Bob
51.5K
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Dzisiaj na manifestacji w Bydgoszczy Aleksander Jabłonowski mocno poparł i pochwalił działania Bustowskiego .
Bob
Przeterminowane sery w Lidlu‼️‼️Tak się ludzi robi w ciula - Przeterminowane sery w Lidlu‼️‼️Tak się ludzi robi w ciula
Julia Pole
@jac05 Masz całkowitą rację. Święci też tak robili...
jac05
Święci, jak np. św. Charbel, brzydzili się pieniędzmi, nie chcieli ich dotykać. Nie stać ich było na pyszne jedzenie ale w ich czasach wszystko było zdrowe. Jedli mało ale min. za to mieli bardzo dużo łaski Pana Jezusa Dzisiaj kapłani mają dużo pieniędzy, stać ich na wykwintne jedzenie. Jedzą dużo i mają mało łask Pana Jezusa. Coś za coś. Im kapłan więcej wyrzeknie się tego świata i na Bogu …More
Święci, jak np. św. Charbel, brzydzili się pieniędzmi, nie chcieli ich dotykać. Nie stać ich było na pyszne jedzenie ale w ich czasach wszystko było zdrowe. Jedli mało ale min. za to mieli bardzo dużo łaski Pana Jezusa Dzisiaj kapłani mają dużo pieniędzy, stać ich na wykwintne jedzenie. Jedzą dużo i mają mało łask Pana Jezusa. Coś za coś. Im kapłan więcej wyrzeknie się tego świata i na Bogu polega, tym więcej mamy cudów.
jac05
Nie stać mnie na jedzenie ekologiczne. Codziennie dziękuję Bogu za dary, za to że dzięki Niemu ktoś je wyhodował, uprawiał, błogosławię wszystko co jem i piję prosząc o oczyszczenie, nawet najmniejsze ilości i robię to wszędzie gdzie coś jem i piję. Bez lęku wszystko spożywam.