ewaboryk
22.7K

Ks. Zieliński o działaniach piątej kolumny szatana w Kościele. Czas na oczyszczenie!

Źrodło: tvp.info

W ocenie ks. Henryka Zielińskiego, redaktora naczelnego tygodnika „Idziemy”, to co się dzieje obecnie w Polsce wokół Kościoła jest odpryskiem wydarzeń na świecie. – Również w Kościele istnieje tzw. piąta kolumna, kolumna szatana, która czy to grzesząc, czy jawnie współpracując z wrogimi nam siłami, niestety robi bardzo złą robotę – ocenił.

Słowa te padły w programie „Salon dziennikarski” na antenie TVP Info, gdzie dyskutowano o filmie „Kler” oraz plakacie go promującym (z różową świnką w formie skarbonki i krzyżem). Ks. Zieliński przyznał, że zadeklarował swój udział w pokazie prasowym filmu „ze względów zawodowych, dziennikarskich, nie kapłańskich”. - Mam nadzieję, że nikt nie zatrzaśnie mi drzwi przed nosem, że dla księży wstęp wzbroniony, zwłaszcza z katolickiego tygodnika – dodał.

Ks. Zieliński ocenił, że obserwowane aktualnie ataki na Kościół przypominają te z przeszłości, zaś wydarzenia w Polsce stanowią odprysk tego co dzieje się na świecie. - To starcie cywilizacji jest czymś, co wraca mniej więcej w cyklu co 100 lat. Przyznaje, że spodziewałem się u nas tego starcia rok temu, natomiast to uległo pewnemu przesunięciu. Jak to starcie wyglądało, wystarczy zobaczyć jak to było w Fatimie w 1917 roku, jak to było chociażby w Meksyku w latach 20-tych XX wieku, Hiszpanii i tak dalej – mówił.

Kapłan dodał też, że w Kościele działa piąta kolumna szatana. - Również w Kościele istnieje tzw. piąta kolumna szatana, która grzesząc, czy jawnie współpracując z wrogimi nam siłami, niestety robi bardzo złą robotę. Jest potrzeba oczyszczenia Kościoła z wpływów szatana i jego piątej kolumny – powiedział.

Źródło: wpolityce.pl, tvp.info

Read more: www.pch24.pl/ks--zielinski-o…
Tymoteusz
@Matricaria :
„(...) Franciszek wygłasza nauki (...)”
Z całym szacunkiem, ale przyjmowanie jakichkolwiek nauk od Franciszka niesie ryzyko wiecznego potępienia dla Słuchacza... (Jedynie ostrzegam).More
@Matricaria :
„(...) Franciszek wygłasza nauki (...)”

Z całym szacunkiem, ale przyjmowanie jakichkolwiek nauk od Franciszka niesie ryzyko wiecznego potępienia dla Słuchacza... (Jedynie ostrzegam).
Matricaria
Gdyby w każdej diecezji był taki ks.Zieliński który odważnie mówiłby do mediów o tym jak naprawdę jest,ale cóż, marzenie.Normalnie owieczki są zdane na Radio Maryja i tam mają szukać wyjaśnień tego co się w kościele dzieje,bądź w innych źródłach.A prawda jest prosta,jakiś procent idzie w stan duchowny w określonym celu szkodzenia Kościołowi,są i tacy którzy wykolejają się po drodze widząc …More
Gdyby w każdej diecezji był taki ks.Zieliński który odważnie mówiłby do mediów o tym jak naprawdę jest,ale cóż, marzenie.Normalnie owieczki są zdane na Radio Maryja i tam mają szukać wyjaśnień tego co się w kościele dzieje,bądź w innych źródłach.A prawda jest prosta,jakiś procent idzie w stan duchowny w określonym celu szkodzenia Kościołowi,są i tacy którzy wykolejają się po drodze widząc przyzwolenie na zło w swoim środowisku.To oczywiste że jest potrzebna refleksja duchownych i świeckich o funkcji Kościoła w świecie współczesnym,papież Franciszek wygłasza nauki na ten temat niemal codziennie,co niektórzy jednak potrzebują ciosu filmem Kler.