Clicks1.6K
csk.news
7

Viedenský kardinál oslavuje gay-ideológiu priamo v katedrále

Kardinál Christoph Schönborn (72) oslavoval "Svetový deň AIDS" (1.decembra) vo viedenskej katedrále slávnostnou liturgiou. Túto udalosť sponzoroval aj známy homosexuál Gerry Keszler, organizátor viedenského podujatia “Life Ball”, ktoré sa radí medzi najväčšie gay podujatia v Európe. Keszler a Schönborn sa zvyknú spolu stretávať na privátnych posedeniach.
Schönborn osobne privítal Keszlera pri vstupe do katedrály. A znovu ho oficiálne privítal v úvodnom príhovore spolu s "všetkými, ktorí sa zaslúžili organizovanie podujatia Life Ball" V modlitbe za ľudí, ktorí umreli na AIDS, Schönborn naznačil, že jedného dňa "každý" zo zosnulých nájde svoj domov u Boha, pretože mŕtvi "nie sú navždy stratení".
Počas modlitby veriacich vyjadril svoj zármutok nad udajným "prensledovaním tých, ktorí prežívajú svoju identitu odlišne" aj známy transvestita a "drag queen" Thomas Neuwirth, ktorý si hovorí aj "Conchita Wurst". Potom pozýval ľudí, aby prišli zapáliť kadidlo ako pripomenutie súkromných zámerov.
V záverečnej reči v katedrále Keszler povedal, že nie je dôležité, koho milujete, ani to, v čo veríte. Schönborn mu za jeho slová poďakoval.

#newsRewsvfxdqa
Přítel
To bylo od začátku, ale nebylo to na očích.
Roberto 55
Veria satanovi a zaroven ho aj "miluju", je to ten ktory ich privita zo zeravym kutacom a strci im ho do zadku, ale opacnym koncom , aby si to nemohli vytiahnut...
Pravda bude skryta
Tento bol horucim kandidatom na papeza jestli se nepletu..
warez
Peter(skala) nezabili, iba otvorene bez servítky povedali, čomu veria. (Pán Ježiš a Katolícka Cirkev to nebude) Nechápem, prečo sa čuduješ.
Pravda bude skryta
kam to speje..
Peter(skala)
V záverečnej reči v katedrále Keszler povedal, že nie je dôležité, koho milujete, ani to, v čo veríte. Schönborn mu za jeho slová poďakoval.
😡
obidvaja zabili