m.rekinek
1232

9/11 po 20 latach

Paul Craig Roberts jest amerykańskim ekonomistą i publicystą. Był asystentem sekretarza skarbu w administracji Reagana i jest znany jako współtwórca programu polityki gospodarczej administracji Reagana.

Czas leci. Minęło 20 lat od zniszczenia trzech drapaczy chmur World Trade Center, zaprojektowanych tak, aby wytrzymać uderzenia samolotów komercyjnych. Budynek 7 został doprowadzony do zawalenia przez kontrolowane wyburzenie, czego jednoznacznie dowodzi jego zawalenie pod wpływem swobodnego przyspieszenia ziemskiego. Zniszczeniu Bliźniaczych Wież towarzyszyła seria eksplozji, a te budynki również pogrążyły się we własnych śladach z przyspieszeniem swobodnego spadania.

Oficjalna historia ukrywania przez rząd Stanów Zjednoczonych została całkowicie obalona przez pisarzy takich jak David Ray Griffin, przez konferencje naukowe, badania uniwersyteckie, raporty ekspertów oraz przez architektów i inżynierów na rzecz prawdy o 11 września.

Ogromna ilość zgromadzonych dowodów dowodzi, że oficjalne konto jest fałszywe, ale nie mówi, kto był odpowiedzialny za atak. Niektórzy, jak Ron Unz, Laurent Guyenot i Chris Bollyn, wskazywali na powiązania z Izraelem, ale skupiono się na całkowitej nieprawdopodobności oficjalnej relacji, a nie na tym, kto i dlaczego dokonał ataku.

Okoliczności sugerują, że 11 września był planem neokonserwatywnych urzędników reżimu George'a W. Busha, sprzymierzonych z wiceprezydentem Dickiem Cheneyem i Izraelem, stworzenia „nowego Pearl Harbor” popularnego wśród Amerykanów i wzbudzenia poparcia wśród Europejczyków w Waszyngtonie. sojuszników do „wojny z terrorem” na Bliskim Wschodzie, której prawdziwym celem było zniszczenie wrogów Izraela w interesie Wielkiego Izraela. Redaktor magazynu Commentary, Norman Podhoretz, wezwał do takiej wojny, a generał Wesley Clark powiedział, że zna plany wojenne Pentagonu.

To najbardziej prawdopodobne wyjaśnienie, ale gdyby było prawdziwe, rządy USA i Izraela nigdy by go nie rozpoznały. W efekcie mamy do czynienia z oficjalnym oświadczeniem, które od dawna jest wspierane przez prasę i w które nikt nie wierzy. Oprócz ludzkich ofiar ataku z 11 września możemy również wymienić wiarygodność rządu i mediów USA.

11 września napisałem wiele felietonów i przyjrzałem się starannej pracy tych, którzy dowiedli kontrfaktycznej i nieprawdopodobnej natury oficjalnej relacji. Przez ostatnie dwie dekady pisałem artykuły na rocznicę.

Oto artykuł z 11. rocznicy (> LINK )

Tym, co zdradziło całkowitą niewiarygodność oficjalnej narracji każdemu, kto kiedykolwiek służył w wysokim rządzie, jest to, że mówi się, że „jedyne supermocarstwo świata” poniosło najbardziej żenującą porażkę z rąk kilku Saudyjczyków, którzy mieli tylko noże pudełkowe, byli uzbrojeni. i że nie było protestu, by zbadać, w jaki sposób cały warty bilion dolarów kompleks wojskowo-bezpieczeństwa całkowicie zawiódł, każda jego część.

Nigdy w historii świata supermocarstwo nie poniosło tak całkowitej klęski, a mimo to w Białym Domu, Kongresie, Pentagonie ani w mediach nie było wołania o śledztwo. Był nawet aktywny sprzeciw wobec jakiegokolwiek śledztwa. Ludzie, którzy są zbyt głupi, aby zrozumieć, co to oznacza, są zbyt głupi, aby usprawiedliwić swoje istnienie.

antikrieg.com/aktuell/2021_09_10_911nach20jahren.htm
olek19801
To był początek dla covida