3
4
1
2
Clicks350
*Mikael
34
Konstantinova donace. Papežové svou moc získali na základě prokazatelně padělané listiny.More
Konstantinova donace.

Papežové svou moc získali na základě prokazatelně padělané listiny.
dyk
História ukazuje iné, ako to ty hovoríš, iba u pomýlených a zatvrdlivých protestantov, a prakticky ateistov, sa falšujú dejiny!!!
pšenka
dyk 8.7.2014 21:04:38
...Pápež nemá moc na základe nejakého papiera, ale priamo od KRISTA!!!...

Len snáď Petr , len snáď PetER/ nepleť si pojmy s dojmami/ a všichni kteří umírali
jako mučedníci Římanů. Potom šlus, už z nich byli válečníci,moci chtiví, jak svědčí dějiny.
dyk
Pápež nemá moc na základe nejakého papiera, ale priamo od KRISTA!!!
Ešte aj sv. Pavol musel ísť ku Petrovi, na základe zjavenia, ktoré ho upozornilo na to, že sa musí ukázať Petrovi a dať si od neho schváliť to čo učí - Gal 2,2 !!!!

Od počiatkov mali nástupcovia sv. Petra hlavné a posledné slovo ohľadom náuky. :-)
pšenka
😀 bubu to co píšeš svědčí proti tobě ať chceš nebo nechceš.
aobubo
Si pletete dojmy s pojmy.Něco si radši přečtěte o závisti ,protože kecáte ptákoviny a unikají vám pravé významy cs.wikipedia.org/wiki/Závist
Nic překvapující,že se zmiňuješ o Archetypovi,který se udělal mrtvým a hned jste si z něj udělali modlu,ale on je tady píše každý den,jen si říká jinak.Oroduj za nás archetype :)) tak nějak jste se tady předváděli a dělali ze sebe šašky.Vadí vám když někdo …More
Si pletete dojmy s pojmy.Něco si radši přečtěte o závisti ,protože kecáte ptákoviny a unikají vám pravé významy cs.wikipedia.org/wiki/Závist
Nic překvapující,že se zmiňuješ o Archetypovi,který se udělal mrtvým a hned jste si z něj udělali modlu,ale on je tady píše každý den,jen si říká jinak.Oroduj za nás archetype :)) tak nějak jste se tady předváděli a dělali ze sebe šašky.Vadí vám když někdo nesouhlasí s vašimi bludy,ale zato sršíte kritikou a pomluvou co hrdlo ráčí.Pravdu si přibarvujete podle sebe a neváháte lhát.Rozhodně toto není k závidění,ale opovržení,takže na co bych měl závidět,když se mi hnusí co děláte.
pšenka
AOBUBO - SE NEZMĚNIL. Už před 2 roky mu bratr Archetyp říkával "ty bys rád řekl něco moudrého viď?"
Ano záviděl i tomuto bratru proto ho také pronásledoval.

Beno 7.7.2014 23:56:56
Mluvi z tebe zavist. Neumis se ovladnout.
aobubo
A co pak závidím Beno?Nebo je to nějaký přelud psát takovou hloupost o závisti jen pro vlastní potěchu něco ryche napsat na web?
aobubo
Bůh jistě mluví srozumitelně ke všem lidským tvorům,aby ho pochopily nebo aspoň poslechly.Na to není třeba Otty a podobných individuí a jejich chápání skutečností.Bůh nemluví v šifrách,aby sto a jeden mudrlantů vytvářelo vzorek rovnice,kterou nikdo nechápe,ale mluví jasně do srdce člověka svým způsobem a žádný mazaný chytrolín na tom nic nezmění.
One more comment from aobubo
aobubo
Toresovo jaksi tradiční pojetí neberu.Nic proti Samsone, ale jaksi jsi jednou tam a pak zase tamhle, a plácáš nesmysly.
Samson1
Oto, to chce torese, aby to aububovi vysvětlil. Tradice, tridentská mše, bula Pia V, ekumenický koncil Tridentský, povolení slavit liturgie starší 200 let, jinak závazně ustanovená liturgie pro všechny věky, neměnná, ale nějaký Bugini, kardinál zednář to překopal do NOM, odstranil ze mše věci, které by urážely protestanty, třeba Lutherem nenáviděné Ofertorium, oběť změněna na společenství, kněz …More
Oto, to chce torese, aby to aububovi vysvětlil. Tradice, tridentská mše, bula Pia V, ekumenický koncil Tridentský, povolení slavit liturgie starší 200 let, jinak závazně ustanovená liturgie pro všechny věky, neměnná, ale nějaký Bugini, kardinál zednář to překopal do NOM, odstranil ze mše věci, které by urážely protestanty, třeba Lutherem nenáviděné Ofertorium, oběť změněna na společenství, kněz je předsedající společenství, pokazilo se toho hodně, že. Dvojznačně vyložený VKII, modernismus, polkové mše, prasečí hody v katedrále. Co mám ještě napsat ✍️ ?
aobubo
Marně se snažíš Otto, marná tvá čarovná modlitba. ..jsi lhář.
aobubo
Láska k bližnìmu není blbost a ignorance ke lži.
3 more comments from aobubo
aobubo
Lstivý se jevíš ty, já jen odmítam a zavrhuji zrůdnost falešných proroctvì a spekulací.A ty jako vždy jsi oponent pravdy, a napadáš pro svou povahu.
aobubo
Jazyk Církve je Duch.
aobubo
Mám super náladu a i kdybych neměl , tak by nic neměnilo na tom co řìkám.Nemanipuluj.
Samson1
Otto, to já dělám a přece člověk též trochu cítí bezradnost, ptotože svobodnou vůli člověka neovlivníš a svévoli nezastavíš.
aobubo
Jazyk a slovo je rozdíl.
aobubo
Otto i ty jeden brebto.
One more comment from aobubo
aobubo
Jazyk nemá moc, ale Duch
Samson1
Otto, co s tím zednářstvím máme dělat? Je to jak metastáze rakoviny. Křížovou výpravu proti Vatikánu? Modlit se za očištění církve? Nebo to nechat na tom, že kdo je spravedlivý, ať jedná spravedlivě, kdo je svatý, ať se ještě posvětí. Kdo škodí, škoď dále. Hle já přijdu a se mnou odměna.