Arcybiskup Mediolanu zawiesza odprawianie mszy

Arcybiskup Mediolanu, Mario Delpini, zarządził zawieszenie wszystkich Mszy św. od wieczora w niedzielę 23 lutego do odwołania. Powodem lub pretekstem jest koronawirus, który został wykryty pod Mediol…
wacula25wp.pl
mar219 Dobry Bóg dał Mądrość i Roztropność to cnota , która sposobi ducha do rozeznawania w każdych okolicznościach naszego prawdziwego dobra i do wybierania środków służących do jego realizacji mądrych decyzji. Roztropność opiera się na pamięci przeszłości i , na znajomości teraźniejszości, a także , na ile jest to możliwe dla człowieka na przewidywaniu konsekwencji decyzji .I TAK- w Efezie …More
mar219 Dobry Bóg dał Mądrość i Roztropność to cnota , która sposobi ducha do rozeznawania w każdych okolicznościach naszego prawdziwego dobra i do wybierania środków służących do jego realizacji mądrych decyzji. Roztropność opiera się na pamięci przeszłości i , na znajomości teraźniejszości, a także , na ile jest to możliwe dla człowieka na przewidywaniu konsekwencji decyzji .I TAK- w Efezie zmusił św. Jana do wypicia kielicha z trucizną. Apostoł uczynił znak krzyża, wypił i nic mu się nie stało -TO JEST ŚWIĘTOŚĆ a Ty??????
wacula25wp.pl
mar219 Nie wolno profanować Jego imienia, które ma dawać gwarancję CZEGO-KOLWIEK .I tak np. są grupy religijne które podczas mszy św. nakładają sobie węże jadowite śpiewając to BÓG nas ochroni zawsze i wszędzie -TO JEST MYŚLENIE IDIOTÓW religijnych zaślepionych jak żydów zaślepionych w ARCE -BOŻEJ którą to sam BÓG moc z arką zabrał im .Nie będziesz brał imienia pana Boga swego nadaremno . Zdarz…More
mar219 Nie wolno profanować Jego imienia, które ma dawać gwarancję CZEGO-KOLWIEK .I tak np. są grupy religijne które podczas mszy św. nakładają sobie węże jadowite śpiewając to BÓG nas ochroni zawsze i wszędzie -TO JEST MYŚLENIE IDIOTÓW religijnych zaślepionych jak żydów zaślepionych w ARCE -BOŻEJ którą to sam BÓG moc z arką zabrał im .Nie będziesz brał imienia pana Boga swego nadaremno . Zdarza się – niestety – że imię Boże sprowadzamy niejednokrotnie do poziomu zwykłego pustosłowia. Jest to tekst z Księgi Wyjścia i Księgi Powtórzonego Prawa, które jest również tłumaczone -Nie będziesz znieważał imienia Pana, Boga twojego.Tak też jest z tą groźną-śmiertelną chorobą zakaźną .Ato ciekawe innym nakazujesz iść na śmierć i męczarnie choroby zakaźnej w imię swej pychy robiąc z BOGA zabójcę .DOBRY BÓG NIE JEST TYRANEM -[ A JEST MIŁOŚCIĄ MĄDROŚCI BOŻEJ ]==.TO BÓG DAŁ ROZUM NAJWIĘKSZY rodzajowi ludzkiemu . Tak więc skorzystaj z tego a nie z portalowych idiotów na glorii.WYBACZ że tak dosadnie to tak napisałem ale musiałem mój drogi- 😀 😀 🤗 mar219
mar219
No cóż. Jestem jak dziecko i Fatima przemawia do minie bardziej niż 1000 słów.
pozdr.
przeciwherezjom
Poniżej ksiądz napisał: "ksiądz nie jest aniołem z niebios".
Czekam niecierpliwie na czasy, kiedy w końcu spotkam księdza lub lepiej kilku o których będę mógł powiedzieć: "anioł z niebios". Wiem, że się doczekam.
wacula25wp.pl
mar219 Piszesz -[ anioł z Fatimy rozdający Komunię Świętą itd ]--mój drogi ten przykład nie jest adekwatny PONIEWAŻ ksiądz nie jest aniołem z niebios , a ponad to człowiek chory ma też zarazki w buzi.Nie bądź lepszy od tradycji apostolskiej aktualnej również i dziś .WZOREM JEST EWANGELIA Mat.św.
mar219
Anioł z Fatimy z pewnością znał tą Ewangelię co nie odwiodło go jednak do tego aby dzieci przyjęły komunie do ust i w pozycji klęczącej. Zarazy to nie jest współczesny wynalazek. Sama mała Hiacynta zmarła na grypę hiszpankę.
pozdr.
Elkam
Ludzie nie myja rąk, potem podają sobie "znak pokoju", a potem biorą Chrystusa do brudnej łapy , uwłaczając Ciału Bożemu a z brudnej łapy do ust z bakteriami.
Elkam
Dla tych co biorą Chrystusa do ręki.

Przyjdż do Kościoła z miską, wodą, mydłem i ręcznikiem.

Zanim weźmiesz KOMUNIĘ DO REKI , umyj je. (Kapłan obmył ręce)

kliknij w obrazek:
wacula25wp.pl
A gdyby komunia święta była przyjmowana według tradycji apostolskiej na dłoń jak ja cały czas piszę byłoby wszystko w porządku ALE gdzie tam wszyscy na mnie hurra że co ja chcę zmienić kk itp itd aż ręce opadają .A tak trzeba zaprzestać przyjmowania komunii św.OTO DOBRO DLA -KOGO????????.
mar219
Myślę, że anioł z Fatimy rozdający Komunię Świętą małym pastuszkom (inaczej niż źle pojęta przez pana/panią Tradycja) ma ciągle nieco inne zdanie.
pozdr.
predex
jest nto naprawde światowy biskup, nie majacy nic wspolnego z Chrystusem, calkowita abnegacja
przeciwherezjom
Odbierają nam Najświętszy Pokarm. Zanika Najświętsza Ofiara. To dopiero początki i tylko lokalnie, a co będzie potem? Co zrobimy bez Obecności Boga? Jak nisko ludzkość upadnie? Ohyda spustoszenia stoi u wrót!