UPADEK CYWILIZACJI PRZEWIDZIANO 50 LAT TEMU W EKSPERYMENCIE JOHNA CALHOUNA

Od dawna argumentowano, że jeśli ludzkość kiedykolwiek wyginie, stanie się to z powodu przeludnienia i wyczerpania wszystkich zasobów. Rzeczywistość …
Mark Nemo
W mysim eksperymencie szefem był niejaki John Calhoun, w obecnym, ludzkim Rothschild z pomocnikami.
Michał Kowalczyk
Racja w dzisiejszym społeczeństwie postawa prawdziwego mężczyzny nie jest wymagana co prowadzi do zachorowań na homoseksualizm.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Kiedy mężczyźni są pozbawieni swojej męskości i roli w społeczeństwie, wszystko się wali''
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Kobiety, które upodabniają się do mężczyzn, wykazują prawdziwą toksyczną męskość.''
Lilianna w ogrodzie
Teraz jest atak na kobietę.
Lilianna w ogrodzie
Dlatego troszkę piszę o kobiecie i dla kobiet , czasami . Kobiety nie są pewne siebie , to wynik działania różnych sił .
nihil quicquam
Pani Lilianno, bardziej bym to nazwał atakiem na człowieka, rodzinę, na kobietę, mężczyznę. Wszystko stoi na głowie, kobity na traktory, do wojska, policji, a faceci, niewieścieją do potęgi. Straszne co z nami robią, jak nas programują.
Neo Kowalski
@MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Cyt.: " ,,Kiedy mężczyźni są pozbawieni swojej męskości i roli w społeczeństwie, wszystko się wali'' "
Parę myśli, które mi się nasunęły spiszę....😊
W "Seksmisji" zostało to już nam przepowiedziane 1984 roku, z parafrazuję "kiedy kobiety pozbywają się mężczyzn (pierwiastka męskiego) równocześnie w ten sposób niszczą swoją kobiecość, wyzbywają się swojej kobiecej natury …More
@MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Cyt.: " ,,Kiedy mężczyźni są pozbawieni swojej męskości i roli w społeczeństwie, wszystko się wali'' "

Parę myśli, które mi się nasunęły spiszę....😊

W "Seksmisji" zostało to już nam przepowiedziane 1984 roku, z parafrazuję "kiedy kobiety pozbywają się mężczyzn (pierwiastka męskiego) równocześnie w ten sposób niszczą swoją kobiecość, wyzbywają się swojej kobiecej natury".
Pamiętam jeszcze z dawnych lat jak niektóre dziewczyny lub kobiety dbały o to żeby nie urazić męskiej natury w taki lub inny sposób, niekiedy nawet podbudowywały męskość u chłopaka niepewnego lub trochę zakompleksionego, w sobie właściwy, sprytny kobiecy sposób.😉
Wyrugowanie tej 'lekkiej dominacji mężczyzny nad kobietą', którą Bóg ustanowił, jest destrukcyjne w życiu społecznym. Nawet fizyczna budowa mężczyzny temu służy, każda dziewczyna, kobieta, która uprawiała wyczynowo lub amatorsko sport wie że siła, dynamika i wytrzymałość mężczyzny jest nieporównywalna z jej możliwościami fizycznymi.

Na początku 'mędrki syjonistyczne' wprowadziły równouprawnienie, a dzisiaj wprowadzają zamianę roli płci czyli mężczyźni mają 'rodzić dzieci', a kobiety 'nosić worki z cementem'. To jest tak durnowate, że nie będę tego dobitnie wyjaśniał.

Oczywiście służy to zniszczeniu 'Rodziny' opartej na relacjach i zasadach ustanowionych przez Boga.
Równocześnie jak propaganda medialna i rabinistyczni profesorkowie niszczą chrześcijańską strukturę rodziny, sami w swoich rodzinach rolę patriarchatu obsesyjnie i bezwzględnie przestrzegają.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Neo Kowalski
Tak zgadzam się w twoim komentarzem i płakać się chce, że ludzie dali się tak ogłupić i zmanipulować. Najbardziej winię mężczyzn, że pozwolili sobą rządzić, i oddali władzę babom. To się w głowie nie mieści, żeby facet tolerował, babę w spodniach a nawet jej bronił. W głowie się nie mieści, żeby baba rządziła facetem. Myślę, że tego już się nie da odwrócić, tak się już to diabelstwo …More
Neo Kowalski
Tak zgadzam się w twoim komentarzem i płakać się chce, że ludzie dali się tak ogłupić i zmanipulować. Najbardziej winię mężczyzn, że pozwolili sobą rządzić, i oddali władzę babom. To się w głowie nie mieści, żeby facet tolerował, babę w spodniach a nawet jej bronił. W głowie się nie mieści, żeby baba rządziła facetem. Myślę, że tego już się nie da odwrócić, tak się już to diabelstwo zakorzeniło. Ale to widocznie tylko u nas Chrześcijan, bo u muzułmanów i żydów ,, w swoich rodzinach rolę patriarchatu obsesyjnie i bezwzględnie przestrzegają.''
Neo Kowalski
@MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Cyt.: " W głowie się nie mieści, żeby baba rządziła facetem."
😂 , w nas w Polsce ze względu na nasze cechy narodowe ugodowość, wyrozumiałość, niechęć do konfliktów wielu mężczyzn za bardzo oddało pole kobietom. To był błąd. Zazwyczaj ten błąd kroczy z błędem oddalenia się od Boga.... Tragiczne skutki widać na ulicach, jak patrzę na dzisiejsze nastolatki to jestem …More
@MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Cyt.: " W głowie się nie mieści, żeby baba rządziła facetem."
😂 , w nas w Polsce ze względu na nasze cechy narodowe ugodowość, wyrozumiałość, niechęć do konfliktów wielu mężczyzn za bardzo oddało pole kobietom. To był błąd. Zazwyczaj ten błąd kroczy z błędem oddalenia się od Boga.... Tragiczne skutki widać na ulicach, jak patrzę na dzisiejsze nastolatki to jestem załamany, większość dziewczynek i nastolatek nosi spodnie i ubiera się jak chłopaki. Tematu noszenia przez nich dresów lub leginsów nie chcę za bardzo poruszać.😲🥺😤 Wiele dziewczyn wygląda niechlujnie, a nosząc te dresy wyglądają jakby chodziły w piżamach po ulicy!
Tragedia...., my mężczyźnie jesteśmy za to pośrednio odpowiedzialni.
Dzisiaj dokładnie widzę jak drobne rzeczy mają wpływ na wielkie zmiany. Nawet zaniechanie samego zwyczaju całowania kobiety w rękę..... Pozwoliliśmy lewakom i barbarzyńcom narzucić sobie ich wizję kultury i relacji między ludzkich.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Neo Kowalski
TAK, MASZ RACJĘ! TRAGEDIA! BIDA Z NĘDZĄ! TERAZ TO JUŻ DZIECI ZACZYNAJĄ RZĄDZIĆ I MAJĄ WIĘCEJ PRAW NIŻ FACET. DZISIEJSZY FACET TO TYPOWY DULSKI. FACECI TO JUŻ TYLKO DO ,,POZŁOTY'' SIĘ NADAJĄ, NO I MOŻE JESZCZE DO DŹWIGANIA. JAK MAM CIĘŻKĄ TORBĘ TO WTEDY PROSZĘ FACETA O POMOC . ONI SĄ WTEDY DUMNI, ŻE SA DO CZEGOŚ POTRZEBNI I BARDZO CHĘTNIE POMAGAJĄ.