alahp shares this
1274
Voytek
Ostatnio wiele mówi się nt. szczepionek. Teraz prawda została ujawniona. Musisz zobaczyć te dane!
Ministerstwo Zdrowia codziennie informuje obywateli nt. liczby zakażeń na COVID-19. Tak było i też w piątek. Z raportu wynikło, że od momentu rozpoczęcia szczepienia drugą dawką 1,13% zakażeń stanowili w pełni zaszczepieni” i "Wśród wszystkich zgonów osób zakażonych koronawirusem 1,81% stanowiły …More
Ostatnio wiele mówi się nt. szczepionek. Teraz prawda została ujawniona. Musisz zobaczyć te dane!
Ministerstwo Zdrowia codziennie informuje obywateli nt. liczby zakażeń na COVID-19. Tak było i też w piątek. Z raportu wynikło, że od momentu rozpoczęcia szczepienia drugą dawką 1,13% zakażeń stanowili w pełni zaszczepieni” i "Wśród wszystkich zgonów osób zakażonych koronawirusem 1,81% stanowiły osoby zaszczepione."
Jak informuje portal Nczas.com od 24 września do 30 września w Polsce pojawiło się 6 758 zakażeń koronawirusem.
"Wśród niezaszczepionych wykryto 4 612 dodatnich wyników a wśród w pełni zaszczepionych 2 146"
-poinformował NCzas.com.
Oznacza to, że osoby, które się zaszczepiły, a zaraziły się COVID-19 stanowią 31,75 proc. wszystkich zakażeń.
Źródło na prawy.pl
Francio53
Znajoma (dawna sąsiadka) wyjechała ze 20 lat temu do USA jako młoda dziewczyna (w wieku ok. 18 lat). Skończyła studia i dostała się do pracy w Pfizerze. W tym roku odwiedziła rodzinne miasto. W rozmowie jej ojciec powiedział, że córka zajmuje eksponowane (wysokie) stanowisko w Pfizerze i że była na kwarantannie. Zdziwiło mnie to stwierdzenie ale w dalszej rozmowie jej ojciec oznajmił, że córka …More
Znajoma (dawna sąsiadka) wyjechała ze 20 lat temu do USA jako młoda dziewczyna (w wieku ok. 18 lat). Skończyła studia i dostała się do pracy w Pfizerze. W tym roku odwiedziła rodzinne miasto. W rozmowie jej ojciec powiedział, że córka zajmuje eksponowane (wysokie) stanowisko w Pfizerze i że była na kwarantannie. Zdziwiło mnie to stwierdzenie ale w dalszej rozmowie jej ojciec oznajmił, że córka nie zaszczepiła się i wolała odbyć kwarantannę! Chyba wszystko jasne w temacie t,zw. szczepionek. Dziwi mnie, że ludzie są tak łatwowierni, nie szukają prawdy, idą jak te barany na rzeź. Począwszy od lat 90-tych stopniowo, krok po kroku robiono z ludzi imbecylów. Obniżono drastycznie poziom nauczania, zniszczono dorobek pokoleń wyprzedając go albo niszcząc (wielu wówczas „dorobiło się” majątków), zmuszono wielu Polaków do szukania chleba za granicą. Kontrolę nad gospodarką i zasobami przejęły zagraniczne koncerny (również te będące w rękach „starszych i mądrzejszych”). Drenaż naszej siły roboczej, myśli intelektualnej a także naszych zasobów rozwija się na coraz większą skalę. Jednocześnie zakazy i nakazy dla Polski (szczególnie dotyczy t.zw. ekologii) mają doprowadzić naród do stanu permanentnego ubóstwa, ogromnego zadłużenia i w konsekwencji zrealizowanie ustawy 447. My goje mamy służyć tym, których przygarneliśmy, gdy inne narody ich prześladowały. I tu smutna refleksja. większość goi za 500+ jest gotowa sprzątać kible lub myć nocniki tym „mądrzejszym”.
TomaszBiał
Jeżeli podłoży się trutkę na szczury to próbują tylko osobniki które są mało znaczące dla populacji. Silne nie jedzą , inteligncja wrodzona a nie wyuczona .
Anieobecny
Polecam film ,,Szczurołap"...
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
.....a goje i tak idą dobrowolnie " pod nóż ! "
Edward7
Wielka Brytaniia; Oficjalne : Zgony wśród nastolatków wzrosły o 47% od czasu, gdy zaczęli szczepić się przeciwko Covid-19

Badanie oficjalnych danych ONS i NHS wykazało, że odkąd szczepionka Covid-19 zaczęła być rozpowszechniana wśród nastolatków, wzrosła o 47% liczba zgonów z różnych przyczyn w tej grupie wiekowej.
Wspólny Komitet ds. Szczepień i Szczepień (JCVI) przedłożył rządowi Wielkiej …More
Wielka Brytaniia; Oficjalne : Zgony wśród nastolatków wzrosły o 47% od czasu, gdy zaczęli szczepić się przeciwko Covid-19

