88. PÚŤ RADOSTI | Slobodní milovať

domcek.org/news/88-put-radosti-slobodni-milovat

SLOBODNÍ MILOVAŤ 🤍

"Lebo vy ste povolaní pre slobodu, bratia, len nedávajte slobodu za príležitosť telu, ale navzájom si slúžte v láske!" (Gal 5, 13)

Žijeme v dobe v ktorej sa skutočná sloboda potiera i dezinterpretuje. Mnohí sa dnes pýtajú: existuje vôbec sloboda? Môžeme byť skutočne slobodní? A čo to sloboda vlastne je a ako ju dosiahnuť? Môžem slobodu spojiť s láskou? Dá sa opravdivo milovať a pritom zostať slobodný? Aj ty sa niekedy trápiš nad podobnými otázkami a nevieš čo s tým? Chceš opravdivo milovať a objaviť lásku v úplnej slobode a nevieš ako na to? Tak neváhaj prísť na 88. púť radosti do Domčeka bl. Anky Kolesárovej vo Vysokej nad Uhom v dňoch 14. - 16. októbra 2022. Vydaj sa spolu s nami na cestu opravdivej slobody, pre ktorú sme povolaní, aby sme skutočne milovali a boli milovaní. Veď túto slobodu nám vydobyl Kristus (Gal 5, 1).

📍 Ponúkame Ti aj podrobný postup PRIHLASOVANIA:

Pôjdeš na našu stránku domcek.org/login

Zaregistruješ sa - teda vytvoríš si konto na našej stránke. (Ak máš už konto vytvorené, stačí sa prihlásiť na danú akciu.)

Po úspešnom registrovaní a prihlásení sa do svojho účtu, sa môžeš prihlásiť na FESTIVAL RADOSTI voľbou, ktorá sa zobrazí po presunutí kurzora na ikonku tvojho účtu v pravom hornom rohu stránky na www.domcek.org -> "Prihlásiť sa na púť"

Vyplníš krátky formulár a si zaregistrovaný!

V deň začatia akcie sa preukážeš QR kódom (pozri mail alebo svoj profil na domcek.org) a ak máš menej ako 18 rokov tak aj potvrdením od rodiča.

Ak si nevieš rady tak sa opýtaj kamaráta alebo nám napíš na FB či IG alebo na pute@domcek.org Prihlásiť sa môžeš do 7.10.2022 alebo do naplnenia kapacity.
Metod
Jediná sloboda je v Bohu!