Clicks1.8K
Orędzia
PRZYGOTOWUJCIE SIĘ NA UPADEK GOSPODARKI, nie pokładajcie złudnych nadziei, ludzkość doświadczy największego głodu, jakiego kiedykolwiek doświadczyła. Organizacje międzynarodowe nie zareagują na to …More
PRZYGOTOWUJCIE SIĘ NA UPADEK GOSPODARKI, nie pokładajcie złudnych nadziei, ludzkość doświadczy największego głodu, jakiego kiedykolwiek doświadczyła. Organizacje międzynarodowe nie zareagują na to i wielu z was zginie, jeśli nie nawrócicie się i nie pozwolicie „karmić się przez Niebo”.

STWORZENIE LUDZKIE, UKIERUNKOWANE DO OGRANICZONEGO DZIAŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, ZAPOBIEGA CUDOWI, KTÓRE BÓG ZASTRZEGŁ NA TĘ CHWILĘ.

Módlcie się Ludu Boży, módlcie się za Ziemię, która namagnesowana ciałami niebieskimi podnosi siłę swego centrum i porusza się bez spoczynku, powodując wielkie pęknięcia na powierzchni Ziemi.

Módlcie się Ludu Boży, módlcie się, niektóre wyspy cierpią szczególnie z powodu ataków płyt na dno morskie, które wznosi się na powierzchnię.

Módlcie się Ludu Boży, módlcie się o nawrócenie dusz.

Módlcie się Ludu Boży, módlcie się niestrudzenie, aby choroba skóry istoty ludzkiej, leczonej lekarstwem Nieba, została szybko pokonana.

LUD BOGA JEST BŁOGOSŁAWIONY DAREM ŻYCIA, KTÓRY POWINIEN SZANOWAĆ JAK SKARB. Kraje, w których uchwalą prawa przeciwko życiu bezbronnych lub śmiertelnie chorych, zostaną wstrząśnięte.

Zaraza się zbliża, nadal używaj olejku dobrego samarytanina, (5) liście eukaliptusa w domach i spalaj je w razie potrzeby.

Zbliżają się duchowe bitwy, nie wyrzekaj się wiary, pamiętaj, że nie możesz żyć wiarą na swój własny sposób, inaczej ustąpisz miejsca złu.

Nie oczekujcie tego, czego ludzkość nie dała Bogu, nic nie będzie takie jak w przeszłości.

Ty, Lud Boży: czy naprawdę jesteś Ludem Bożym?

Bądźcie mocni i stanowczy w wierze, nie zataczajcie się.

MOJE LEGIONY CIEBIE OTACZAJĄ, AKCEPTUJ, ŻE MUSISZ WZYWAĆ ŚWIĘTE ANIOŁY. NAWET GDY WYDAWAĆ SIĘ BĘDZIE, ŻE ZŁO WYGRYWA, TO WIEDZ, ŻE NIGDY NIE POSIĄDĄ MOCY WIĘKSZEJ NIŻ MOC NIEBIAŃSKIEGO OJCA.

Nie odrzucajcie wiary. Nie odrzucajcie wiary.

Błogosławię cię, chronię cię.

Święty Michał Archanioł.

AVE MARYJA BEZ GRZECHU POCZĘTA
AVE MARYJA BEZ GRZECHU POCZĘTA
AVE MARYJA BEZ GRZECHU POCZĘTA

(1) O KONIEC CZASÓW

(2) O WIELKIM ZAMIESZENIU przeczytaj ...tu
revelacionesmarianas.com/CONFUSION.html
(3) O JEDNOLITYM RZĄDZIE ŚWIATOWYM, przeczytaj ...tu
revelacionesmarianas.com/nuevo orden mundial.html
(4) O UPADKU GOSPODARKI przeczytaj ...tu
revelacionesmarianas.com/ECONOMIA.html
(5) Jak przygotować DOBRY OLEJ SAMARYTANINA...tu
revelacionesmarianas.com/PLANTAS MEDICINALES.html
Po polsku znajdziesz tu...
Jest lekarstwo chroniące przed zarażeniem Koronawirusem.Nie zwlekaj z zabezpieczenia siebie,rodziny,narodu.
Moje ukochane dzieci.

Uwielbiajcie MEGO SYNA!
KAŻDY Z WAS NIECH BĘDZIE POKORNYM STWORZENIEM, KTÓRE UZNAJE ŚWIĘTO NARODZENIA MOJEGO SYNA W BOGU.

Kochajcie Mojego Syna, adorujcie Go przez cały czas, módlcie się sercem.

Wiecie, Moje dzieci, że narodziny Mojego Syna nie powinny być przedmiotem modernistycznej kpiny, ale są największym wydarzeniem dla zbawienia ludzkości.

Zwolennicy zła zamierzają obrazić Mojego Syna, a Mój Syn nadal ich kocha. Spójrz w szczególny sposób na pokorne, proste i prawdziwe serca.

Szopki (żłobki) wykonane w odniesieniu do tego, co przedstawiają, zostaną w szczególny sposób pobłogosławione i umieszczą obrazy w domu, nie zatrzymają ich, pozwolą, aby Boskie Błogosławieństwo było schronieniem dla wszystkich, którzy przychodzą do ludzkości.

Módlcie się, nie zaniedbujcie spowiedzi, działania i naprawiania grzechów osobistych. Nie zapominajcie, że nadejdzie Ostrzeżenie i przesłuchanie dusz będą oznaczało: „usuńcie ze mnie tę ciężką plagę” i nie będzie to możliwe.

Żyjcie w świętości!

NIE BÓJ SIĘ, JESTEM Z KAŻDYM Z MOICH DZIECI.

Kochajcie się wzajemnie i kochajcie siebie, abyście mogli dawać miłość innym.

Błogosławię was, kocham was Wasza Matka Maryja.

AVE MARYJA BEZ GRZECHU POCZĘTA
AVE MARYJA BEZ GRZECHU POCZĘTA
AVE MARYJA BEZ GRZECHU POCZĘTA