09:03
Coburg
23171342.3K
Petra, zdravotní sestra .Velmidůležitéprosímposlechnout..
Michaela Černá
Souhlasím s Vámi, ale chápete ti lidé se museli naočkovat, protože by zůstali třeba na ulici! Né každý je zajištěný, aby ho vyhodili z práce! 🤦🏻‍♀️ V tomto se zamyslete! Vláda je špatná, né lidi co se nechali na sílu naočkovat! 😉
Coburg
Očkovanie jasne znižuje imunitu ľudského organizmu, to už preukázalo mnoho lekárov.
David Magyar
Tak s tímhle musím otře nesouhlasit. Jasně se řeklo a je prokázané, že očkování významně snižuje riziko těžkého průběhu onemocnění a smrti, což je pro mě zásadní. Rozhodně nesouhlasím s názorem se přestat chránit, to je životy ohrožující sobectví upřednostňovat osobní pohodlí před životy ostatních, copak nestačilo těch cca 30 tis mrtvých? Chcete dalších 30 tis obětí?
Trepifajksl
Nekecej.
David Magyar
Tohle fakt nemá cenu, žijte si všicni jak uznáte z vhodné.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Ty si totálnej magor a úplné oklamaní. To nieje žiadna vakcína,ale satanov vytvor.
Marieta Ria
@David Magyar Toto nie je klasická vakcína, aké poznáme spred mnohých rokov a ktoré sú odskúšané (tetanus...), pri ktorej vpravili do tela oslabený patogén a telo si vytvorilo protilátky a boli vyvíjané mnoho rokov - toto dnes je génová modifikácia - toto nie je vakcína - názov len preto, aby sa ľudia nebáli dať sa očkovať, lebo génovú terapiu by si dal málokto do tela. Odbúrava prirodzenú …More
@David Magyar Toto nie je klasická vakcína, aké poznáme spred mnohých rokov a ktoré sú odskúšané (tetanus...), pri ktorej vpravili do tela oslabený patogén a telo si vytvorilo protilátky a boli vyvíjané mnoho rokov - toto dnes je génová modifikácia - toto nie je vakcína - názov len preto, aby sa ľudia nebáli dať sa očkovať, lebo génovú terapiu by si dal málokto do tela. Odbúrava prirodzenú imunitu a buduje závislosť na ďalších tzv. posilňovacích dávkach a očkovanie budú nútiť každých 6 mesiacov.
Dokonca aj definíciu vakcíny museli kvôli tomu zmeniť - od 1.9. t.r. - hovoril o tom podrobne dr. Balák o zmene definicii v CDC vakcin proti covidu - už je to len preparát na ochranu zdravia - imunita sa nám vytratila!!
Toto je tá najväčšia manipulácia - že ľuďom hovoria o očkovaní v minulosti a aké malo pozitíva - dnes to s tým očkovaním nemá nič spoločné - len to, že ju pichajú do tela ako klasickú vakcínu!! Nedajte sa pomýliť!!
O pofidérnom vývoji a testovaní na bunk. líniách premyslene potratených detí už ani nehovoriac!!
lzz.sk/…onalne-a-fetalne-bunkove-kultury-a-linie-a-vakciny
Petr Trojzubec
Malachiáši, v pekle prozřeš a zjistíš, do jakého bahna jsi zapadl.
Petr Trojzubec
Davide, tady je spolek retardů. Nemá smysl s nima argumentovat. Jen se přijít podívat jako do panoptika.
Radek Hruška shares this
29
Jan Jan Bažil shares this
10
Petr Filipek shares this
172
Vítězslav Žurek
@Coburg ty idiote víš cos touto lží Petře způsobil?? Pokud vím, tak Petra o sobě NIKDE NETVRDÍ že pracuje v nemocnici nebo jako sestra (aspoň ne v tomto videu). Tímto lživým titulkem videa jste ji naprosto zdiskreditovali a všichni kritici se teď chytnou této lži a ostatní relevantní informace je už nebudou zajímat! Pokud máš trochu cti, tak to opravíš!
