GLOBALISTŮ SE ZMOCNILA SKUTEČNÁ HRŮZA A PANIKA!

GLOBALISTŮ SE ZMOCNILA SKUTEČNÁ HRŮZA A PANIKA! HENRY KISSINGER V ROZHOVORU PRÁVĚ ODHALIL A KOMPLETNĚ VYSVETLIL, JAK OBROVSKOU …
Alexis Nor
ZELENÁ REVOLUCE, prosazovaná Green Peace a ostatními ekology je utopie. Nikola Tesla vynalezl zdarma světlo pro všechny z atmosferické energie, a ne to, aby si lidé museli kupovat elektřinu vyrobenou z plynu nebo draze pořizovanou slunečními kolektory. Rovněž skutečná Teslova elektrovozidla jezdí zdarma na atmosférickou energii, a ne na spotřebitelem kupovanou elektřinu vyráběnou z plynu. Rovněž …More
ZELENÁ REVOLUCE, prosazovaná Green Peace a ostatními ekology je utopie. Nikola Tesla vynalezl zdarma světlo pro všechny z atmosferické energie, a ne to, aby si lidé museli kupovat elektřinu vyrobenou z plynu nebo draze pořizovanou slunečními kolektory. Rovněž skutečná Teslova elektrovozidla jezdí zdarma na atmosférickou energii, a ne na spotřebitelem kupovanou elektřinu vyráběnou z plynu. Rovněž německá vozidla TESLA jsou podvod. Místo inzerovaných pár set kilometrů dojedou asio sto kilometrů a musejí se znovu dobíjet kupovanou elektřinou vyráběnou z plynu.
Metod
Synagoga Satanova
ekans
Detektiv
Putin se nedopustil žádné chyby, protože svým předstihujícím úderem překvapil Západ těsně před útokem na Rusko.
Marieta Ria
Máte pravdu, útok na Rusko bol naplánovaný na 25. februára, Putin ich len o jeden deň predbehol.
Vlastislav Kucera
Presne tak Veľka Ruska Ríša sa čoskoro stane skutočnosťou od Uralu až po hranice Nemecka. Slovensko bude očistene a Pan Kotleba zaujme miesto ktore mu právom náleži pretože ako jediný ostal verný a.h. V. Putinovi.
Hanka Kraská
necenzurovanapravda.cz/…inar-byl-zadrzen-policii-wef-klause-schwaba-videa/
VIDEO link
Davos: K elitám kritický novinář byl zadržen policií WEF Klause Schwaba (videa)
Výstupy z davoského fóra, které jsou určeny veřejnosti, můžeme vidět přímo na stránkách WEF. To je ale jen takové divadlo pro „plebs“ – to nejdůležitější se totiž odehrává bez přítomnosti kamer, často mimo hlavní program fóra.
I prot…More
necenzurovanapravda.cz/…inar-byl-zadrzen-policii-wef-klause-schwaba-videa/

VIDEO link

Davos: K elitám kritický novinář byl zadržen policií WEF Klause Schwaba (videa)

Výstupy z davoského fóra, které jsou určeny veřejnosti, můžeme vidět přímo na stránkách WEF. To je ale jen takové divadlo pro „plebs“ – to nejdůležitější se totiž odehrává bez přítomnosti kamer, často mimo hlavní program fóra.
I proto je areál velmi přísně střežen a jen tak každý se do blízkosti davoského setkání nedostane. Globalisté se svými slouhy nechtějí být rušeni, plebs se nesmí dozvědět, co se na něj chystá. Skuteční novináři tak nejsou v blízkosti srazu vítáni. Skutečnými novináři nemyslím pisálky z korporátních médií, kteří jsou placeni za to, aby lidmi manipulovali a ne za to, aby psali pravdu.
Americký novinář Jack Posobiec byl zadržen policií v pondělí v Davosu, kde se koná Světové ekonomické fórum. Posobiec musel přestat natáčet. „Tady to není dovoleno,“ bylo mu řečeno.
V té době byla na scéně také Savanah Hernandez z Rebel News. Posobiec jí řekl, že byl zadržen, protože „vypadal podezřele“.

„Hlídáme tu kvůli WEF,“ řekla Hernandezové policejní mluvčí. Na otázku, proč byl vybrán, mluvčí odpověděla: „To vám nemusím říkat.“ Posobiec pravidelně mluví kriticky o elitách.
Hernandezové bylo také řečeno, aby vymazala své záběry.

Poté, co byl propuštěn, Posobiec řekl, že byl zadržen policií WEF po dobu jedné hodiny, protože natáčel i poté, co ukázal svůj pas a novinářskou kartu.

WEF začalo v neděli. Summit pro vládní představitele, politiky a vrcholové manažery z podnikatelské sféry se obvykle koná v lednu, ale byl odložen kvůli covidu.
Švýcarsko nasadilo asi 5 000 vojáků na podporu místní policie. Kromě toho byla nad Davosem zřízena bezletová zóna.

WEF má i svoji vlastní policii:
Alexandra Ritzová
Kissinger nedoceňuje vojenský potenciál Ruska, a také nechápe, že s hroutící se Evropou se hroutí také Amerika. Protiruské sankce likvidují Evropu i Ameriku. Kdyby Evropa ustoupila od protiruských sankcí a přestala tahat nové země do NATO, nebyl by evropský propad tak strašný, jaký čeká nutně Ameriku. Jinak řečeno, USA se svým dolarem se už nezachrání, ale Evropa by se ještě chvíli mohla udržet …More
Kissinger nedoceňuje vojenský potenciál Ruska, a také nechápe, že s hroutící se Evropou se hroutí také Amerika. Protiruské sankce likvidují Evropu i Ameriku. Kdyby Evropa ustoupila od protiruských sankcí a přestala tahat nové země do NATO, nebyl by evropský propad tak strašný, jaký čeká nutně Ameriku. Jinak řečeno, USA se svým dolarem se už nezachrání, ale Evropa by se ještě chvíli mohla udržet s odřenýma ušima, kdyby přijala petrorubl.