02:01:33
viensmevoir65
111.7K
TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego | cały film | 2019 Ten film został w całości sfinansowany ze zbiórki. W toku prac zgłosiło się do nas wiele ofiar, których historie nie znalazły …More
TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego | cały film | 2019

Ten film został w całości sfinansowany ze zbiórki. W toku prac zgłosiło się do nas wiele ofiar, których historie nie znalazły się w tym dokumencie. Dotarły do nas nowe, szokujące dowody w tych sprawach. Dlatego zamierzamy nakręcić kontynuację i tak jak poprzednio chcemy, aby była to produkcja niezależna.

Prosimy nas wesprzeć darowiznami na konto:

Kombinat Medialny Sp. z o.o.
nr konta: PL 16 1950 0001 2006 0339 0016 0002
tytuł przelewu: Darowizna na film dokumentalny
Kod SWIFT Idea Bank: IEEAPLPA

Paypal: m.sekielski@gmail.com

Na stronie: Sekielski Brothers Studio zbieramy fundusze na inny ważny film, o miliardowych aferach SKOKów - Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo Kredytowych. Prosimy Was o wsparcie.

Tomasz Sekielski, Marek Sekielski

Pamiętajcie o subskrypcji:
youtube.com/channel/UCmuaurR3Fl5ugr6Bi066tHA

Dofinansuj film SEKIELSKIEGO:
Sekielski Brothers Studio

FB: Log in or sign up to view

TT: @sekielski
Armia_Reszty
Wiemy kto i dlaczego zrealizował ten film. Hańba! Pokazujmy prawdę, ale nie tak! Nie przez ręce demonów, masonerii, wrogów Kościoła!
Elkam -
Apropos czy prorokini Jezierska , mieszka z Natankiem ?
stanislawp
"Kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza" (Mt 18, 6).
stanislawp
Trzeba podkreślić, że w tradycji Kościoła ten fragment jest interpretowany jako zgorszenie i przestępstwo wobec dzieci i młodzieży, którzy zostali wykorzystani seksualnie, przez osoby duchowne.
Paweł - Kielar
Sekielski i spółka problemu prawdziwej pedofilii nigdy nie dotknął i nie dotknie. Ów problem bowiem dotyczy ludzi, bez których stacje telewizyjne zatrudniające Sekielskich tego świata nie miałyby szansy istnieć.
nihil quicquam
Te pomyje i szambo tutaj. Przykładacie ręce do tych co niszczą Kościół Katolicki, wstyd i hańba. Bardzo proszę usuńcie to dzieło diabelskie
stanislawp
To są czyny straszne, kryminalne, karalne
Biblia mówi, że lepiejby było aby sobie ten ksiądz kamień uwiesił niż zgwałcił dziecko
Co się stało z księdzem Tomaszem Jegierskim gwałconym w seminarium przez księży i biskupów? Episkopat zamiata wszystko pod dywan.
@nihil quicquam obudż się
nihil quicquam
Panie Stanisławie to prawda, że te czyny są straszne, obrzydliwe ale tym redaktorkom z tiefauenu nie chodzi o dobro dzieci. To tylko pretekst do niszczenia Kościoła. Niech Pan się zastanowi jakie intencje ich skłoniły do nakręcenia tego filmu. Pomijam fakt, że niektórzy z bohaterów byli TW, byli specjalnie umieszczeni w seminariach, by zniszczyć KK od środka. Taką samą nagonkę masoni i komuchy …More
Panie Stanisławie to prawda, że te czyny są straszne, obrzydliwe ale tym redaktorkom z tiefauenu nie chodzi o dobro dzieci. To tylko pretekst do niszczenia Kościoła. Niech Pan się zastanowi jakie intencje ich skłoniły do nakręcenia tego filmu. Pomijam fakt, że niektórzy z bohaterów byli TW, byli specjalnie umieszczeni w seminariach, by zniszczyć KK od środka. Taką samą nagonkę masoni i komuchy zrobili w Irlandii, tam efektem jest prawie całkowita marginalizacja Kościoła. Popierając publikacje tego typu popiera Pan diabelskie dzieło fartuszkowych braci. Wstyd mi za tą osobę, która te pomyje tu wylewa. To ona jest powodem zgorszenia. Trzeba bardzo uważać, bo pozornie dobre działania mogą być czystym złem. Trzeba tu wielkiej roztropności, by nie wylać dziecka z kąpielą.
Radek33
Jakby Sekielski miał dobre intencje i był obiektywny nie zataiłby w filmie faktu,że pedofile byli TW,a po drugie zająłby się pedofilią całościowo.Po za tym celowo w ciężkich momentach emocjonalnych i strasznych w tle pokazywał krzyż i symbole religijne.Czyste diabelstwo,socjotechnika i manipulacja .Statystyki policyjne obnażają lewicową propagandę,duża większość przypadków to ofiary homoseksualistów …More
Jakby Sekielski miał dobre intencje i był obiektywny nie zataiłby w filmie faktu,że pedofile byli TW,a po drugie zająłby się pedofilią całościowo.Po za tym celowo w ciężkich momentach emocjonalnych i strasznych w tle pokazywał krzyż i symbole religijne.Czyste diabelstwo,socjotechnika i manipulacja .Statystyki policyjne obnażają lewicową propagandę,duża większość przypadków to ofiary homoseksualistów a także nauczycieli i innych grup spolecxnych,ofiary księży to margines,ale o tym się nie mówi,za to chętnie i często mówi się tylko o pedofilii w KK.
nihil quicquam
Właśnie, niech szukają zboczeńców, sodomitów koło siebie, bo w mediach typu TVN jest ich pewnie pod dostatkiem.
stanislawp
Kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza" (Mt 18, 6).
---------------
Jeśli ktoś naucza inaczej jest sługą diabła.
Dziewczynki 7 letnie, przygotowują się do Pierwszej Komunii i są gwałcone przez księży, przez biskupów. Sprawy są zamiatane pod dywan a przestępca na wolności nadal …
More
Kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza" (Mt 18, 6).
---------------
Jeśli ktoś naucza inaczej jest sługą diabła.
Dziewczynki 7 letnie, przygotowują się do Pierwszej Komunii i są gwałcone przez księży, przez biskupów. Sprawy są zamiatane pod dywan a przestępca na wolności nadal działa, nadal gwałci