Trepifajksl
V žádném ze svých videí. Coburg v tom je určitě nevinně, pouze převzal. Už Volný blok ji na svém kanále takto špatně označil.
Petr Trojzubec
No a Coburg s radostí šíří každé dezinfo, které podporuje jeho zvrácené názory.
Trepifajksl
No, on ten váš trolí zástupný problém postrádá zcela logiku. Paní pracovala na ARO a že ne v Brně, nemá naprosto žádný význam pro podstatu věci. Jen trolí slovíčkaření. Asi jako se přít, že pán není soustružník, protože nedělá soustružníka v Kolbence, ale v Tosu.
Petr Trojzubec
Paní prodává jakousi ruskou kyslíkovou terapii. To je trochu rozdíl
Trepifajksl
Lepší, jak prodávat nevyzkoušený mix sraček a nutit ho dětem. Mně jednou odborník, kožař, prodával UV lampu za 5000Kč místo mastičky. Prý mi pomůže.
Petr Trojzubec
Oki, kdysi tam asi pracovala, díky za info. Ale že je hloupá a šíří strašné nesmysly, na tom se nic nemění. Nakládá si na sebe těžkou vinu
Trepifajksl
Nesmysly šíří vláda a tisk. I primář nemocnice musel v televizi vystoupit, aby vyvrátil lži ministra zdravotnictví. O to by se měli lidé zajímat a do toho šít. Ne křižovat nějakou blogerku, která jedná dle svého svědomí. Ale ono je jednodušší, kopnout si do ženy, než se postavit zločinné prolhané moci. Kuřbuřti to dělají, jak vidno se zalíbením.
Petr Trojzubec
Vidím, trepifajskle, že jsi úrovní níže než tvůj guru volný. Takže tímto končím svou exkurzi do tohoto bahna. Pěkně si tu v něm rochněte.
Trepifajksl
Volného mám ve stejné přihrádce jako tebe. Sbohem
Coburg
Petr Trojzubec - ty si tu proste diverzant Nového veku. Trojzubec je znakom Neptúna čiže Vodnára a ten podľa okultistov ohlasuje pohanský New age
Vítězslav Žurek
OMLOUVÁM SE: Petra je vystudovaná zdravotnice a pracovala jako sestra, ale ne v Brně a to ani v současnosti. Nevím jestli na některých jiných video portálech nebo facebookách někdo tvrdí že je zaměstnaná v brněnské nemocnici
Petr Trojzubec
Tore, Ty jsi tak strašně blbý, jestli tomuto věříš. Nejlepší pro lidstvo by bylo, kdyby sis nechal píchnout vakcínu z té tvé smrtící šarže, nejlépe aby ještě svítila.
Petr Trojzubec
Paní lže, ničemu nerozumí, nepracuje v Brně na JIP a tady se mažou kritické komentáře.
Trepifajksl
Lžeš ty, paní opakuje pouze fakta prezentovaná neúplatnými odborníky.
Petr Trojzubec
Jen mele nesmysly na úrovni Volného bloku. Dokonce bych řekl, že je s nima propojena, dle těch nesmyslů o zkoumání krve pod mikroskopem.
Trepifajksl
Patologové, kteří zkoumali krev pod mikroskopem, k tomu řekli jasně své. Meleš nesmysly ty.
Petr Trojzubec
Řekla k tomu něco Monika W, která je ovečkou Volného. Otázka zní: Považujete tuto bažinu za důveryhodnou? Pokud ano, není co řešit.
Trepifajksl
Především nepovažuji za důvěryhodné naše politiky a naše média. Vždy a ve všem lhali. Zbraně hromadného ničení v Iráku, Jugoslávie a další a další. Štvali do válek vylhanými záminkami a teď mám jako věřit tomu, že snad zachraňují lidstvo??? Nejsem idiot, vím naprosto přesně, v čem žijeme. Nejsem naivní snílek.
Petr Trojzubec
Martine, vždyť Vy potvrzujete moje slova. Dáváte sem odkaz na tu neuvěřitelně hloupou Moniku, která kandidovala za Volný blok a mele totální nesmysly. A ta "konference" je dýchánek pár lidí, který se vyskytuje tak akorát na dezinfo serverech. Ale možná se pletu ... našli jste to také na nějakém seriöznějším zdroji?
