Clicks141

Zapraszam na IRON CAMP 2020 - Adolf Kudliński 8.08.2020.

Bob
1
Źródło: www.youtube.com/watch IRON CAMP to impreza dedykowana dla osób ceniących aktywny wypoczynek. Każdy z uczestników otrzymuje pakiet startowy, który obejmuje : - pamiątkową koszulkę - komin …More
Źródło: www.youtube.com/watch
IRON CAMP to impreza dedykowana dla osób ceniących aktywny wypoczynek. Każdy z uczestników otrzymuje pakiet startowy, który obejmuje :
- pamiątkową koszulkę
- komin termoaktywny (służący do zakrycia twarzy)
- talon na gorący posiłek (2 dni; sobota oraz niedziela)
- dostęp do wszystkich szkoleń oraz atrakcji. Dodatkowo podczas trwającej imprezy odbędą się zawody wędkarskie, które rozpoczną się o godz 17:00 w sobotę i potrwają do godz. 10:00 w niedzielę.
Dla osób biorących udział w IRON CAMP, udział w zawodach wędkarskich jest darmowy (po wcześniejszym zapisaniu się na listę u Organizatora) natomiast koszt udziału osób z poza obozu to 50 zł ( posiłek w liczony w cenę zapisu). Podczas obozu organizowane będą liczne wykłady, warsztaty oraz konkursy. Łukasz Tulej to Współzałożyciel Stowarzyszenia Polska Szkoła Survivalu, instruktor który zajmie się zorganizowaniem "Wioski na drzewach". "Wioska na drzewach" to platformy rozwieszone nieopodal siebie na pniach drzew, połączonych ze sobą siecią mostków liniowych.
Takie mobilne "podłogi" to doskonała podstawa do hamakowania w nietypowych miejscach na nietypowych wysokościach. Instruktor Łukasz pokaże nam również techniki połowu ryb w sytuacjach awaryjnych.
Kolejnym instruktorem będzie dr Wojciech Maksymilian Szymański + Iwona Ziółkowska, którzy w sobotę o godz. 10:00 poprowadzą warsztaty z rozpoznawania roślin jadalnych podczas wędrówki oraz wykład na temat ich zastosowania oraz przygotowania.
Dr Stanisław Kędzia wykładowca oraz instruktor survivalovy poprowadzi dla nas zajęcia w sobotę o godz.15:00 z rozpalania ognia, natomiast w niedzielę poprowadzą dla nas wykład o prawidłowym ostrzeniu noży.
Dla osób które nie biorą udziału w IRON CAMP istnieje możliwość wycieczki po terenie naszego obozu w sobotę w godz 15:00-18:00. Oczywiście w miejscu naszego spotkania uczestnicy mogą skorzystać m.in z pola namiotowego, miejsca na ognisko oraz z GastroKram, który będzie obecny przez cały czas trwania IRON CAMP. W trakcie imprezy przewidziane są także liczne konkursy i zabawy z nagrodami. Dzięki uprzejmości partnerów naszego spotkania, będziecie mogli spróbować produktów naturalnych z długim terminem przydatności od Mr.Preppers.
ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W IRON CAMP! Czekają na Was niezapomniane przygody 🙂www.ironcamp.pl