Izraelski minister zdrowia twierdzi, że do połowy kwietnia Mesjasz (tj. antychryst!) powstrzyma …

Izraelski minister zdrowia twierdzi, że do połowy kwietnia Mesjasz (tj. antychryst!) powstrzyma pandemonię koronawirusa. Orthodox Christian28 marca, 2020 Dziennikarstwo śledcze0 Kilka dni temu Yaakov…
POHENIX
cytat TADEUSZ GUZ :"zwycięstwo Polski nad koronawirusem przyjdzie jedynie dzięki permanentnemu dostępowi do sakramentów.
Zdaniem duchownego codzienny, pełny dostęp do sakramentów dla katolików w czasie epidemii miałby być pewną drogą do zwycięstwa Polski nad epidemią koronawirusa.
Piotr opoka777
ludzie walczcie o msze, bo antychryst rosnie w siłę
Mirecki
Naród Izraelski skuszony bogactwami i skarbami tego świata planuje być tym Mesjaszem. I sprawować władzę nad całym światem. Tylko że prawdziwy mesjasz już przyszedł jest nim pan Jezus Chrystus a oni go ukrzyżowali
POHENIX
“Mesjasz jest tutaj, ale nie ma na razie jeszcze całej tej mocy, której potrzebuje, aby działać jako Mesjasz.”

– Co jemu nie pozwala nabrać siły?

Wszyscy, którzy choć trochę znają się na temacie, wiedzą, że diabłu przeszkadzają najbardziej modlitwa i post, a w szczególności Ofiara Eucharystyczna, która jest przynoszona na ołtarzach na przebłaganie za grzechy świata.
POHENIX
Zamykanie Cerkwi Prawosławnych i Kościołów Katolickich jest po to, żeby ustała ofiara Eucharystyczna, żeby ludzie się nie modlili i stali jeszcze bardziej bezbożni niż są! żeby diabeł nie miał przeszkody dla swoich działań!

“Albowiem już działa tajemnica bezbożności. Niech tylko Ten, co teraz powstrzymuje, zostanie usunięty, wówczas ukaże się Niegodziwiec” (2 Tes. 2 7-8)