tavor shares this
57
krumpeľ shares this
421
Libor Halik shares this
250
Arcibiskup Viganó - Musíte ven z Covid bludiště!
apredsasatoci shares this
359
🤔
didimos
Pravdivé a alarmující...děkujeme moc.
Laco Bajzo
Prečo Vigáno nepovie to ,čo do tejto situácie hovorí Božie slovo-že RKC sa podľa proroctva 17 kap. ZJ.sv.Jan stala babylonskou neviestkou a treba sa od nej oddeliť,vyjsť z nej?
Čo komu pomôže popísanie svetovej situácie ,ak z toho nedá východisko podľa Božieho slova?
Agent0
Asi si to dobře nepocuval
Самуил Пророк
"Rovněž vyzývám věřící, aby takové kněze (pravověrné) pozdravili a vděčně jim pomohli tím, že je povzbudím, aby neztratit srdce před pronásledováním. Zvu je, aby postavili domácí oltáře, kolem nichž se shromáždí bratři ve Víře, aby se živili Chlebem Andělů. Nezměrné milosti Mše Svaté budou hojně vylity na naše malá společenství, na církev a na svět. Modleme se, aby dobří Sluhové zůstali věrní …More
"Rovněž vyzývám věřící, aby takové kněze (pravověrné) pozdravili a vděčně jim pomohli tím, že je povzbudím, aby neztratit srdce před pronásledováním. Zvu je, aby postavili domácí oltáře, kolem nichž se shromáždí bratři ve Víře, aby se živili Chlebem Andělů. Nezměrné milosti Mše Svaté budou hojně vylity na naše malá společenství, na církev a na svět. Modleme se, aby dobří Sluhové zůstali věrní svému povolání, aby válečníci našli v Božské Výživě odvahu kázat Slovo „ včas a ne v čas“ (opportune importune), aby ti, kdo zapomněli na hodnotu svatého pomazání, byli obráceni a napravováni.
V pronásledování Milosrdenství se množí, duchovní slepota se otevírá kontemplaci Pravdy a Dobra, hluchota srdce se rozpouští ve věrnosti Božímu hlasu."

+ Carlo Maria Viganò, arcibiskup (Rozhovor Jamese Henryho a Roberta Moynihana s arcibiskupem Carlem Marií Vigano. Srpen - září 2021)
Martina Bohumila Lutherová
Připravte se na to, že se mezi vás usadí i vlci.
Stejně jako v Číně atd.
Martina Bohumila Lutherová
V podstatě podobně mluvil papež František na začátku své éry.
Všichni zde jste byli zděšeni. Jen Moranová a Chrástecká byli
pro jeho návrh: Předělejte garáže na místa pro setkávání upravte
je jako kaple
.
Proč odpadl ví jen ten co zpytuje srdce lidská.