František telefonuje počas eucharistie - a mobil má prednosť (video)

Jalostotitlánsky otec Miguel Domínguez, Jalisco, Mexiko, čítal počas eucharistie evanjelium, keď mu zazvonil mobil. Namiesto toho, aby ho vypol, okamžite hovor prijal, prikývol ku kongregácii, zmizol…
Samson1
No, tak tento slouží mši i při bombardování. www.facebook.com/…/247512143153146
Joske
Stará matrice dosloužila. Byla vhodná pro monarchie. Zažíváme období výměny matric. Člověk bude daleko více spoután. Mnozí z těch, kteří se dosud považují za křesťany, již brzy zapřou svůj křest. Zapřou Krista, kterého nepoznali.
Kallistratos
Joske, nic nevíš o kněžích, tak prosím nehlásej hlouposti o nějakých zasvěcencích a matrici a spol. Nejsi důvěryhodný. Pro tebe mám také fotku. Neodolal jsem a vyfotil v jedné vesničce světové vozítko. 😂 Maskuje se podobně jako Joske na Glorii.
Joske
Zasvěcenci mezi kněžími neberou mši vážně. Vědí, že stará matrice dosloužila. Je připravena nová, daleko důmyslnější.
Kallistratos
Byla vyhlášena soutěž v pohoršování se? Safra a proč sem nedali to, jak věřící farizeus minul žebráka a hladového? A nebo jak nafučený a "slepý" věřící nezachránil topícího se, aby si nezamazal sako... A my tady řešíme telefonát papeže? Máš ho také v kontaktech? 😂 Ale vážně - když je mše svatá, tak se vypíná mobil a zapíná srdce, kdo bere mobil během mše svaté není při smyslech.
Peter(skala)
trapas... 😲 ako sa hovorí: aj keby to bol sám pápež...

... a kedže to bol... pápež by sa nepohneval, keby mu nezdvyhol počas sv.omše. Čisto frajerina 😫 prerušiť Evanjelium lebo volá pápež

spomenul som si pritom na sv.Pia ako ho volal papež cez isteho kapucina a Pio odvetil, že až ked skonči Bohoslužbu.

Niekotrí ludia jednoducho nechapu, čo sa deje počas liturgie, že sa koná nebeská liturgia …More
trapas... 😲 ako sa hovorí: aj keby to bol sám pápež...

... a kedže to bol... pápež by sa nepohneval, keby mu nezdvyhol počas sv.omše. Čisto frajerina 😫 prerušiť Evanjelium lebo volá pápež

spomenul som si pritom na sv.Pia ako ho volal papež cez isteho kapucina a Pio odvetil, že až ked skonči Bohoslužbu.

Niekotrí ludia jednoducho nechapu, čo sa deje počas liturgie, že sa koná nebeská liturgia Slova a Obety, tak ako môže niekto prerušiť Božie Slovo a rozprávať sa s niekým iným?
🥺
ľubica
--- kto sa ešte čuduje, prečo máme koronu a zákaz vstupu do chrámu? No pre takéto zneuctenia sv. omše ako u tohto úbohého pátra Miguel Domínguez...., za lotroviny episkopátu, ktorý dovoli SP do ruky, za tance a násilnú hudbu počas sv. omší a všelijaké šaškoviny a potlesky.....
Schneider: Koronavírus je trestom za sv. prijímanie do ruky
johanika
No tak toto je vrchol! Takého kňaza treba čím skôr vyhodiť, pretože to je začiatok konca. nech si celý život telefonuje! On nemá na prvom mieste Boha a taký kňaz účinne ničí cirkev zvnútra.
F.L.Věk
Peter-Skala - Boží Slovo je v Písmu, ne na nějakých oltářích. Ale to vědět nechceš, protože svoji "pravdu" obhajuješ nejprve BLOKOVÁNÍM nepohodlných:))) To je jako telefonovat při mši, aby jsi rozuměl příměru. Jsi to samé.)))
Hermenegild
F.L.Věk: Ak čítaš Božie Slovo v chráme zasvätenom Bohu v zhromaždení, tak si nevypneš mobil? S kým sa rozprávaš na 1. mieste, keď čítaš Božie Slovo podľa 1. božieho prikázania? S Bohom alebo s jeho stvorením?