Janko333
134.6K
ľubica
Obrana katolíckej Cirkvi
Vedecky experiment ako na králikoch.
akw.sk/…ucast-na-vedeckom-experimente/
medrxiv.org/…/10.1101/2020.12.02.20240648v1
Advokát Weiss zverejnil dôkaz spochybňujúci funkčnosť testov a vakcín proti koronavírusu. Testy sú tak vyrobené aby zdravý bol chorý.
infovojna.sk/…ov-a-vakcin-proti-koronavirusuMore
Vedecky experiment ako na králikoch.
akw.sk/…ucast-na-vedeckom-experimente/
medrxiv.org/…/10.1101/2020.12.02.20240648v1

Advokát Weiss zverejnil dôkaz spochybňujúci funkčnosť testov a vakcín proti koronavírusu. Testy sú tak vyrobené aby zdravý bol chorý.
infovojna.sk/…ov-a-vakcin-proti-koronavirusu
mariamilucka
No, páni doktori a liberálni politici na čele so samozvaným "primárom a vodcom Mudr. Matovičom" medziplanetárneho oddelenia COVIDISTOV. Od kohože dostávate 30 strieborných za pretláčanie očkovania? Vakcíny sú diablov vynález a jed! Ničí prirodzenú imunitu človeka! Pre nás platia Božie slová: chorých treba liečiť (OLANO) a nie zdravých. Skutočnou príčinou núdzového stavu nie je COVID-19 ale …More
No, páni doktori a liberálni politici na čele so samozvaným "primárom a vodcom Mudr. Matovičom" medziplanetárneho oddelenia COVIDISTOV. Od kohože dostávate 30 strieborných za pretláčanie očkovania? Vakcíny sú diablov vynález a jed! Ničí prirodzenú imunitu človeka! Pre nás platia Božie slová: chorých treba liečiť (OLANO) a nie zdravých. Skutočnou príčinou núdzového stavu nie je COVID-19 ale OLANO-20. Núdzový stav bude trvať dovtedy, kým bude táto vláda. Rúško je proti COVID účinné ako sieť proti komárom. Neexistuje žiadny boj proti vírusu, ale boj proti ľudským právam,“ tvrdí Mária Šukšinová. Uviedol portál Tsargrad.tv. COVID je vojna proti ľuďom,“ varuje uznávaná ruská herečka.

Bidermanova tabuľka donucovania aby sa ľudia stali poslušnými, stratili vlastný názor. Psychológ Albert Biderman vyvinul už v r. 1956. Je to metóda, ktorá dokáže človeka zlomiť, vziať mu všetky sebavedomie a odstrániť akýkoľvek odpor.

Osem satanských bodov ako zlomiť a zničiť:

