Clicks773
olek19801
9

Spotkania z lekarzami na prowincji dotyczące szczepień przeciw COVID-19

W związku z natarczywą propagandą medialną i rządową, dotyczącą zachęcania do masowego przyjmowania eksperymentalnych preparatów, określanych mianem „szczepionek”, przez polskie społeczeństwo, co więcej, rozpoczęciem programu podawania owych preparatów powstałych na bazie inżynierii genetycznej nieletnim w polskich szkołach, co może stanowić poważne zagrożenie dla ich zdrowia i życia, z uwagi na eksperymentalny charakter tych preparatów i brak znajomości długoterminowych następstw ich stosowania, powstał pomysł, aby środowisko niezależnych lekarzy zorganizowało cykl spotkań z zainteresowanymi mieszkańcami na polskiej prowincji, gdzie dociera głownie oficjalna rządowa narracja, a mieszkańcy mniejszych miejscowości, mimo nierzadko sceptycyzmu wobec podejmowanych przez władze działań , nigdy nie mieli okazji usłyszeć o konferencjach organizowanych przez nasze środowiska.

Inicjatywa ta w założeniu ma polegać na zorganizowaniu szeregu bezpośrednich spotkań z ludźmi w mniejszych miastach i miasteczkach, ma stanowić wsparcie i utwierdzenie rodziców dzieci, którzy wahają się czy poddać swoje dziecko tzw. „wyszczepieniu na covid”.

Zwracamy się z prośbą do niezależnych lekarzy o włączenie się w akcję, gdyż często nie wiemy, iż w miejscowości leżącej kilkanaście kilometrów od miejsca zamieszkania danego lekarza z naszego środowiska, mogą zamieszkiwać osoby mające podobne spojrzenie na kwestie szczepień, a potrzebujące bezpośredniego kontaktu z lekarzem, którzy wyjaśniłby ich wątpliwości i utwierdził we właściwym sceptycznym podejściu do podawania tych eksperymentalnych preparatów.

Chęć takiego spotkania zgłasza każda osoba, która byłaby w stanie zgromadzić co najmniej 10 osób ze swojego otoczenia poprzez wysłanie maila na adres zaproslekarza@gmail.com, a spotkanie mogłoby się odbyć nawet w domu, bloku osoby zapraszającej lekarza, gdziekolwiek, gdzie byłoby miejsce do krótkiej prelekcji i wymiany poglądów. Oczywiście im więcej osób tym lepiej.

Optymalnie byłoby gdyby lokalnie takie wydarzenie nagłośnione zostało przez osobę zapraszającą (kilka plakatów, nawet wydrukowanych na własnej drukarce) tak, by wiadomość dotarła do maksymalnie szerokiego grona odbiorców. Poprzez kontakt mailowy z zaproslekarza@gmail.com, dojdzie do takiego ustalenia terminów spotkań, by zaplanować to optymalnie zarówno dla zapraszajacych, jak i dla danego medyka. Akcja planowana jest na następne kilka tygodniach, które być może będą kluczowe dla naszej przyszłości, ponieważ pokażą, jaki odsetek Polaków zgodzi się ulec terrorowi sanitarnemu, co bedzie skutkowało przejściem do następnych etapów jak pozbawienie obywateli gotówki, wprowadzenie systemu kredytu społecznego itd.

Kwestie finansowe takie, jak zwrot kosztów dojazdu są oczywiście do uzgodnienia i z reguły byłyby pokrywane przez zapraszajacych, bądź w ramach publicznej zbiórki na np. zrzutka.pl

Tę inicjatywę należy traktować jako wsparcie dla dotychczasowych bezcennych działań takich środowisk jak PSNLiN, grupa C19, czy Ordo Medicus.

lek. Piotr Rubas

ordomedicus.org/…na-prowincji-dotyczace-szczepien-przeciw-covid-19/
BeatkaS
Propaganda pro szczepionkowa jest ohydna i podła! Szczepienia przy kościołach uważam za szczyt głupoty i braku jakichkolwiek skrupułów. Siostra znajomej - osoba nie do końca logiczna, demencyjna zaszczepiła sie po mszy św. odpustowej przy swoim kościele, w kolejną niedziele zasłabła została znaleziona nieprzytomna we własnych wymiocinach, pogotowie zabrało ją do szpitala, we wtorek już nie żyła..…More
Propaganda pro szczepionkowa jest ohydna i podła! Szczepienia przy kościołach uważam za szczyt głupoty i braku jakichkolwiek skrupułów. Siostra znajomej - osoba nie do końca logiczna, demencyjna zaszczepiła sie po mszy św. odpustowej przy swoim kościele, w kolejną niedziele zasłabła została znaleziona nieprzytomna we własnych wymiocinach, pogotowie zabrało ją do szpitala, we wtorek już nie żyła... Uważam że księża którzy zgadzają się na szczepienia przy kościołąch i promują szczepionki zaciągają na siebie wielki grzech i poniosą odpowiedzialność za życie doczesne i wieczne tych ludzi którzy przez nich dali sie zwieść! Panie Jezu przyjdź!
BeatkaS
Siostra znajomej była zaszczepiona jednodawkowym jonsonem ale dla mnie to wszystko jedno - ten sam syf tylko pod różnymi nazwami żeby było że mamy wybór...
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Sławomir Sokołowski
Jeśli chodzi o Pfizera, to kiedyś czytałem o kwocie trzy razy wyższej - 14,5 mld dolarów.

money.pl/…;zaplaci;rekordowe;odszkodowanie,143,0,953999.html
Dziecko
Dr Rubas ,wielki szlachetny Człowiek, niech Mu Bóg błogosławi