Bratia a sestry
no čo, preriekla sa..
podobne aj Matovič a všetci čo hovoria niečo iné ako konajú
Peter(skala)
jej "slávny" výrok sa zapisal do srdc slovakov a bude ho počuť aj v historii Slovenska - taku anomaliu slovaci ešte nezažili :)

... ako sa hovorí: človek aj pravdu povie, ked sa pomýli

KAUZA: Zuzana Čaputová
hriechyokultizmus.wordpress.com/…9/04/02/kauza-zuzana-caputova/
ľubica
Propagandu si môžu strčiť za klobúk, nech nám dajú všetky potrebné informácie, aby sme sa mohli slobodne rozhodnúť či sa dať zaočkovať a akou vakcínou. Už dávno mali byť v televízii diskusné relácie, kde budú hovoriť zástupcovia aj odporcovia očkovania. Prečo sú informácie, ktoré hovoria o negatívnych dôsledkoch vakcín označované za hoax? Prečo naša vláda už dávno nerokuje s Rusmi o nákupe …More
Propagandu si môžu strčiť za klobúk, nech nám dajú všetky potrebné informácie, aby sme sa mohli slobodne rozhodnúť či sa dať zaočkovať a akou vakcínou. Už dávno mali byť v televízii diskusné relácie, kde budú hovoriť zástupcovia aj odporcovia očkovania. Prečo sú informácie, ktoré hovoria o negatívnych dôsledkoch vakcín označované za hoax? Prečo naša vláda už dávno nerokuje s Rusmi o nákupe Sputniku V.? Nedávno som čítala, že sú potrebné špeciálne ihly a striekačky. Náš, slovenský, výrobca ich vyrába, má objednávky skoro z celého sveta, len objednávka zo Slovenska chýba. Prečo?
/koment podhlavnespravy.sk/…pan-motivom-je-sloboda/2422678
Peter(skala)
už som si myslel, že Kandráč uprimne olutoval svoje chovanie voči Sviatostiam Cirkvi, ale ako vidím, tak pre slávu je schopný sa zapredať
ľubica
V nemeckom Miesbachu umrelo zo 41 očkovaných 7 ľudí, 34 ochorelo !
V súčasnosti pribúdajú správy o úmrtiach v domovoch dôchodcov po masovom očkovaní seniorov. Nedávno bolo hlásených 23 prípadov z Nórska (PI-NEWS). Teraz informoval okresný úrad Miesbach v Bavorsku, že 41 obyvateľov zariadenia pre seniorov malo pozitívny test na prítomnosť koronavírusu. Rovnako ako v Nórsku, 34 z nich pred …More
V nemeckom Miesbachu umrelo zo 41 očkovaných 7 ľudí, 34 ochorelo !
V súčasnosti pribúdajú správy o úmrtiach v domovoch dôchodcov po masovom očkovaní seniorov. Nedávno bolo hlásených 23 prípadov z Nórska (PI-NEWS). Teraz informoval okresný úrad Miesbach v Bavorsku, že 41 obyvateľov zariadenia pre seniorov malo pozitívny test na prítomnosť koronavírusu. Rovnako ako v Nórsku, 34 z nich pred potvrdením pozitivity, dostalo vakcínu od spoločnosti BioNTech/Pfizer. Sedem z očkovaných obyvateľov zomrelo, medzi neočkovanými bola iba jedna smrteľná udalosť. Pred očkovacou kampaňou došlo v domovoch dôchodcov v okrese Miesbach od marca do decembra 2020 iba k piatim úmrtiam.
Súvislosť s očkovaním sa nedá na 100% dokázať, ale predtým, ako sa toto podozrenie úplne rozptýli, pokračovanie v masovom očkovaní v domovoch dôchodcov hraničí doslovne s vraždením z nedbanlivosti. Vzhľadom na nevysvetliteľné úmrtia, je dôvodné považovať súčasné „výpadky“ v dodávke vakcíny za šťastie. V okrese Miesbach je momentálne „očkovacia prestávka“.
Žiadny dôkaz o účinnosti očkovania u ľudí starších ako 74 rokov.
Novinár Boris Reitschuster na svojej webovej stránke upozorňuje na to, že neexistujú dôkazy o tom, že by ľuďom starším ako 74 rokov pomohol účinok vakcíny BioNTech, ako aj vakcíny Moderna.
Pri Bodamskom jazere došlo v dôsledku očkovania proti covidu k skutočnému hromadnému úmrtiu. Na Silvestra bolo prvou dávkou vakcíny Pfizer/BioNTech očkovaných 40 obyvateľov domu opatrovateľskej služby v Uhldingen-Mühlhofen. Odvtedy zomrelo 11 seniorov z tejto očkovanej skupiny a ďalších 15 seniorov a opatrovateľov je akútne chorých na Covid-19.
Oficiálne orgány robia všetko pre to, aby popreli akúkoľvek súvislosť medzi očkovaním a úmrtiami. Pretože, prinajmenšom väčšina zosnulých nemala žiadne predchádzajúce akútne choroby, ktoré by sa dali pripísať smrti a zhromažďovanie dôkazov nehovorí v prospech „prirodzenej smrti“, uchýlil sa miestny zdravotnícky úrad k tomuto vysvetleniu: mŕtvi museli mať „predtým nezistenú infekciu vírusom“!
Správy o úmrtiach bezprostredne po zaočkovaní pribúdajú ale naše mainsteamové zapredané media tieto smutné správy nepreberajú a teda ani nezverejňujú. Skúste popremýšlať prečo.
3 more comments from ľubica
ľubica
nech sa páči, pridávajte sem dalšie DD DSS a pod..... ako aj vymyté mozgy zdravotníkov, kt tutlajú medzi sebou smrť
Sestričky z Ružinova
ľubica
zomieranie v SR sa darí ako slubovala prezidentka .... ako na bežiacom páse
hlavnespravy.sk/…ovid-19-uz-16-klientov/2418442
je jasné, že nie na covid ale na očkovanie, ktoré spustili už 19.1! a až po pár dňoch ho stopli!, kto má čas, prelette si komentáre---ano takto budu klamat media.... vraj covid zabíja....

53 mŕtvych na Gibraltári za 10 dní po začiatku experimentálnych injekcií mRNA COVID …More
zomieranie v SR sa darí ako slubovala prezidentka .... ako na bežiacom páse
hlavnespravy.sk/…ovid-19-uz-16-klientov/2418442
je jasné, že nie na covid ale na očkovanie, ktoré spustili už 19.1! a až po pár dňoch ho stopli!, kto má čas, prelette si komentáre---ano takto budu klamat media.... vraj covid zabíja....

53 mŕtvych na Gibraltári za 10 dní po začiatku experimentálnych injekcií mRNA COVID od spoločnosti Pfizer...
https://healthimpactnews.co...

hlavnespravy.sk/…ku-zomreli-traja-ludia/2418546

naturalnews.com/…after-coronavirus-vaccine.html
prehlad zomrelych celkom na svete:
czechfreepress.cz/…aci-vakcin-proti-covid-19.html

V Nórsku zomrelo 23 ľudí po očkovaní vakcínou proti koronavírusu od spoločnosť Pfizer

zomierajú po očkovaní
teraz.sk/…oreniu-covi/521334-clanok.html
kosice.zoznam.sk/…zacali-v-dss-v-kosickej-barci/
lekari.sk/…-v-kosickej-Barci-2-38928.html
ľubica
.... no chápete že sorošova vnučka mala tento plán hned po volbách?
nič iné nerobí...iba ho potichučky v rámci matovičovej špáracej spartakiády uskutočnuje...