uk.news
49

Франциск поширює гомосексуальне лицемірство

2 серпня на порталі Outreach.faith опублікували "теплий лист", який 20 липня Папа Франциск написав гей-активісту Джеймсу Мартіну, незважаючи на те, що йому не вистачає часу для зустрічей з кардиналами.

Це була відповідь Папи Франциска після отримання примірника пропагандистського памфлету про гомосексуалізм. Використовуючи свої звичайні лицемірні модні слова, Франциск фантазував про «культуру зустрічі», яка «скорочує відстань» та «збагачує відмінностями». Усім відомо, що Франциск робить все навпаки.

Він згадав про якогось Ісуса, «який став близьким до всіх». Цього «Ісуса» не слід плутати з Ісусом Христом, який «не звірявся, бо Сам знав усіх» (від Івана 2).

Занурюючись у байдужість, Папа Франциск заявив, що такі зустрічі є "неминучими, навіть у тому випадку, якщо ми думаємо по-різному або наші відмінності роз’єднують і навіть стикають нас".

Подолаючи такі перешкоди, "ми розуміємо, що в нас більше спільного". Такими словами Папа Франциск знущається з добрих єпископів і мирян, яких він виключив з Церкви тільки тому, що вони думають інакше, ніж він.

Зображення: James Martin © Shawn, Flickr CC BY-NC, #newsCvpbuudklz