Clicks1.1K
csk.news
6

Brazilský Kněz Byl Po Provedení Protestantské Eucharistie Odstraněn

Otec Jose Pedrini, misionář Sv. Karla Boromejského, byl odvolán jako pastor farnosti Nejsvětějšího srdce v brazilském Jundiai, protože na Popeleční Středu "koncelebroval" s Franciscem Leite, protestantským duchovním knězem (video níže).

Leite náleží ke Sjednocené Presbyteriánské Církvi v Brazílii. Přečetl část eucharistických modliteb a přijal Svaté Přijímání.

Pedriniho odvolání bylo 20. února oznámeno biskupem Jundiaí, Vicentem Costou. Vysvětlil, že taková "aktivní účast" nekatolického duchovního kněze “není podle norem naší církve dovolena.”

Costa reagoval pravděpodobně proto, že video liturgického skandálu se šířilo rychle na médiích vlastní propagace, což způsobilo “různorodé a úplně opačné reakce,” jak uvedl.

#newsGacolkjddu

Joske
Ale ano, Kallistrate. Jsi plný zášti, jako každý satanista. Jdeš v Kainových šlépějích.

Kallistratos Ale vůbec ne Josko, ale pokračuj v tom Kainovi a jeho příběhu. Opravdu mne to zajímá. Několikrát jsem ocenil i tvé dobré myšlenky.
Joske
Zabil svého bratra Abela, byl stižen stejnou žárlivostí, jako ty, Kallistrate. Kain neunesl, že Hospodin shlédl na oběť Abelovu, s tebou smýká šílenství, kdykoliv napíšu nějaký komentář. Honem spěcháš se svou negací.

Kallistratos A jak to bylo dál s Kainem Jožko? Pak potkal na svých cestách kterou ženu, můžeš pokračovat v příběhu...?
2 more comments from Joske
Joske
Negace je program Satana a také všech lidí, kteří Satanovi slouží.
Adam s Evou neposlechli Boha a byli vyhnáni z Ráje. Z jejich prvního vzájemného poznání se narodil Kain, bratrovrah.
Joske
Někteří kněží se nemohou dočkat a tak svévolně urychlují proces výměny matric, který je zednáři naplánován na delší časové období. Jose Pedrini byl odvolán proto, že se nedržel harmonogramu. Byl zbrklý a lidé pak dali najevo nespokojenost.
dyk
Spravne. Niektorý kňazi su až preaktivizovaný
Peter(skala)
podla mna ten starší knaz už mal toho na rováši viac... lebo aj ked je toto vážnym priestupkom, predsa k takemu skutku knaz nepride bez predošlých iných alebo možno aj rovnakých zlých skutkov.

Zrejme to urobil viackrat alebo podobné sektarske skutky a ani po napomenutí biskupa s tým neskončil. Teraz však už dobačoval a to môže byť ešte rád, že bol len odvolaný z funkcie farara a nie suspendovaný…More
podla mna ten starší knaz už mal toho na rováši viac... lebo aj ked je toto vážnym priestupkom, predsa k takemu skutku knaz nepride bez predošlých iných alebo možno aj rovnakých zlých skutkov.

Zrejme to urobil viackrat alebo podobné sektarske skutky a ani po napomenutí biskupa s tým neskončil. Teraz však už dobačoval a to môže byť ešte rád, že bol len odvolaný z funkcie farara a nie suspendovaný, či dokonca exkomunikovaný.

Viem si predstaviť, že niekto by ho potrestal väčším trestom