Clicks1.5K
poznanieprawdy
2
Szczepionki z zamordowanych DZIECI - z planowanych aborcji. Szczepienia zawierają płodowe tkanki z ABORTOWANYCH DZIECI cała rozmowa szczepienia.wybudzeni.com/…/dna-abortowanyc… -płody z planow…More
Szczepionki z zamordowanych DZIECI - z planowanych aborcji.

Szczepienia zawierają płodowe tkanki z ABORTOWANYCH DZIECI
cała rozmowa szczepienia.wybudzeni.com/…/dna-abortowanyc…
-płody z planowanych aborcji, specjalnie wybrane dla tego celu.
-To oni omijają sprawę mówiąc taką prawdę: to nie są tkanki, to są pozostałości z linii komórkowej, czyli resztki błon komórkowych oraz FRAGMENTY DNA abortowanego płodu, czyli DNA tego dziecka. A to DNA wprowadzone do innego dziecka może wywołać reakcję AUTOIMMUNOLOGICZNĄ, czyli to dziecko może je rozpoznać jako obce, a ponieważ pochodzi od człowieka i jest tak prymitywne, to ta reakcja może być skierowana przeciwko temu dziecku. Jest kilka badań wykazujących, że ok. 35, czy pomiędzy 30%-40% dzieci z autyzmem ma przeciwciała przeciwko LUDZKIEMU DNA, a normalnie rozwijające się dzieci tego nie mają.
... Ale te linie komórek płodowych są udekorowane jak CZŁOWIEK i to są prymitywne dekoracje,(tylko komórki ludzkie są przyjmowane) czyli są bardzo ochoczo przyjmowane. A znamy to z dziedziny terapii genowej, gdzie jest to pożądane, aby DNA było przyjmowane i odkryli, że niewielkie fragmenty o podobnym rozmiarze do tych w szczepionkach, pochodzące z prymitywnego źródła, są bardzo szybko przyjmowane przez komórki macierzyste i wpasowywane do nich.

Szczepionka MMR II, która została wprowadzona w USA w 1980r., a w UK w 1988r.- jest zanieczyszczona fragmentami DNA płodów i retrowirusów na poziomie 100-krotnie przewyższającym limity zalecane przez WHO i FDA. Szczepionka przeciwko ospie wietrznej, która została zatwierdzona w 1995r – ona jest SILNIE ZANIECZYSZCZONA. Fragmenty tego dwuniciowego DNA, ocenione zostały przez firmę Merck na dwukrotnie przekraczające poziom DNA ospy wietrznej w tej szczepionce.
A wszystkie szczepionki p. WZW A są produkowane z użyciem komórek płodowych i są zanieczyszczone DNA płodu. A potem, co moim zdaniem jest najciekawsze, to za każdym razem, kiedy jedna z tych szczepionek jest wprowadzana, następuje bardzo ostry wzrost zaburzeń autystycznych. Potem w 2008r. wprowadziliśmy szczepionkę p. polio, PENTACEL i ona jest podawana dzieciom w wieku 2, 4 i 6 miesięcy.
Gdyby rodzic miał dziecko 20 lat temu, które rozwijało się normalnie, mówiło i gaworzyło, a nagle przestało, to nie czekaliby aż do wieku 18 miesięcy, żeby zgłosić objawy do pediatry. Uważam, że my podajemy to naszym dzieciom w coraz młodszym wieku poprzez wstrzykiwanie im tych szczepionek produkowanych w oparciu o komórki płodowe- 18 miesięcy- MMR i szczepionka p. ospie.

Mój własny syn był dzieckiem uszkodzonym przez szczepienia. I rozwinął się u niego chłoniak Burkitta, gdy miał 13 lat. Moje dzieci otrzymały szczepionki zawierające fragmenty tkanek płodowych, gdy były małe. Ryzyko dla dzieci polega na tym, że komórki macierzyste w naszych ciałach są tymi najbardziej wrażliwymi na przyjęcie zanieczyszczeń i rozwinięcie mutacji, a komórki macierzyste mogą spoczywać w uśpieniu w ciele dziecka przez dekady, aż do czasu, kiedy zostaną powołane do akcji. Więc możemy widzieć te przedziwne nowotwory u dużych grup dzieci w trakcie ich życia. Ale jak byliśmy na oddziale onkologicznym w poczekalni, a chłoniak Burkitta podobnie jak autyzm występuje częściej u chłopców i był zupełnie niespotykany w USA aż do pojawienia się szczepionek p. ospie. Mieliśmy tam dwoje innych dzieci, które znaliśmy wcześniej i które pojawiły się na tym oddziale z białaczką i chłoniakiem. To ogromnie dużo przypadków, a w ciągu ostatnich miesięcy, przyjaciel mojego starszego syna otrzymał diagnozę chłoniaka Burkitta. Czyli ogromnie wiele w jednej społeczności. Jedna z naszych znajomych, która otrzymała tę diagnozę, miała również chorobę autoimmunologiczną – TOCZEŃ, wcześniej niespotykany u dzieci, a która rozwinęła się u niej chyba w wieku 12 czy 11 lat. I kolejny chłopiec, którego poznałam na oddziale, miał autyzm. Czyli autyzm i rak. To niesamowity związek, z którym nikt nie chce nic zrobić.

Więc w szczepionkach zawierających tiomersal, czy aluminium, co jest adiuwantem, to podajemy to naszym dzieciom, a one nie są w stanie nam powiedzieć: „Proszę dokonaj na mnie eutanazji, moje całe ciało boli”, co było wręcz wypowiedziane przez jednego z tych ochotników, który błagał o eutanazję. Okropne. One nie mogą mówić, ale krzyczą… i krzyczą. A my podajemy im adiuwanty, nad którymi nigdy nie przeprowadzono badań bezpieczeństwa. Nigdy nie monitorowano burzy cytokin, która może być spowodowana adiuwantami i powoduje niewydolność wielonarządową. Może to jest tym, co powoduje SIDS. To jest zupełnie niewyobrażalne, że po tych badaniach TeGenero Trials, że organizacje zdrowia publicznego mające za zadanie nas chronić, nie zaczęły tego oceniać.
Ale oni wiedzą… Wiedzą, co zrobili. I wiedzą, że to nie jest bezpieczne. I na to mogłaby być poświęcona całkowicie osobna rozmowa o tym, co oni ukryli przed społeczeństwem i przed FDA. A to np. z powodu tego, że szczepionka p. ospie wietrznej jest TAK SILNIE SKAŻONA! Merck nawet przeprowadził jakieś badania bezpieczeństwa, ale nie zrobili tych WŁAŚCIWYCH badań…
predex
Szczepionki z trupa.
Jako dziecko uzytwalismy obrzydliwego wierszyka.
Zupa z trupa, kawał rany chleb materia smarowany.
Nie widzielismy wtedy ,że to dotyczy po prostu szczepionek
Piotr2000
AUTYZM i SZCZEPIENIA: niezalezne badania wykazaly, ze o ile u przecietnego amerykanskiego dziecka autyzm pojawia sie w stosunku 1:166, u Amiszy,/protestancka grupa religijna z silnym zwiazkiem z tradycja/, ktorzy generalnie nie poddaja sie szczepieniom: jedno dziecko na 4,975 dzieci.
szczepienia.wybudzeni.com/szczepieni-vs-nieszczepieni/