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Ty si nezmyselný už od narodenia mirku a dosť mimo reality pod nickom KPD. 😂
Dok Tor
1 % ovládá svět.
4 % jsou jejich loutky.
90% spí.
5 % je vzhůru a ví - snaží se těch 90 % probudit.
1 % použije 4 % loutek, aby zabránily 5 % v probuzení zbývajících 90 %.
Nechápeš co říkám?
SPI DÁL...
Petr Trojzubec
Chápu. Už se na tebe chystá Hešl, Cimický a Protopopová
Petr Kalina shares this
41
Samson1
Samson1
Zdeňka Samohýlová shares this
9
Eva Toncarová shares this
24
Trepifajksl
Jako lékaři a odborníci jsme zděšeni především následujícími fakty:
1.Rezignovalo se na základy klinické medicíny. Místo anamnézy, klinického vyšetření a laboratorního nálezu je diagnostikována „nemoc“ na základě jediného výtěru z nosohltanu špatně nastaveným PCR testem. Tato „nemoc“ je zjišťována i u zcela zdravých lidí, kteří jsou neustále nesmyslně a draze plošně testováni, a to …More
Jako lékaři a odborníci jsme zděšeni především následujícími fakty:
1.Rezignovalo se na základy klinické medicíny. Místo anamnézy, klinického vyšetření a laboratorního nálezu je diagnostikována „nemoc“ na základě jediného výtěru z nosohltanu špatně nastaveným PCR testem. Tato „nemoc“ je zjišťována i u zcela zdravých lidí, kteří jsou neustále nesmyslně a draze plošně testováni, a to včetně dětí.
2. Všichni zdraví lidé jsou na základě presumpce viny považováni za infekční, dokud nedokážou tzv. bezinfekčnost – a to pomocí postupů, které žádnou bezinfekčnost prokázat nemohou. Potvrzení o bezinfekčnosti tak dostanou například očkovaní aniž by byla jejich bezinfekčnost prokázána.
3. Lživě se tvrdí, že imunita po očkování je lepší a delší než imunita po prodělání nemoci. Toto tvrzení popírá publikovaná data i samotné základy imunologie.
4. Jsme svědky porušování Hippokratovy přísahy – je vyvíjen tlak na nedodržování lékařského tajemství, restriktivní opatření jsou zneužívána proti zákonům lidskosti, lékařská etika dostává vážné trhliny a jsou porušována doporučení WHO i dalších autorit včetně verdiktů soudu.
5. Od počátku jsou návrhy na levnou léčbu odmítány bez bližšího zkoumání a čekání na všespásnou vakcínu se po dlouhé měsíce stalo modlou. Politici si zčásti přisvojili kompetence k diagnostice, léčbě a prevenci.
6. Po půl roce je zřejmé, že dobrovolnost vakcíny byla jen další lží. Je vyvíjen nátlak na očkování, i když je již zřejmé, že vakcína není účinná v zabránění přenosu nákazy.
7. Vakcíny jsou experimentální, nemají dosud ukončené třetí fáze klinických studií, za možné budoucí nežádoucí účinky farmaceutické firmy neručí. Očkování na nádražích a v obchodních centrech, bez sepsání anamnézy, bez pečlivého vyšetření a poučení očkovaného odporuje zásadám lékařské profesionality a etiky.
8. Celá epidemie je prezentována jednostranně, není připouštěna svobodná diskuse, objevuje se cenzura, experti s oponentními názory jsou umlčováni, dehonestováni a označováni za dezinformátory, odmítače či popírače, čímž se slovník oficiální propagandy nápadně přiblížil slovníku totalitní strany z období před rokem 1989.
9. Lidé jsou již rok a půl strašeni neuvěřitelnou mediální masáží, na níž se bohužel podílejí i lékaři a porušují tím jednu z hlavních zásad medicíny – především neškodit. Primum non nocere.
