"Tajemnicze choroby" - niekorzystny wpływ promieniowania, w tym "5G"

Problemy ze snem, zmęczenie, niewyraźne widzenie, problemy z koncentracją, niepokój i bardzo wysokie ciśnienie krwi... 77-letnia kobieta z objawami …
--rN--
wacula25 ...to jakaś satanistka na adrenochromie 🥴
wacula25wp.pl
Każda nowa technologia budzi niepokój i to jest zrozumiałe. Przypomnę, że na początku XX wieku przed samochodem - takie było angielskie prawo - musiał biec człowiek z chorągwią, który ostrzegał przed jadącym potworem. Ale, żeby nie kontynuować tych dziesiątków przykładów, jak to żarówki były szkodliwe, pociągi były szkodliwe, czy prąd elektryczny, to przejdźmy do telefonów komórkowych. Otóż były …More
Każda nowa technologia budzi niepokój i to jest zrozumiałe. Przypomnę, że na początku XX wieku przed samochodem - takie było angielskie prawo - musiał biec człowiek z chorągwią, który ostrzegał przed jadącym potworem. Ale, żeby nie kontynuować tych dziesiątków przykładów, jak to żarówki były szkodliwe, pociągi były szkodliwe, czy prąd elektryczny, to przejdźmy do telefonów komórkowych. Otóż były prowadzone długotrwałe badania i na zwierzętach i na ludziach i tych badań były tysiące. Stwierdzono, że nie ma żadnego dowodu na to, że takie promieniowanie, które dociera do nas promieniowanie, które wysyła nasz telefon do stacji nadawczej, może szkodzić zdrowiu. Wszystko w POLSCE reguluje USTAWA i PRAWO .
Edward7
WEF mówi, że technologia smartfonów zostanie włączona do ludzkiego ciała Keeana Bexte
Przemawiając w Davos na dorocznym spotkaniu Światowego Forum Ekonomicznego, dyrektor generalny Nokia i współtwórca programu WEF Pekka Lundmark, powiedział, że technologia smartfonów zostanie włączona do ludzkich ciał do 2030 roku. Zapytany o to Lundmark powiedział: „Po pierwsze, na pewno się to stanie. …More
WEF mówi, że technologia smartfonów zostanie włączona do ludzkiego ciała Keeana Bexte

Przemawiając w Davos na dorocznym spotkaniu Światowego Forum Ekonomicznego, dyrektor generalny Nokia i współtwórca programu WEF Pekka Lundmark, powiedział, że technologia smartfonów zostanie włączona do ludzkich ciał do 2030 roku. Zapytany o to Lundmark powiedział: „Po pierwsze, na pewno się to stanie. Mówiłem wcześniej o 6G, które [będzie] około 2030 roku. Powiedziałbym, że do tego czasu zdecydowanie smartfon, jaki znamy dzisiaj, nie będzie najpopularniejszym interfejsem.”
„Wiele z tych rzeczy zostanie wbudowanych bezpośrednio w nasze ciała”.

Firma Lundmark nie sprecyzowała, w jaki sposób ta technologia zostanie włączona do ludzkiego ciała. Jednak najbardziej oczywistym sposobem zastąpienia niektórych technologii smartfonów powiększaniem ciała jest mikroczipowanie ludzi, aby mogli stukać w nadgarstki i dłonie, zamiast skanować cenzorami lub kodami QR za pomocą smartfona, jak to już robi w Szwecji .

Nawiasem mówiąc, wielu Szwedów wybrało to dla wygody po tym, jak zostali zmuszeni do przedstawienia dowodu szczepienia pod koniec pandemii COVID. Neuralink Elona Muska , który jest opisywany jako „interfejsy mózg-maszyna o ultrawysokiej przepustowości do łączenia ludzi i komputerów”, jest jeszcze bardziej radykalnym i wszechstronnym sposobem zastąpienia technologii smartfonów. Oprócz transludzkiego powiększania ciała, opracowywanie urządzeń do noszenia w celu ułatwienia wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości jest kolejną innowacją, którą WEF jest podekscytowany. Jak wcześniej informował The Counter Signal, Światowe Forum Ekonomiczne przejęło kluczową rolę przywódczą w metawersie Marka Zuckerberga.

„Postęp technologiczny przeniknął do większości sektorów i przekształcił je administracyjnie lub w zakresie świadczenia usług. Transformacja jednak nadal wymaga dalszych postępów technologicznych, aby zakłócić edukację. Infiltracja tych postępów w systemach edukacji stała się coraz bardziej imperatywem” – czytamy w artykule Światowego Forum Ekonomicznego . Ponadto stwierdzają, że mają nadzieję, że VR i metaverse zastąpią konwencjonalne klasy, chociaż zauważają, że wiąże się to z ryzykiem odizolowania uczniów od osobistych doświadczeń.
„VR nieco ogranicza interakcję między ludźmi, jeśli nie jest odpowiednio monitorowana i wprowadzana za pomocą programu sterowanego i może powodować izolację u młodszych pokoleń” – pisze WEF. Oprócz VR, członkowie WEF stwierdzili również, że są podekscytowani potencjałem rzeczywistości rozszerzonej, w szczególności hologramami, które można by wyprodukować przy użyciu 6G. W rozmowie z Lundmark, dyrektor finansowy Google Ruth Porat dodała: „Wierzymy, że jedną z największych zalet rzeczywistości rozszerzonej jest rozwiązywanie problemów na Ziemi”.
„Będą to takie rzeczy, jak posiadanie okularów i możliwość tłumaczenia podczas mówienia w okularach”, dodając, że technologia była „bardzo bliska” wypuszczenia.
– Hologramy – wtrącił Lundmark. „W dobie 6G hologramy będą bardzo, bardzo wysokiej jakości. Widziałem już demonstracje oparte na 5G. Już działają, ale następna generacja technologii – to znaczy, moglibyśmy mieć to spotkanie, aby w rzeczywistości siedzieć w różnych częściach świata”.

WEF Says Smartphone Tech Will Be Incorporated Into Your Body - Activist Post

... i niektórzy się z tego cieszą , może ci którzy przyjęli eksperyment który nie wiadomo jeszcze do końca z czego się składa i co robi. Grafen to elektronika i być może te szczepionki temu służą ...