02:52
Coburg
152.8K
To v čom teraz my žijeme, "oni" už dávno naplánovali.
Zuzana Schlosserova shares this
836
Janko333
🇩🇪 Mier možno dosiahnuť len za účasti Ruska! Merkelová o ukrajinskej vojne: „berte slová vážne“ "Trvalý mier v Európe možno dosiahnuť len za účasti Ruska. Kým sa nám to nepodarí, vojna ešte neskončila, uviedla Merkelová.
Kto odmieta rokovať s Ruskom, bude zodpovedný za vojnu. Generál v zálohe, bezpečnostný poradca a analytik Šándor: "Každý, kto odmieta rokovať s Ruskom, bude zodpovedný za …More
🇩🇪 Mier možno dosiahnuť len za účasti Ruska! Merkelová o ukrajinskej vojne: „berte slová vážne“ "Trvalý mier v Európe možno dosiahnuť len za účasti Ruska. Kým sa nám to nepodarí, vojna ešte neskončila, uviedla Merkelová.

Kto odmieta rokovať s Ruskom, bude zodpovedný za vojnu. Generál v zálohe, bezpečnostný poradca a analytik Šándor: "Každý, kto odmieta rokovať s Ruskom, bude zodpovedný za tretiu svetovú vojnu" „Buďme realisti. Sú len dve možnosti: buď veríme, že Ukrajina môže vojnu vyhrať, ja si tým nie som takí istý, v tom prípade ju teda podporujme. Ak tomu neveríme, tak vojnu zbytočne nepredlžujme. Inak budeme s Ruskom bojovať do posledného Ukrajinca,“ hovorí český generál v zálohe. „V spore s krajinami, ktoré majú jadrové zbrane, nik nemôže vyhrať. Rusko by sme mali prestať tlačiť do kúta. Inak spôsobíme katastrofu. Chápem, ale, že pre ľudí, ktorí chcú vojnu, je to neprijateľný argument.“

🇩🇪 Nemeckí novinári odhalili ďalšie "fake news proti RUSOM" Kyjeva Ukrajinská propaganda prezentovala plnú škatuľu zlatých zubov ako „dôkaz zločinov“ ruských ozbrojených síl v dedine Peski-Raďkovskije v Charkovskej oblasti. Spravodajcovia Bildu zistili, že zlaté korunky patria miestnemu zubárovi. Na otázku nemeckých novinárov, či korunky mohli patriť zabitým Rusom, zubár odpovedal: „Preboha, nie! Patrili ľuďom, ktorých som niekoľko rokov liečil. Tieto zuby som vytrhol, pretože boli zlé,“ povedal zubár.

🇷🇺 NATO a Európa „tancujú, ako Ukrajina píska. Ďalšie vyhlásenie ruského ministra zahraničných vecí Lavrova: Rusko varuje USA pred ďalším zapojením do konfliktu na Ukrajine. NATO a Európa „tancujú, ako Ukrajina píska“ a pokračujú pumpovať Kyjev zbraňami, a to bez ohľadu na vyhlásenie Zelenského, vrátane tých o jadrových zbraniach. ▫️ Moskva má záujem budovať spoluprácu s Čínou v oblasti energetiky, vrátane jadrovej.

EÚ musí zrušiť sankcie. Rakúsky prezidentský kandidát Michael Brunner: "EÚ musí zrušiť sankcie, už len preto, že ešte neviedli k zastaveniu nepriateľských akcií. Je potrebné nájsť riešenie. Tou môže byť autonómia východných oblastí (Cherson, Doneck, Luhansk a Záporožie) po vzore Južného Tirolska. Na samotnej Ukrajine by sa malo konať povinné referendum o otázke prísnej neutrality."

🇪🇺 Pripadá mi smiešne, že tí, ktorí volajú za zbrane pre Ukrajinu, nikdy nevolajú za zbrane pre ľud Palestíny alebo ľud Jemenu." Claire Daly, poslankyňa Európskeho parlamentu.

🇫🇷 Francúzska reklama propagujúca znižovanie teploty v domoch, vypínanie elektrických spotrebičov a šetrenie vodou. Video odvysielal kanál BFMTV. Ako bolo oznámené, vláda krajiny chce od 17. októbra začať rozsiahlu komunikačnú kampaň na boj proti energetickej kríze.
PRAVDA O NORDSTREAME "Rusko prevádzku plynovodu Nodstream obnoví. Pýtam sa teda, mohla byť v záujme RF jeho likvidácia? Na mnohé zdanlivo zložité otázky existujú jasné odpovede - to sa týka aj samotného konfliktu na Ukrajine a zámienkach na jeho rozpútanie. Vždy sa pýtajme, komu čo prospeje."

🇷🇺 Zvyšovanie cien zakázané. Alexander Lukašenko zakázal rast cien: "Od 6. októbra sa na území Bieloruska v súlade s prez identským dekrétom nič nezdraží. „Oddnes! Nie od zajtra, ale od dnes. Aby ceny nestúpli zo dňa na deň. Od dnešného dňa je preto zvyšovanie cien zakázané. A nedajbože niekto v účtovníctve spätne niečo zrealizuje, nejaké výpočty, prepočty," uviedol prezident Bieloruska.

