PETICIA: Zastavte ministra Lengvarského

TU podpísať:

Zastavte ministra Lengvarského

Slovenská republika bude právne uznávať za ženy aj osoby s mužskými pohlavnými orgánmi a za mužov zas osoby so ženskými pohlavnými orgánmi.

Teoreticky to znamená aj to, že človek úradne vedený ako muž bude môcť menštruovať alebo otehotnieť alebo môže dôjsť k tomu, že biologický muž, ktorý sa vyhlási za ženu, bude môcť navštevovať dámske toalety alebo šatne, čo je nesmierne ľahko zneužiteľné.

Absurdné, že?

Viete kto má v tom prsty? Minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský (nominant Oľano), ktorý sa správa ako transgender aktivista.

Eduard Heger sa pred voľbami prezentoval ako kresťan a konzervatívec. Kvôli jeho nominantovi sa tu teraz muži môžu len tak vyhlasovať za ženy a naopak. Uznajte sami, že to nie je normálne.

Lengvarský podpísal Odborné usmernenie Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky na zjednotenie medicínskych postupov pri vydávaní lekárskeho posudku pri zmene pohlavia ešte v marci.

V praxi to znamená, že osoby, ktoré sa označujú ako „transgender“ nemusia podstúpiť zmenu pohlavia (chirurgické odstránenie pohlavných orgánov) na to, aby si na matrike mohli úradne zmeniť pohlavie. Podľa uznesenia bude k tomu stačiť hormonálna liečba v kombinácii s testom života v preferovanom gendri v trvaní najmenej jedného roka.

Teda ak rok nejaký muž užíva hormóny a cíti sa dobre, na matrike si môže úradne zmeniť pohlavie na ženu. Ak aj v užívaní hormónov pokračovať nebude, pred štátom bude považovaný za ženu. Právne mu nič nebude brániť v tom, aby behal po ženských šatniach, toaletách, sprchách, saunách a pod.

Ak začne kvôli tomu dochádzať k znásilneniam, bude za to Lengvarský niesť zodpovednosť?

K absurdnej situácii môže dôjsť aj v opačnom garde: biologická žena sa prehlási za muža, ale stále bude menštruovať alebo aj otehotnie a bude navštevovať gynekologickú ambulanciu. Najnovšie teda aj muži môžu byť tehotní a rodiť deti.

... a rovnako sa môže stať, že bude narastať počet detí s gender dysfóriou, lebo to uvidia v škôlke, v škole, v spoločnosti. Môže sa to stať aj Vášmu dieťaťu, či vnúčaťu. Nebude jednoducho vedieť, či je chlapec alebo dievča.

Eduard Heger vyšiel z prostredia charizmatických kresťanských spoločenstiev. Kvôli týmto ľuďom sa z neho stal poslanec NR SR a neskôr minister financií a dokonca predseda vlády. Keď dosiahol vrchol politickej moci, na svoje záväzky voči kresťanom a konzervatívcom zabúda.

Videli sme to pri hrubom zatváraní kostolov počas pandémie ako aj pri jeho pasivite, keď Anna Záborská (KÚ) presadzovala pro-life návrh zákona na podporu tehotných matiek v núdzi. Premiér sa vtedy na ochranu nenarodených vykašľal a venoval sa reformám. Dokonca po neúspešnom hlasovaní o tomto zákone sa bez problémov postavil na tlačovej konferencii vedľa poslankyne Cigánikovej, ktorá je poprednou potratárkou v NR SR.

Ak na Eduarda Hegera nepritlačíme, budeme mať z neho premiéra, ktorý sa síce pomodlí v kostole, ale politicky je v podstate liberál, ktorý nijako neprispieva k presadzovaniu našich hodnôt.

Podpíšte sa a vyzvite premiéra, aby dodržal svoje záväzky voči voličom a Lengvarského zastavil.

Viac informácií:

Odborné usmernenie Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky na zjednotenie medicínskych postupov pri vydávaní lekárskeho posudku pri zmene pohlavia
gov.sk/Zdroje?/Sources/dokumenty/vestniky_mz_sr/2022/vest

Zmena pohlavia: V Česku je možná len s operáciou, nedávno to potvrdil aj Ústavný súd
Zmena pohlavia / V Česku je možná len s operáciou, nedávno to potvrdil aj Ústavný súd

Lengvarského usmernenie o zmene pohlavia: Zmena pohlavných orgánov už nie je nutná, stačí nadobudnúť presvedčenie
Lengvarského usmernenie o zmene pohlavia / Zmena pohlavných orgánov ani kastrácia po novom už nie je nutná

Revolucionára Lengvarského treba odvolať
Revolucionára Lengvarského treba odvolať

Na pohlavných orgánoch už záležať nebude. Lengvarský podpísal nové usmernenie o zmene pohlavia
Na pohlavných orgánoch už záležať nebude. Lengvarský podpísal nové usmernenie o zmene pohlavia

---

Osoba oprávnená konať s orgánmi verejnej moci: Matúš Hagara; 54, 97225 Diviaky nad Nitricou; nar. 23.9.1996
Peter(skala)
Už ani Eliášová nemôže vydržať pri Lengarskemu
Dovi-dopo ... Z rezortu zdravotníctva odchádza hovorkyňa Eliášová. Mieri na iné ministerstvo
Peter(skala)
Lengvarský usmernenie zruší, ubezpečil Záborskú premiér Heger
Lengvarský usmernenie zruší, ubezpečil Záborskú premiér Heger
johanika
Treba ho odvolať aj za vraždu novorodeniatka v hniezde záchrany!
Jana V
Demokracie je, když dva vlci a jehně hlasují o tom, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítne hlasovat.
Vladislav Vojčák
Voľby sú podvod už poriadne dlho! Čím sú podvodne nastrčené bábky viac závisle pre nedostatok odbornosti, statočnosti, jednoducho až plagiátori... tým viac vyhovujú satanistom, ktorí ich do volených pozícií inštalovali! Samozrejme podvodom, lebo po skutkoch ich poznáme. Čo dokáže "Sloboda a demokracia"
dyk
To bolo jasné od času spred volieb.
Všetci katolici voliaci tuto vladnu garnituru s tym suhlasili a tak sa nedá nič robiť. Likvidácia normality na Slovensku.
Otazkou je, či niejaky parlament, prezident, svetovladca, môže niečo také odhlasovať.
Odpoveď: nie, lebo sa to nedá.