10. Vláda není schopna odpovědět na základní otázku – kdy opatření skončí. Je zřejmé, že ani nulový počet pozitivních testů nepovede k ukončení restrikcí, protože „co kdyby“. Tento postup je natolik arogantní a hloupý, že vzbuzuje podezření, že jde o záměrný plán na okleštění lidských práv a svobod.
MUDr. Vladimír Čížek, lékař a předseda etické komise
Prof. MUDr. Jiří Beran CSc., lékař, epidemiolog a vakcinolog
MUDr. Jan Brodníček, praktický lékař, pneumolog
MUDr. Martin Čížek, lékař
MUDr. Jana Dumková, odborná asistentka
MVDr. Václav Fejt, mikrobiolog
RNDr. Tomáš Fürst Ph.D., matematik
MUDr. Miroslav Havrda, lékař
MUDr. Jan Hnízdil, lékař
MUDr. Hana Hrbáčová, lékařka
Doc. RNDr. Arnošt Komárek Ph.D., matematik, biostatistik
MUDr. Jaroslav Konečný, praktický lékař
RNDr. Zuzana Krátká Ph.D., imunoložka
MUDr. Jarmila Kudová, lékařka, viroložka
MUDr. Kateřina Lucká, lékařka
MUDr. Soňa Peková Ph.D., molekulární genetička a mikrobioložka
Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc., lékař, kardiochirurg
MUDr. Šimon Reich, lékař
MUDr. Hana Štefaničová, lékařka, kardioložka
Mgr. David Šubík, sociolog
MVDr. Jiří Urbánek, exředitel prodeje a marketingu ve farmaceutickém průmyslu
MUDr. Hana Zelená Ph.D., lékařka, viroložka
Toto je důvod, proč zatím neuvažujeme o vakcinaci experimentálními vakcínami, které jsou v ČR k dispozici.
Pavel Moravec
Jací "lékaři a zdravotníci" toto řekli, prosím? Dejte odkaz na zdroj.
Taky bych mohl psát věci typu "rada psychiatrů se usnesla, že popírači covidu jsou blázni". Ale protože to nikdo neřekl a já k tomu nemám důkaz, není to pravda a proto to napsat nemůžu.More
Jací "lékaři a zdravotníci" toto řekli, prosím? Dejte odkaz na zdroj.

Taky bych mohl psát věci typu "rada psychiatrů se usnesla, že popírači covidu jsou blázni". Ale protože to nikdo neřekl a já k tomu nemám důkaz, není to pravda a proto to napsat nemůžu.
Pavel Moravec
Nu ano, když zde někdo něco napíše, tak se jej zeptám, odkud tu informaci vytáhnul. A když nedoloží, nelze tomu napsanému apriori nemůžu věřit.
Nemůžu přece věřit každé věci, co kdo kde napíše. Anebo vy věříte všemu, co kdo kde bez důkazů napíše? I třeba tomu, že Země je placatá a na krajích je obrovský vodopád?More
Nu ano, když zde někdo něco napíše, tak se jej zeptám, odkud tu informaci vytáhnul. A když nedoloží, nelze tomu napsanému apriori nemůžu věřit.

Nemůžu přece věřit každé věci, co kdo kde napíše. Anebo vy věříte všemu, co kdo kde bez důkazů napíše? I třeba tomu, že Země je placatá a na krajích je obrovský vodopád?
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Presné ste sám seba vystihli tiež všetkému veríte keď napíše nejaký blb,ktorý všetko prekrúca. To je vaša vyzitka. Po ďalšie naznačim, že zem nieje plocha to je sektárská hovadina. 😉
Trepifajksl
Trepifajksl
KPD, jsi nějaký zmatený, odpovídáš na věci, které nikdo nepsal. Drž se svého kopyta a přestaň brousit do psychoanalýzy, kurviči krásných dní.
6 more comments from Trepifajksl
Trepifajksl
Sám sebou ovšem neznamená v duchu satanistického hesla-Dělej co chceš. Vzhledem k tomu, že žijeme v kolektivu, tak pokud nejsi sociopat, jsi povinen brát ohledy na ostatní a ne tady napadat například vzorné katoličky, které mají vysoký morální kredit, nesmyslama, které jsi si ve své hlouposti nechal nablít do hlavy od tisku a politiků, z kterých nikdy pravda nevypadla.
