować takie przypadki, jak producenci szczepionek, skorumpowany rząd Alberty wrzucił ich do jednego worka z nieszczepionymi.

Innymi słowy, każdy, kto został zarażony, trafił do szpitala, a nawet zmarł w ciągu dwóch tygodni od podania pierwszej, drugiej, a nawet TRZECIEJ dawki, zostałby odnotowany jako przypadek niezaszczepiony.

A teraz, dzięki teraz usuniętym danym, możemy dokładnie wiedzieć, ile przypadków zostało oszukańczo zmanipulowanych przez nieumyślne uwzględnienie czasu od dawki do infekcji dla każdego ze zdarzeń – i okazuje się, że ponad połowa zgonów tych zaszczepionych zostały dodane do nieszczepionych. Jak pokazano na poniższym wykresie, prawie 56% „zarejestrowanych” zgonów związanych z Covid wśród osób zaszczepionych miało miejsce w ciągu 14 dni od szczepienia – i prawie 90% w ciągu 45 dni. I inny wykres, który ilustruje liczbę zgonów;
The Gateway Pundit - Where Hope Finally Made a Comeback, choosing-him.blogspot.com

Prześladowanie wybitnej lekarki Meryl Nass MD
Czynienie tego, co słuszne, jest samo w sobie nagrodą. We wszystkich sprawach związanych z medycyną, tak jak powinno się ją praktykować, nie ma innej drogi, mając na uwadze prawa i potrzeby pacjentów. Stoję po stronie Meryl Nass MD i podobnych lekarzy, którzy praktykują medycynę zgodnie z przysięgą Hipokratesa, że nie szkodzą. Od ponad 40 lat Nass praktykuje medycynę w ten sposób, robiąc właściwe rzeczy bez kompromisów.

Za przepisywanie znanych bezpiecznych i skutecznych protokołów, które mogą wyleczyć grypę/covid, jej licencja na leczenie pacjentów w sposób, w jaki powinno się praktykować medycynę, została zawieszona. Na domiar złego, nakazano jej poddanie się ocenie neuropsychologicznej - za praktykowanie medycyny we właściwy sposób. Odkąd ponad dwa lata temu podstępnie zmieniono nazwę grypy sezonowej na Covid, mając na uwadze najgorsze diaboliczne cele, inni wybitni lekarze i naukowcy byli traktowani równie okrutnie jak Nass. Zostały one bezpodstawnie i bezprawnie uzasadnione na podstawie zatwierdzonych przez państwo łysych kłamstw Big Lies.

11 stycznia, powiązana z farmacją Państwowa Rada Licencji Medycznych Maine nakazała "natychmiastowe zawieszenie" licencji Nassa na praktykowanie medycyny we właściwy sposób. Nakaz zawieszenia trwa do północy 11 lutego - "do czasu dalszych działań zarządu", które być może pozbawią ją prawa do wykonywania zawodu lekarza w Maine na stałe. Przeciwstawiając się nauce i rządom prawa, które kiedyś istniały, zarząd Maine fałszywie twierdził, że pozwolenie Nass na dalsze praktykowanie medycyny w sposób odpowiedzialny "stanowi bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i bezpieczeństwa fizycznego społeczeństwa (sic)"...

Działania podjęte przeciwko Nass i innym jej podobnym pokazują, że wolne i otwarte społeczeństwa w USA/Zachodzie i innych krajach już nie istnieją. Rządy prawa zostały zniesione - zastąpione przez tyranię medyczną, która szybko zmierza ku temu, by stać się pełnoprawną w całym kraju. Ta sama rzeczywistość dotyczy braku ochrony zdrowia publicznego, praw człowieka i obywatela, które kiedyś były chronione przez międzynarodowe i amerykańskie prawo konstytucyjne.

Tyrania jest nową anomalią. Odmowa zgody na zabójcze strzały - ktore są przeznaczone do masowej eksterminacji niechcianych milionów i miliardów - które być może zostaną uznane za zbrodnię przeciwko ludzkości. W odpowiedzi na nieuzasadnione działania przeciwko niej, Nass powiedziała częściowo co następuje: "Konstytucyjne zabezpieczenia (zbyt ważne by je stracić) są ograniczane (erodowane i znoszone) przez "Misinformation Witch Hunt" przeciwko medycynie, tak jak powinna być praktykowana.