Badanie oficjalnych danych ONS i NHS wykazało, że odkąd szczepionka Covid-19 zaczęła być rozpowszechniana wśród nastolatków, wzrosła o 47% liczba zgonów z różnych przyczyn w tej grupie wiekowej.
Wspólny Komitet ds. Szczepień i Szczepień (JCVI) przedłożył rządowi Wielkiej Brytanii niezależny raport w dniu 15 lipca 2021 r., w którym poinformował, że dzieciom i młodzieży w wieku 12 lat i starszym z określonymi schorzeniami podstawowymi należy zaoferować szczepienie przeciwko Covid-19 .W tym samym raporcie stwierdzono również, że „JCVI wcześniej zalecił szczepienie przeciwko COVID-19 wszystkich osób dorosłych w wieku 18 lat i starszych w Wielkiej Brytanii oraz szczepienia niektórych określonych grup poniżej 18 roku życia”.

Oficjalne dane NHS znalezione w „Covid-19 cotygodniowe ogłoszone szczepienia z 1 lipca 2021 r. – poprawione”, które można pobrać tutaj i znaleźć na stronie NHS tutaj , pokazują, że między 8 grudnia 2020 r. a 27 czerwca 2021 r. 147 123 osoby w wieku poniżej 18 otrzymało co najmniej jedną dawkę szczepionki przeciw Covid-19.
(...)

Postanowiliśmy więc przyjrzeć się oficjalnym danym Biura Statystyki Krajowej (ONS) na temat zgonów rejestrowanych co tydzień, aby sprawdzić, czy nastąpił wzrost zgonów wśród osób w wieku od 15 do 19 lat po wprowadzeniu szczepionki Covid-19 do tej grupy wiekowej i odkryliśmy, co następuje.
Wydanie z 2020 r. „Zgony rejestrowane co tydzień w Anglii i Walii”, które można pobrać tutaj i znaleźć na stronie ONS tutaj , pokazuje, że między tygodniem kończącym się 26 czerwca a tygodniem kończącym się 18 września 2020 r. miało miejsce łącznie 148 zgonów wśród 15-19-latków.
Źródło
Podczas gdy edycje „Zgonów rejestrowanych co tydzień w Anglii i Walii” z 2021 r., które można pobrać tutaj i znaleźć na stronie ONS tutaj , pokazują, że między tygodniem kończącym się 25 czerwca 2021 r. a tygodniem kończącym się 17 września 2021 r. łącznie 217 zgonów wystąpiła wśród 15-19-latków.
Źródło
Wynika z tego, że liczba zgonów w okresie od 19 czerwca 2021 r. do 17 września 2021 r. wśród nastolatków w wieku 15 lat i więcej była o 47% wyższa niż liczba zgonów w tej grupie wiekowej w analogicznym okresie w 2020 r., a wzrost zgonów rozpoczął się dokładnie od w tym samym czasie nastolatki zaczęły otrzymywać szczepionkę przeciw Covid-19.
Nasze badanie danych ONS ujawniło również dalsze obawy dotyczące zgonów z powodu Covid-19 u osób w wieku od 15 do 19 lat.
Ten sam zestaw danych ONS z 2021 r. pokazuje, że odkąd nastolatki zaczęły otrzymywać szczepionkę przeciw Covid-19, odnotowano co najmniej jeden zgon związany z Covid-19 w ciągu siedmiu z trzynastu tygodni między 19 czerwca a 17 września 2021 r. W sumie 8 zgonów w tym czasie rama.

Jednak w ciągu piętnastu tygodni przed otrzymaniem szczepionki Covid-19 przez nastolatków w wieku powyżej 15 lat odnotowano tylko jeden zgon związany z Covid-19 w tej grupie wiekowej.
Korelacja nie równa się przyczynowości, ale niezwykle niepokojące jest to, że liczba zgonów wzrosła o 47% wśród nastolatków w wieku powyżej 15 lat, a zgony na Covid-19 również wzrosły w tej grupie wiekowej, odkąd zaczęli otrzymywać szczepionkę Covid-19. i może to o jeden zbieg okoliczności za daleko.

Problem, z którym teraz mamy do czynienia, polega na tym, że około trzem milionom dzieci w wieku powyżej 12 lat oferuje się obecnie szczepionkę przeciw Covid-19, a wiele z nich podobno miało ją już od czasu, gdy dyrektor medyczny Chris Whitty uchylił JCVI i doradził rządowi Wielkiej Brytanii zaoferować wszystkim dzieciom powyżej dwunastego roku życia zastrzyk Covid-19 w dniu 13 września 2021 r.
Dopiero okaże się, jakie będą tego konsekwencje, ale będziemy Was informować na bieżąco, abyście mogli pociągnąć do odpowiedzialności ludzi takich jak profesor Chris Whitty. Na razie zrób, co możesz, aby uratować nasze dzieci.
Źródło: TheExpose.uk