Clicks27
uk.news

Кардинал Сара: "Я ніколи не виступав проти Папи Франциска"

Кардинал Роберт Сара шкодує, що його "зробили головним ворогом Папи Франциска", незважаючи на те, що він не раз говорив, що "будь-хто, хто виступив проти Папи Римського, не має права бути в церкві".

8 лютого, під час бесіди з NCRegister, він зізнався, що такі звинувачення "розбивають його серце, викликаючи глибокий сум".

Він упевнений, що Папа Франциск не звертає увагу "на подібну брехню", наполягаючи, що він "ніколи не виступав проти Папи Франциска".

Проте, йому "дивно" бачити "незвичайний синод", який проходить в Німеччині. Він упевнений в тому, що багаті компанії Німеччини змусили Папу Франциска скасувати обітницю безшлюбності.

На думку Сара, це "стане катастрофою", тому що людина не зможе присвячувати все своє життя роботі, залишаючи церкві лише частину свого часу.

Сара розповів, що противники обітниці безшлюбності використовують "історичні помилки" і "неправильне тлумачення теології".

Одружені священики в перші роки становлення церкви повинні були відмовитися від інтимних стосунків, а саму обітницю було затверджено під час Собору в Ельвірі (305 рік).

Тільки через багато років країни Сходу скасували обітницю безшлюбності, "не згадуючи про нерозривний зв'язок між духовенством і стриманістю".

#newsJwhhlpefam