Nass wyjaśniła;
"1. Nie było ani jednej skargi ... przez pacjenta w tej sprawie (przeciwko niej). Ani jednej."
2. Nigdy nie zostałam oskarżona o błędy w sztuce, w ciągu 41 lat praktykowania medycyny.
3. Miałem tylko jedną skargę do Izby Lekarskiej, około 15 lat temu, a skarżący przeprosił mnie po dochodzeniu, gdy dowiedział się, że moje leczenie było doskonałe.
4. Jestem dobrze znana z tego, że z powodzeniem leczę bardzo trudne przypadki przewlekłych, niezdiagnozowanych chorób.
5. Jestem wymieniony w Who's Who in America i Who's Who in the World za moje osiągnięcia, które obejmują pierwszą naukową analizę epidemii, która udowodniła, że była ona spowodowana wojną biologiczną.
6. Większość mojej kariery zawodowej spędziłem na służeniu pacjentom, którzy zostali "pozostawieni w tyle" przez panujący system medyczny.

Obejmowało to żołnierzy zmuszonych do otrzymania niebezpiecznej szczepionki przeciwko wąglikowi i tych, którzy zostali przez nią zranieni; weteranów z syndromem wojny w Zatoce; pacjentów z syndromem chronicznego zmęczenia; z boreliozą; oraz pacjentów z zagadkowymi chorobami, których inni lekarze nie byli w stanie zdiagnozować i/lub leczyć. Obróciłam swoją praktykę, aby skupić się na najlepszej opiece nad (grypa/covid) właśnie dlatego, że inni lekarze nie przepisywali zabiegów, które utrzymałyby zdecydowaną większość pacjentów z dala od szpitala.

7. Pobrałem jednorazową opłatę w wysokości $60 za leczenie (grypy/covidu) - obejmowało to tyle leczenia, ile było potrzebne bez dodatkowych kosztów. Jestem zdumiona, że zarząd krytykuje moje rejestrowanie wielu wiadomości tekstowych, rozmów telefonicznych i e-maili, nazywając je "wizytami telemedycznymi", tak jakby każda z nich zasługiwała na wywiad i badanie. Czy inni lekarze nie czatują już krótko ze swoimi pacjentami poza biurem?

Rozmawiałem z pacjentami w nocy i w weekendy, i robiłem krótkie notatki z tych wielu spotkań, co moim zdaniem jest dokładnie tym, co robią inni lekarze. Zarząd próbował przekształcić moją wzorową opiekę nad pacjentami i jeden nieodebrany telefon (lekarz wyszedł ze szpitala, kiedy oddzwoniłam) w oskarżenie o zaniedbanie. A następnie w oskarżenie o zaburzenia funkcji poznawczych lub chorobę psychiczną.

Wygląda na to, że jeśli nie popierasz (zabójczych strzałów), które prezesi Pfizera i BioNTechu uznali teraz za praktycznie bezwartościowe, i leczysz pacjentów zwykle skutecznymi, legalnymi lekami, takimi jak iwermektyna i hydroksychlorochina, to musisz zostać zatrzymany, cokolwiek by to nie było."

Nass wyjaśnił, że komisja licencyjna Maine "chce odciąć dostęp pacjentów do tanich, bezpiecznych i skutecznych leków (na grypę/covida) i odmawia im jakiegokolwiek wyboru." "Chce nawet odciąć im dostęp do informacji o leczeniu".
Podkreśliła, że nie będzie "przewracać się, podczas gdy zarząd niszczy Pierwszą Poprawkę, narzuca pacjentom wyznaczoną przez rząd opiekę medyczną i niszczy świętą więź między pacjentami a ich lekarzami."

Na swojej stronie internetowej merylnassmd.com, Nass ma informacje, które są ważne dla każdego, aby wiedzieć, w tym w artykułach mówiących prawdę. Jej ostatni artykuł z 18 stycznia nosi tytuł: "Dopalacze, oszustwa i hochsztaplerstwo Covid, szczepionki Covid, walka z Wielkim Resetem, głupota blokady, mandaty, odpowiedź na pandemię". W skali krajowej i międzynarodowej, Nass jest wybitnym lekarzem, bohaterską postacią o nieskazitelnych referencjach.

Gdyby wszyscy profesjonaliści medyczni i naukowi poszli za jej przykładem, matka wszystkich sponsorowanych przez państwo oszustw przeciwko zdrowiu publicznemu, podstawowym wolnościom i rządom prawa nigdy nie wyszłaby z bramy startowej. The Crucifixion of Eminent Physician Meryl Nass MD
grafix
nie razy dwa tylko razy dwadzieścia bo Norwegowie prowadzili statystyki