Clicks45
uk.news

Плоди Нового Обряду: віденський собор перетворився на водевіль

28 травня п'ятдесят артистів виступили всередині і зовні собору Віденської єпархії в Австрії під приводом "благодійного заходу".

Шоу було покликане показати історію Австрії за останні 700 років. Організатором став Гері Кесслер, який є головним гей-пропагандистом Австрії і другом віденського кардинала Шенборна.

Фасад собору використовувався як проекційний екран. В одній частині було розказано про те, що Марія Терезія (померла в 1780 році) зробила для розвитку методики вакцинації від віспи, яка стала причиною смерті від 10 до 30% хворих. Очевидно, що ця пропаганда покликана змусити людей пройти вакцинацію від коронавіруса (рівень смертності: 0,2%).

Ще одна страшилка була присвячена іспанському грипу. Під час цієї частини шоу кардинал Шенборн розповів про те, якої шкоди отримав собор Віденської єпархії під час Другої світової війни, зробивши, таким чином, неусвідомлене порівняння з поточною ситуацією в церкві. Він процитував віденського кардинала Іннітцера (помер в 1955 році), який заявив, що "Ми відновимо його!", але в церкві Шенборна немає ознак розвитку або відновлення.

Але це були лише квіточки, адже зіркою вечора став трансвестит Том Нойвірт, який використовує псевдонім Conchita Wurst. Цього разу він з'явився в одіянні Вольфганга Амадея Моцарта, але його пісня стала образою для всього світу музики і батьківщини Моцарта.

Це був не перший виступ Нойвірт в соборі, керівництво якого використовує такі шоу для залучення уваги громадськості, адже Новий Обряд ніхто не сприймає всерйоз, навіть його найактивніші апологети.

#newsZojcxozijc