Clicks943
Stano Kobella

Hemoragický mor

30. októbra 2019

Vo snovej vízii som videl mor (pliagu), ktorý spôsoboval ľuďom vnútorné krvácanie. Podobalo sa to Marburgskému vírusu, ktorý spôsoboval ľuďom krvácanie. Dokonca i zdraví tínedžeri videli, ako sa im krv hromadí pod kožou a pod vplyvom gravitácie im klesala až k nohám. Krv sa im hromadila v telách a presakovala z telesných otvorov a spod nechtov, keď stáli.

Spýtal som sa Svätého Ducha, čo by mohlo zabrániť vírusu, aby dosiahol také fatálne štádium. Vtedy som počul slovo „L-Lysine“, aminokyselina, ktorá zastavuje určité vírusy ako jednoduchý opar a pomáha chrániť vnútrocievnu výstelku krvných ciev. Na tento hrozný vírusový mor, ktorý, ako sa oficiálne zdalo, sa nedá liečiť, zaberá bežná aminokyselina, ktorú dostanete aj bez lekárskeho predpisu v hociktorej lekárni a obchode so zdravou výživou - ak je zachytená a liečená vo svojej rannej fáze.

Neskoršie mi Duch Svätý zjavil, že ten mor rýchlo privádza obete do stavu vážneho skorbutu, takže prijímanie veľkých množstiev vitamínu C okamžite pri objavení sa symptómov je prvoradé pre vyhnutie sa istej smrti alebo skorbutu v pokročilom štádiu.

Vďaka ti Ježišu za varovanie, amen

444prophecynews.com/the-hemorrhagic-plague-anno-domini-144k/
Public domain