Clicks747

Ste Prichystaní?

18. septembra 2021 - Ježišove varovné slová k nám

Ste Prichystaní? Nebuďte Ignorantskí. Vždy Som Najprv Varoval, dokonca Vopred, z Lásky a pretože Sa Starám, ale mnohí stále Nie sú Prichystaní na Večnosť. Jestvuje cesta, ktorá vyzerá správne, ale jej koniec vedie len k smrti. Buďte Múdri a Nie hlúpi.

Každý sa musíte Pripravovať teraz a Nečakajte. Uistite sa So Mnou, že ste Prichystaní na Večnosť. Nikto sa to nesmiete Domnievať. Ja Som Jediný, kto to Vie a Som Jediný, ktorý vám Dovolím Vstúpiť Do Neba, alebo vás Odmietnem. Nikto nechce byť Sklamaný v Ten Deň, pretože vtedy na to bude už príliš neskoro. Nebude tu žiadna Milosť bez pravého ľútosťou naplneného pokánia. Teraz je Čas Milosti a aj ten sa rýchlo minie a Príde ku Koncu.

Vy Neviete, kedy to môže byť váš Čas. Každý deň, mnohí zomierajú, niektorí náhle a neočakávane a mnohí ďalší zomrú v tomto Poslednom Čase, pretože dni sú zlé. satan tvrdo pracuje, pretože aj on vie, že jeho čas sa rýchlo kráti. Vyvarujte sa vášho protivníka, reve ako lev, hľadajúc, koho môže zožrať v tejto hodine. Hodiny Tikajú, Čas sa rýchlo kráti.

Mnohí stále žijú, akoby tu mali byť naveky. Neuvedomujú si, že aj ich koniec môže prísť, náhle a neočakávane. Kvôli tomuto musíte byť vždy Prichystaní. Musíte si strážiť vaše srdce viac ako čokoľvek iné, pretože dni sú zlé.

Mnohí stále Nie sú Pripravení Ani Prichystaní na to, čo má ešte Prísť. Práve preto Pravda bude šokovať mnohých. Nie sú Prichystaní, pretože mnohí akceptovali lži ako pravdu. Pravda sa Odkrýva. Takýto je Čas, v ktorom ste. Predpovedané sa Teraz Odkrýva, stále viac a viac. Mnohí Nie sú Pripravení Ani Prichystaní na Posledné Časy. Ste vy Pripravení a Prichystaní? (tj. pripravení a schopní pohotovo a v Pravde reagovať?)

Mnohí sú stále hlúpi a Nie Múdri. Neberú si Na Zváženie, to keď ich Varujem, z Lásky a Pretože Sa Starám o ich Duše, ale budú za to musieť dávať vinu len sami sebe, pretože Koniec to oznámi. Ste Prichystaní?

youtube.com/watch?v=2e-aO7c87Pk
Public domain
Samson1
No, na mně dolehlo. Takové zdravotní problémy jsem ještě neměl.
Martina Bohumila Lutherová
Samsone? Jak je? Modlím se za tvou duši.
Samson1
Právš jsem se vrátil s hospitalizace infarkt. Jo, ve čtvrtek to začalo, bolet uvnitř hrudního koše. Mylslel jsem si, že to přejde. V pátek a v sobotu jsem s tím ještě dělal. Ale v neděli ráno jsem v sobě musel poprazit berana a volat 155. V Olomouci na klinice mi rozšiřovali jednu srdení cévu a 3.11 budu opět hospitalizován na druhou tepnu. Neškodí zažít někdy trochu lidské bídy. Budu muset …More
Právš jsem se vrátil s hospitalizace infarkt. Jo, ve čtvrtek to začalo, bolet uvnitř hrudního koše. Mylslel jsem si, že to přejde. V pátek a v sobotu jsem s tím ještě dělal. Ale v neděli ráno jsem v sobě musel poprazit berana a volat 155. V Olomouci na klinice mi rozšiřovali jednu srdení cévu a 3.11 budu opět hospitalizován na druhou tepnu. Neškodí zažít někdy trochu lidské bídy. Budu muset udělat ceslkovou přestavbu a už to asi nepůjde modlit se i v noci, po pěti létech to asi odneslo zdraví.
Stylita
Zpomalit není hřích. Přeji plné uzdravení.
johanika
Veľmi zvláštna zhoda. Zrovna včera sme v rodine riešili takúto situáciu - sviatosť pomazania chorých, viatikum. Život je tak nestabilný, že vitálny človek z minúty na minútu odíde. V tomto prípade sme to stihli, samozrejme s modlitbami mnohých ľudí a s pripravenosťou a rýchlosťou vzácneho kňaza redemptoristu na Kramároch.
Naozaj nevieme ani dňa ani hodinu a je len veľkou milosťou od Pána Boha, …More
Veľmi zvláštna zhoda. Zrovna včera sme v rodine riešili takúto situáciu - sviatosť pomazania chorých, viatikum. Život je tak nestabilný, že vitálny človek z minúty na minútu odíde. V tomto prípade sme to stihli, samozrejme s modlitbami mnohých ľudí a s pripravenosťou a rýchlosťou vzácneho kňaza redemptoristu na Kramároch.
Naozaj nevieme ani dňa ani hodinu a je len veľkou milosťou od Pána Boha, či stihneme odísť z tohto sveta pripravení a očistení.
Martina Bohumila Lutherová
Rovnat účty je třeba s tím kdo zaplatil za tebe
cenu svého života, jen Ten ti dá Pokoj srdce.
Žádný jiný v tomto případě.
Krásný pokojný den
Bohumilo, vytěsňuješ to lidské, které bezesporu k smíru a životu patří. Sám Kristus toto mnohokrát krásně demonstroval. Účty i vztahy jdou napříč vším. Hanebná nesmiřitelnost se nesrovná kdesi v koutku.
Martina Bohumila Lutherová
KPD dej také vědět včas. Snad se ještě něco
modlitbou zmůže ve tvůj prospěch.
U Pána Boha není nic nemožného.