PiotrM
72.1K
Adrianna7
Super. Dzięki.
Francio53
Ks Jaroszewicz i jemu podobni to są wilki w owczych skórach. Prowadzą barany na rzeź.
Ewelina Anna
Pogardzam tym Jarosiewiczem. Deptał po świętym miejscu, ale jakby poszedł do synagogi to by wiedział, jak się traktuje religię. Gnida. Taki, co na lockdown pierwszy leci kościół zamykać i szmaty ludziom każe nosić na twarzach. Poprawny politycznie konformista i kłamca, tchórz i bawidamek. Żeby go rozhisteryzowane wielbicielki podziwiały, wlazł na ołtarz kilka lat temu, żeby się pokazać, a aby …More
Pogardzam tym Jarosiewiczem. Deptał po świętym miejscu, ale jakby poszedł do synagogi to by wiedział, jak się traktuje religię. Gnida. Taki, co na lockdown pierwszy leci kościół zamykać i szmaty ludziom każe nosić na twarzach. Poprawny politycznie konformista i kłamca, tchórz i bawidamek. Żeby go rozhisteryzowane wielbicielki podziwiały, wlazł na ołtarz kilka lat temu, żeby się pokazać, a aby ukryć swoją bezczelność jako pozoru użył do usprawiedliwienia tego bluźnierstwa Najświętszego Sakramentu, po którego okruszynach być może deptał buciorami. On z pewnością nie widzi nic niestosownego w podawaniu Komunii na rękę, jak najlepsi przedstawiciele lobby sodomickiego na kościelnych stanowiskach.
Kreatura niewierna, ślepy prowadzący ślepych, i zazdroszczący tym, którzy w czasie upadku autorytetu Kościoła poprzez mówienie prawdy autorytet zachowali. Nawet jeśliby się Ks. Abp. w czymś pomylił, to jest dobrym pasterzem który zabiega by owce się nie rozlazły po bezwodnych pustyniach. Jarosiewiczowi wszystko jedno, jest w stanie łyknąć każdą religię, każde bałwochwalstwo czy to dni judaizmu, czy to islamizm, czy inne bałwochwalstwo, byle miał pochwałę w hierarchicznych zdrajcach Kościoła. Tępy kołek, dla którego Kościół zaczął się w momencie, w którym mama zmieniała jego pierwszą pieluchę. Dłużej klasztora niż przeora, więc i ten przeminie a Kościół się z niego oczyści, jak z innych, którzy są w stanie każde bezeceństwo przyjąć byle w imię posłuszeństwa kościelnej władzy. A czy to sodomita, czy judaizator, czy heretyk wszystko jedno, byle miał władzę. A że dziś herezja zainstalowała się w większej części odstępczej hierarchii dla ich uległości wobec świata, to Abp Lenga jest jak kamień w bucie który odstępcom i heretykom, bałwochwalcom od Dni Judaizmu i islamu nie daje zapomnieć o ich grzechach, bałwochwalstwie i odstępstwie, i woleliby go widzieć martwym niż mającym taki wpływ na ludzi i będącym dla nich świętym i ojcowskim pasterzem.
Tadeusz Kaktus
Czy Ks Jaroszewicz to ten co łaził butami po ołtarzu na spędzie charyzmatycznym na stadionie?
A jakim on jest autorytetem żeby się wypowiadał na temat arcybiskupa? Niech się zajmie duszpasterstwem zielonoświątkowców, a od katolickich biskupów trzyma się na dystans.
Nie dla depopulacji przez szczepionki
Ja nieraz słuchałam wypowiedzi Abpa Lengi i nie zauważyłam, żeby coś źle mówił, głosi owszem, samą prawdę, tonem spokojnym i wyważonym, w wypowiedziach jego nie można się doszukać ani pychy ani żadnej skłonności do wynoszenia się nad innych.
Weronika....S
Ks. Arcybiskup Lenga mówi prawdę. Franciszek traktuje naukę Kościoła jako marginalną i często relatywizuje lub nawet ją zmienia. Dopuszcza w Watykanie do sytuacji paradoksalnych, a to heretycki hołd oddany pogańskiej bogini Pachamamie. Nie sposób zresztą z automatu, w zwięzłej formie przedstawić wielość odstępstw Franciszka od tradycyjnej wiary. Wydaje mi się, że trzon jego posługi to ambicja …More
Ks. Arcybiskup Lenga mówi prawdę. Franciszek traktuje naukę Kościoła jako marginalną i często relatywizuje lub nawet ją zmienia. Dopuszcza w Watykanie do sytuacji paradoksalnych, a to heretycki hołd oddany pogańskiej bogini Pachamamie. Nie sposób zresztą z automatu, w zwięzłej formie przedstawić wielość odstępstw Franciszka od tradycyjnej wiary. Wydaje mi się, że trzon jego posługi to ambicja bycia przywódcą nie tyle Kościoła, co zwierzchnikiem władzy globalnej, o czym świadczy jego współpraca z globalistami.
Lech42
Trzon jego posługi to przygotowanie "drogi" antychrystowi. Franio (czytaj "dranio") małpuje św. Jana Chrzciciela.