Ano, na Jardu nereaguju …More
Sám sebou ovšem neznamená v duchu satanistického hesla-Dělej co chceš. Vzhledem k tomu, že žijeme v kolektivu, tak pokud nejsi sociopat, jsi povinen brát ohledy na ostatní a ne tady napadat například vzorné katoličky, které mají vysoký morální kredit, nesmyslama, které jsi si ve své hlouposti nechal nablít do hlavy od tisku a politiků, z kterých nikdy pravda nevypadla.
Ano, na Jardu nereaguju proto, že jsme se spolu na tebe spikli :-)))
Vezmi si plegomazin a jdi se raději natáhnout.
Trepifajksl
Podívej Mirku, brzo budou Vánoce, tak bychom si místo hašteření mohli navzájem poslat nějaké dárky. Pro inspiraci ti posílám, co bych chtěl za bundu na choppera:
alexgear.com/…roducts/cross-brown-live-to-ride-motorcycle-jacket
Velikost napíšu, až trochu shodím.
Pro tebe už mám v merku pěknou pačamamu. Jestli chceš, vyrobím ti k ní nějaký dřevěný oltářík.
Trepifajksl
Tvůj vkus znám velice dobře. Nelze zapomenout, jak jsi měl na jedné ze svých registrací nakresleného údajného Ježíše. Komickou kreslenou figurku s hubou vysmátou od ucha k uchu, nakrátko střiženého, zato s velkou emo-patkou. Výjev, jak po LSD. A já prý žeru prášky :-)))
Jen při velkých bolestech, či horečkách Míro. Nejsem typ člověka, co na všechno něco zobe.
Trepifajksl
Nevzpomínáš??? Tehdy se ti smála i henta za tu ikonku. Spíše mi to připomíná, že si nechceš vzpomenout. Bylo to snad nějaké logo, nějakého modernistického blábolu. Nic oduševnělého.
K tvé další lži - ano v té době, kdy jsem to psal tomu tak bylo. Proč to už tak není jsem speciálně tobě zde podal vysvětlení. Můžeš klidně napsat, že si zase nevzpomínáš - nepřekvapíš.
Nemůžu mluvit za …More
Nevzpomínáš??? Tehdy se ti smála i henta za tu ikonku. Spíše mi to připomíná, že si nechceš vzpomenout. Bylo to snad nějaké logo, nějakého modernistického blábolu. Nic oduševnělého.
K tvé další lži - ano v té době, kdy jsem to psal tomu tak bylo. Proč to už tak není jsem speciálně tobě zde podal vysvětlení. Můžeš klidně napsat, že si zase nevzpomínáš - nepřekvapíš.
Nemůžu mluvit za ostatní, tak jen za sebe - mám s tebou problém, protože se zde prokázalo, že jsi prolhaný pokrytec. Nevadí mi lidé, kteří zastávají jiný názor, třeba b8111 a další a mám je rád. Tebou zatím pohrdám a osobně nevěřím, že začneš někdy čestně žít. V Pravdě a skutečné lásce. Nikoliv v nějaké póze na odiv, jak nějaký prostitut.
Trepifajksl
Lžeš! A víš to moc dobře. Pokud si to nepamatuješ, tak jsi duševně vyšinutý. Už se zde několikrát ukázalo, že si nepamatuješ, ani jaké postoje jsi zastával a pak po čase ani jejich doložení. Jsi pošuk-grafoman, který každému vnucuje své "pravdy", o které žádný normální člověk nestojí. Patrně jsi doma pod pantoflem a nejsi autoritou ani svým dětem, tak sem lezeš si hojit mindráky, když tě …More
Lžeš! A víš to moc dobře. Pokud si to nepamatuješ, tak jsi duševně vyšinutý. Už se zde několikrát ukázalo, že si nepamatuješ, ani jaké postoje jsi zastával a pak po čase ani jejich doložení. Jsi pošuk-grafoman, který každému vnucuje své "pravdy", o které žádný normální člověk nestojí. Patrně jsi doma pod pantoflem a nejsi autoritou ani svým dětem, tak sem lezeš si hojit mindráky, když tě neberou.
