Orędzia
1581

Szukajcie siły w Ewangelii i Eucharystii. Zbliżasz się do przyszłości pełnej podziałów i zamętu. …

Matka Boża, Królowa Pokoju: Drogie dzieci, jestem waszą Matką Bolesną i przyszedłem z nieba, aby przyprowadzić was do Mojego Syna Jezusa. Wzmocnijcie swoje modlitwy. Żyjecie w czasach wielkiego duchowego …More
Matka Boża, Królowa Pokoju: Drogie dzieci, jestem waszą Matką Bolesną i przyszedłem z nieba, aby przyprowadzić was do Mojego Syna Jezusa. Wzmocnijcie swoje modlitwy. Żyjecie w czasach wielkiego duchowego zamętu i tylko ci, którzy się modlą, poniosą ciężar nadchodzących prób.
Podaj mi swoje dłonie! Chcę ci pomóc, ale potrzebuję twojego uczciwego i odważnego tak. Wzbudź pokutę i szukaj Miłosierdzia Mojego Syna Jezusa. Podejdźcie do konfesjonału i napełnijcie się miłością Bożą; w spowiedzi jest lekarstwem na twoje zło.
Nadal będziesz widzieć okrucieństwa na ziemi. Szukajcie siły w Ewangelii i Eucharystii. Zbliżasz się do przyszłości pełnej podziałów i zamętu. Tylko ci, którzy są lojalni wobec prawdziwego Magisterium Kościoła Mojego Jezusa, staną prosto. Zwróć uwagę!
To jest przesłanie, które dziś wam przekazuję w imię Trójcy Przenajświętszej. Dziękuję, że pozwoliliście mi się tu jeszcze raz zebrać. Błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen. Zostań w pokoju.
Orędzia