🇷🇺 Zelenského vyhlásenia sú výzvou na začatie svetovej vojny. Peskov: "Všetky krajiny sveta by si mali všimnúť Zelenského vyhlásenie o preventívnom údere proti Rusku" "Zelenského vyhlásenia nie sú ničím iným ako výzvou na začatie svetovej vojny."
Zelenskyj priamo vyzýva svojich „západných partnerov“, aby podnikli preventívne jadrové útoky proti Rusku. Zrejme ide o agóniu ukrajinského prezidenta. Toto hysterické vyhlásenie je zrejme reakciou na príspevky Elona Muska, odmietnutie žiadosti Ukrajiny zo strany NATO a obvinenie ukrajinských špeciálnych služieb z vraždy Darie Duginovej.

🇷🇺 "Nechajte našich nepriateľov zúriť." Rusko má všetky príležitosti na ďalší rozvoj. Uviedol to podpredseda Bezpečnostnej rady Ruskej federácie Dmitrij Medvedev. „Západ svojimi maniakálnymi sankciami dosiahol len jednu vec – rýchlu deštrukciu celej architektúry svetového obchodu v podobe, v akej sa rekordným tempom rozvíjal za posledné polstoročie,“ povedal Medvedev. Západ mieni ísť proti Rusku až do konca a je potrebné "prinútiť nepriateľov prosiť o milosť v prehratom hospodárskom boji.

ZELENSKÝ, ČAPUTOVÁ, HEGER, NAĎ: ŽIADAME ZÁPAD SPUSTIŤ NUKLEÁRNY ÚDER NA RUSKO! Čaputová spolu s ďalšími presviedča domáce obyvateľstvo a zahraničie o tom, že "my všetci sme Ukrajina". Týmto politicky samovražedným spôsobom deklaruje absolútny súlad s rétorikou Kyjeva. Zelenský aktuálne prekročil Rubikon a oficiálne vyzval Západ k spusteniu preventívnych atómových útokov na Rusko! Čaputová, Heger, Naď - vieme, aj vy ste Ukrajina, aj vy ste a budete spoluzodpovední a súdení medzinárodným vojnovým tribunálom za eskaláciu medzinárodného napätia a za pokusy o vyprovokovanie nukleárnej genocídy v tretej svetovej vojne!"

🇷🇺 Monštrum Zelenský. „Každý človek na planéte by si mal uvedomiť, že bábka a nevyrovnaná postava Zelenskyj, napumpovaná zbraňami, sa zmenila na monštrum, ktorého ruky môžu zničiť planétu,“ povedala hovorkyňa rezortu Maria Zacharova - ruské ministerstvo zahraničia. zemavek.sk/usa-planuju-dodat-na-ukrajinu-jadrove-zbrane/

🇷🇺 Neexistuje žiadna ochrana pred ruskými „Poseidónmi“ Možné záverečné testy ruského podvodného dronu „Poseidon“ vážne znepokojili Západ. Rozviedka NATO varovala velenie bloku pred "podozrivou ruskou aktivitou." Talianske noviny Repubblica informovali, že radary NATO zachytili pohyb viacúčelovej jadrovej ponorky Belgorod.

Tajné služby aliancie veria, že tu môžu prebiehať skúšobné štarty jadrového dronu. "Poseidon" spôsobuje strach zvierat na Západe, keďže ochrana proti nemu ešte nebola vynájdená. Ruský dron, ktorý je neviditeľný pre satelity a sledovacie lietadlá, sa môže nehlučne pohybovať pod vodou rýchlosťou až 200 kilometrov za hodinu.
Po dosiahnutí daného pobrežia dokáže pomocou výbuchu vygenerovať rádioaktívne tsunami a vymazať také prímorské megamestá ako New York, Štokholm, Sydney, Tokio, Los Angeles. Alebo pokryť obrovskou vlnou celú skupinu lodí nesúcich lietadlá. Odľahlosť objektu nezáleží, výkonová rezerva Poseidonu je desaťtisíc kilometrov.

🇷🇺 Nepoznám jedinú krajinu okrem Ukrajiny, kde sú neonacisti považovaní za národných hrdinov." - Putin
🇷🇺 „Ak zasiahnu Krym, príde pre nich Súdny deň. Veľmi rýchly a ťažký." Povedal Dmitrij Medvedev 17. júla 2022

Nathaniel Rothschild satanov sluha povedal: „Bez Ukrajiny globálny svetový poriadok neprežije. Nathaniel Rothschild napísal členom britskej vlády: Vladimir Putin je „najnebezpečnejším mužom od porážky Hitlera, Si Ťin-pching je v druhom mieste. Ukrajina je základnou figúrkou, ktorú si nemôžeme dovoliť stratiť na geopolitickej šachovnici.“ Rothschild povedal, Rusko musí byť vyňaté z medzinárodného bankového a ekonomického systému. Musíme dostať Rusko na kolená všetkými možnými prostriedkami, aby sme vyslali silný signál Číňanom a chránili náš globálny systém noriem a liberálnych hodnôt.