Trepifajksl
Tak hezký výlet bezpáteřní prolhaný šmejde.
Trepifajksl
Víš, jednou mi řekl jeden starý odbojář, který byl bezmála 19 let v komunistickém lágru. předseda Bílých legií, protikomunistické organizace založené v roce 1946a autor návrhu zákona o protikomunistickémm odboji, že s vámi musíme bojovat stejnými metodami. Žádné tanečky kolem. Takže prolhanýho debila, který zde dehonestuje i katolické ženy, budu nazývat prolhaným debilem. Řeknu ti to takhle …More
Víš, jednou mi řekl jeden starý odbojář, který byl bezmála 19 let v komunistickém lágru. předseda Bílých legií, protikomunistické organizace založené v roce 1946a autor návrhu zákona o protikomunistickémm odboji, že s vámi musíme bojovat stejnými metodami. Žádné tanečky kolem. Takže prolhanýho debila, který zde dehonestuje i katolické ženy, budu nazývat prolhaným debilem. Řeknu ti to takhle, kdyby Petra byla například moje sestra a ty o ní takhle psal, osobně ti přijedu vyrazit zuby, smrade.
Trepifajksl
Ano, zloděj kolem sebe vidí zloděje. Nic nového pod sluncem. Jen se mi prosím tě zase nějak pokoutně neomlouvej mailem, aby to nikdo neviděl :-)))
Marta Kantorová shares this
14
Trepifajksl
Ještě se pozastavím nad hulvatstvím hloupých a zlých lidí, kteří odsoudí, že paní lže, na základě její víry v cosi jiného. Ale proč paní třeba není katolička??? Možná se setkala s takovým rytířským akademikem, který jí řekl: Milá paní, dejte se k nám, my máme pravdu, ale Bůh si povolává své i do jiných církví. Například mého známého do církve, která učí, že náš papež je antikrist.…More
Ještě se pozastavím nad hulvatstvím hloupých a zlých lidí, kteří odsoudí, že paní lže, na základě její víry v cosi jiného. Ale proč paní třeba není katolička??? Možná se setkala s takovým rytířským akademikem, který jí řekl: Milá paní, dejte se k nám, my máme pravdu, ale Bůh si povolává své i do jiných církví. Například mého známého do církve, která učí, že náš papež je antikrist. V minulosti naše církev strašila lidi peklem, aby je mohla ovládat a víte co,ani já sám nevěřím všemu závaznému, co naše církev učí.
No řekněte, přidali byste se??
(Všechny citáty převzaty z různých registrací Míry Kuťáka z Lanškrouna, rytíře akademika, v současnosti pod nickem Krásný pokojný den)
Pavel Moravec
Mně je úplně jedno, čemu paní věří nebo ne. Ať klidně věří v pravoslaví nebo islám nebo cokoliv. Víra snad s medicínskými fakty nemá co společného!
Pavel Moravec
Kolikrát v této diskuzi zazněly lži jen proto, že je nikdo nedokázal obhájit či doložit :) A ne, já zde píšu jen pod svým jedním nickem.
To nasere, co?More
Kolikrát v této diskuzi zazněly lži jen proto, že je nikdo nedokázal obhájit či doložit :) A ne, já zde píšu jen pod svým jedním nickem.

To nasere, co?
Miroslava Bartková shares this
10
Bartková
Trepifajksl
Takový útok trolů během chvíle se jen tak nevidí. Lenin z vás musí mít radost molodci :-)))
Martina Bohumila Lutherová
Co tě nemá Prokope, vítr vane od západu od řkc
a vaších panáčků. Těm to musí trhat nervy, tolik
pravdy se doví 210 tisíc lidí potažmo celý svět,který
provívá Svatý Duch, a těm pekelníkům to není
pochuti....
Trepifajksl
Kdepak, trolové jsou liberální levice. Otevírá se mi kudla v kapse, když čtu to hejno :-)))