1. Izolacia
2. Monopolizacia chápánia
3. Zámerne zpôsobené vyčerpanie a debilizáce.

4. Výhrážky
5. Občasné uvoľnenie.
6. Ukazovanie všemocnosti a vševedúcnosti.
7. Ponižovanie.

8. Vyžadovanie nezmyselného


Skrze tieto manipulácie sa ľudia postupne stanú úplne poslušnými a mnohí stratia svoj vlastný názor. Je to psychologické programovanie; zmena na poslušného červíčka, ktorý čaká až mu páníček niečo prikáže. A každý, kto nezvýši hlas a nepovie "to nerobím, to je hlúposť," pomáha vytvárať nový, fašistický štát. Dnes je to ťažké ale pre naše deti to bude oveľa horšie.
ľubica
2,5 miliona ludi. to je dost desive cislo. ale niet sa co cudovat
hlavnydennik.sk/…v-dolnom-kubine-ich-reklamuju/
Otakar Holzmann
To je jasný důkaz, že koronavirus je jen záminkou k nastolení totality. Pokud se větišna lidí probudí a pochopí, že ta opatření páchají mnohem větší škody než koronavirus, tak se vzbouří a začne žít normálně. Pár statečných jednotlivců i malých skupin lze zavřt, většinu však nelze zavřít ani nijak potrestat. To, co chystá Německo, může velice snadno být i z nás. V každém případě si jen …More
To je jasný důkaz, že koronavirus je jen záminkou k nastolení totality. Pokud se větišna lidí probudí a pochopí, že ta opatření páchají mnohem větší škody než koronavirus, tak se vzbouří a začne žít normálně. Pár statečných jednotlivců i malých skupin lze zavřt, většinu však nelze zavřít ani nijak potrestat. To, co chystá Německo, může velice snadno být i z nás. V každém případě si jen naivka myslí, že poslušností dosáhne zpět svobodu i možnost normálně žít. Je to jen iluze. Opak je pravdou. Poslušnost vede jen do stále většího otroctví a spolu s ním i životu v ustavičném strachu.
Ted to začíná v Německu, ale uvidíte že se to bude dít skoro po celé EU . Tím se ukáže že celá EU není nic jiného Německá IV říše. Modifikovanou DNA/RNA, které mění lidský genom, což znamená hrozbu vyhlazení lidského rodu jako takového. Tato legislativa NWO, za kterou je démon smrti.
Paní nejmenovana doktorka odmítla vyšetřit pána ... ten pán o pár dní na to zemřel
Chcete takto dál žít? facebook.com/…ár-dní-zemřel/156174269615112/

Nemecko sa chystá zadržiavať narušiteľov opatrení kvôli COVID 19 v utečeneckých táboroch

Tak, a máme tu koncetračné tábory COVID

alianciazanedelu.sk/archiv/8069
Bidermanova tabulka donucování, aby se lidé stali poslušnými, ztratili vlastní názor i chápání sebe sama

ac24.cz/…pro-ty-co-nedodrzuji-karantenu

Novodobé koncentračné tábory .

Otvorený list občianskeho združenia Lekár pre pacienta Subkomisii pre bioetiku Teologickej komisie Konferencie biskupov Slovenska
Caesar
Po očkovaní proti koronavírusu na Slovensku zomrel pacient († 79): Čo bolo príčinou smrti?
cas.sk/…ent-79-co-bolo-pricinou-smrti/
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
(2) Zákaz podľa § 1 ods. 1 sa nevzťahuje na:
a) príslušníka záchranných a bezpečnostných zborov alebo ozbrojených zborov pri plnení ich úloh,...tlsťoch mikas to takto vymyslel...teda policajti aj keby boli pozitívni, sa majú správať ako negatívni, ostatní ktorí boli negatívni sa majú správať ako pozitívni........sedí ne??? však logika,,,,,a ja keď nemám test teda sa mám správať ako …More
(2) Zákaz podľa § 1 ods. 1 sa nevzťahuje na:
a) príslušníka záchranných a bezpečnostných zborov alebo ozbrojených zborov pri plnení ich úloh,...tlsťoch mikas to takto vymyslel...teda policajti aj keby boli pozitívni, sa majú správať ako negatívni, ostatní ktorí boli negatívni sa majú správať ako pozitívni........sedí ne??? však logika,,,,,a ja keď nemám test teda sa mám správať ako pozitívny, ale aj ten kto má test negatívny sa má správať ako pozitívny...

Čo vlastne kontrolujú od 27.1.?! Negatívny neznamená negatívny a má sa správať obozretne, takže asi by nemal byť na ulici tiež, či?! Podľa tej logiky je negatívny testovaný to isté čo netestovaný alebo testovaný pozitívne, to znamená, že nie je žiadny rozdiel a všetci majú sedieť doma! V uliciach môžu byť len policajti, pozitívne testovaní poslanci a ich príbuzní, štetky a iné blízke osoby s udelenými výnimkami.
Vírus, testovanie a falošné diabolské vakcíny ( keď tak dajú si iba vitamíny ( placebo ) aby sa nehovorilo,že oni nič si nedali a samozrejme pred falošnými médiami po celom svete ) sa sporadicky a "zázračne" vyhýba politikov, "odborníkov" v politike atď. a ich rodín. :)
Pekný zákerný plán na zotročenie ľudstva a úplne oklamanie ľudí.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Satanské zapredané a primitívne falošné médiá !!!
cas.sk/…avirus-zabil-dalsich-192-ludi/