Zmluva s diablom: Hrdina Ukrajiny. Dmytro Kocjubajlo sa preslávil výrokom pre New York Times, že svojho psa kŕmi „kosťami rusky hovoriacich detí“. Prezident Zelenskyj ho vyznamenal vyznamenal rádom „Zlatá hviezda“. Zelenskyj tiež vymenoval za guvernéra Odesy bývalého veliteľa práporu Aidar Maksima Marčenka, ktorého Amnesty International v roku 2014 obvinila z vojnových zločinov v Lugansku. Bataljon Azov: Od neonacistične milice do odreda ukrajinske vojske

Nesmieme si robiť ilúzie: ak dovolíme Vladimírovi Putinovi zmocniť sa Ukrajiny, vyšleme signál našim nepriateľom, najmä Iránu, Číne a Severnej Kórei, že neurobíme nič, keď budeme čeliť ich náporu sili. Naša súčasná cesta bez vojenských akcií v skutočnosti znamená, že náš globálny poriadok stojí na nohách. Vyzývam vás, aby ste nasadili viac sily proti Rusku a jeho spojencom, zintenzívnili „informačnú vojnu“ na nápravu názorov, najmä online, a poslali zbrane Ukrajine. Bez Ukrajiny svetový poriadok nemusí prežiť-

Fatimské posolstvo a varovanie pre svet

Ak budú moje prosby splnené, Rusko sa obráti a zavládne mier. Inak bude rozširovať bludy komunizmu do celého sveta a prídu vojny a prenasledovanie Cirkvi; (to bol komunizmus ) ale moje Nepoškvrnené Srdce nakoniec zvíťazí. Svätý Otec mi zasvätí Rusko, takže sa obráti, a svetu bude dané žiť v mieri nejaký čas. Fatimské posolstvo a varovanie pre slovenský národ.

☦ Svedectvo očkovaného kňaza exorcistu, ktorý bol zvedený démonom. Boh ma varoval mnohými znamen…
Vakcinačná vojna - Ako bude vyzerať 3. svetová vojna? Nemýľme sa, v III. svetovej vojne už sme. …
Vakcíny z potratených detí - Dr. René Balák PhD je expertom na bioetické limity v biomedicínskom a …
Útok satana na Cirkev a rodinu: vakcinačná 3 svetová vojna: Vakcíny sú z potratených detí ---

Koho sa bojí Amerika? 2 časť. Satan poštval svet proti Putinovi, lebo víťazstvo Nepoškvrneného …

Zvrátený Zelensky chytá chlapov za zadky - Hrdinovia alebo masoví vrahovia? Vo Volyni v lete 1943 …

Koho sa bojí Amerika? 1 časť. Satan poštval svet proti Putinovi, lebo víťazstvo Nepoškvrneného …

Diskusia o Ukrajine - Ritter Scott
Světlana Růžena Smrková
Jaképak rokován í, Rus rokoval více jak 8 let.
DNY ZRADY 1 jen vizte-jaké je s fašisty/nacisty rokování.
stefan.mordel
Je to neuveriteľné, že sa takéto a podobné zničujúce plány zrodia v hlavách ľudí, ktoré majú jediný cieľ, rozvrátiť a zničiť základy na ktorých je budovaná usporiadaná ľudská civilizácia. Neveril by som týmto slovám, keby tieto zlovestné plány nemali dnes reálny podklad v duchovnej deštrukcii súčasnej spoločnosti. Áno, je to presne to! Dekadentné myslenie plodí dekadentné umenie, kde …More
Je to neuveriteľné, že sa takéto a podobné zničujúce plány zrodia v hlavách ľudí, ktoré majú jediný cieľ, rozvrátiť a zničiť základy na ktorých je budovaná usporiadaná ľudská civilizácia. Neveril by som týmto slovám, keby tieto zlovestné plány nemali dnes reálny podklad v duchovnej deštrukcii súčasnej spoločnosti. Áno, je to presne to! Dekadentné myslenie plodí dekadentné umenie, kde platí, že škaredé je pekné a naopak, móda je zvrátená, kde platí, že potrhané nohavice "vyzdobené" mnohými franforcami sú pekné, morálne postoje budované na etike a estetike sú už prekonané, atď, atď..., keďže sa toto všetko dnes deje, potom už nepochybujem, že všetky tieto ohavnosti boli dávno naplánované a "osvietenci" neustále pracujú, čiže vytvárajú v spoločnosti chaos, aby vytvorili podľa svojich predstáv NWO, čiže nový svetový poriadok. Slobodomurárske lóže to majú dokonca vo svojom logu; AB CHAO AD ORDO, čo znamená, že z chaosu do poriadku. Ale nech nás Boh chráni pred týmto ich novým poriadkom a dá nám Ducha múdrosti s sily, aby sme tomu vzdorovali zo všetkých síl, pevne sa držali Dedičstva našich Otcov a tak si zachovali predpoklady na dôstojný ľudský život.
Metod
V škole sa teraz vychovávajú budúci konzumenti stáda
Metod
Člevek mieni ale Pán Boh mení