Święty Maksymilian Kolbe. Zwyczajny, niezwyczajny - wspomnienie liturgiczne, 14 sierpnia.

Święty Maksymilian Kolbe. Zwyczajny, niezwyczajny - wspomnienie liturgiczne, 14 sierpnia. Kiedy miał 12 lat, ukazała mu się Najświętsza Maryja Panna, trzymająca w rękach dwie korony: białą i czerwoną…
Posoborowe absurdy
Św. Maksymilianie patronie więźniów w Auschwitz módl się za nami, i za Polską, która jest oskarżana o morderstwo Żydów w tzw. "polskich obozach". A właśnie to ty oddałeś życie ratując współwięźnia
ObjawieniaOlawskie.pl
U czterech polskich mistyków potwierdzono to, że jego ciało nie zostało spalone. To z resztą było powszechnie wiadome, wśród mieszkańców Krakowa, teraz już pewnie nie. W każdym razie, nie tylko w Oławie, ale i w innych miejscach zostało to przez Niebo potwierdzone. Pozostanę przy Oławie:

„Mój synu, przekaż Ludowi Bożemu, że ciało mojego umiłowanego — św. Maksymiliana Marii Kolbego nie zostało …More
U czterech polskich mistyków potwierdzono to, że jego ciało nie zostało spalone. To z resztą było powszechnie wiadome, wśród mieszkańców Krakowa, teraz już pewnie nie. W każdym razie, nie tylko w Oławie, ale i w innych miejscach zostało to przez Niebo potwierdzone. Pozostanę przy Oławie:

„Mój synu, przekaż Ludowi Bożemu, że ciało mojego umiłowanego — św. Maksymiliana Marii Kolbego nie zostało spalone, mimo trzykrotnego wrzucania do pieca krematoryjnego, lecz zostało pochowane w pobliżu krematorium. Ten kapłan był posłany do obozu w Oświęcimiu, aby przygotować współwięźniów na spotkanie z Panem Bogiem na Sądzie Bożym. On konsekrował każdą okruszynę chleba na Ciało Chrystusa i im podawał, przez to zostali zbawieni.
Módlcie się, aby to ciało było odnalezione i złożone w Niepokalanowie. Bo taka była Wola Boga Ojca, aby Jego ciało było zachowane.”
(Matka Boża, 8 XII 1988r.)

„Módlcie się, aby jak najszybciej ciało św. Maksymiliana było odnalezione w Oświęcimiu. Ty wiesz, mój synu, gdzie ono jest, ale to jest wielka tajemnica powierzona tobie. Kiedy przyjdzie czas, pojedziesz tam, przekaże tobie Jezus Chrystus i Ja, Matka Boża Niepokalana.”
(Matka Boża, 16 VII 1991r.)
wlowoj
W jednym ze swoich wywiadów pan Gwiazda, który walczył o krzyż na "żwirowisku" który kazali usunąć Żydzi, mówił o dwóch paniach, które dały świadectwo przekazane przez krewnego z obozu. Był on świadkiem że ciało o.Kolbe nie spłonęło w piecu, wezwani przez przerażonych pracowników krematorium Niemcy kazali wsadzić je powtórnie do pieca i gdy ponownie wyszło nietknięte, zabrali je gdzieś. Niestety …More
W jednym ze swoich wywiadów pan Gwiazda, który walczył o krzyż na "żwirowisku" który kazali usunąć Żydzi, mówił o dwóch paniach, które dały świadectwo przekazane przez krewnego z obozu. Był on świadkiem że ciało o.Kolbe nie spłonęło w piecu, wezwani przez przerażonych pracowników krematorium Niemcy kazali wsadzić je powtórnie do pieca i gdy ponownie wyszło nietknięte, zabrali je gdzieś. Niestety na terenie obozu nie można prowadzić żadnych prac, gdyż teren ten został wydzielony z terytorium Polski i należy do Izraela (jak pokazały flagi na spotkaniu prezydentów z okazji rocznicy "wyzwolenia").
ObjawieniaOlawskie.pl
Jest coś jeszcze co do o. Kolbego, pewien przekaz, który jest bardzo interesujący. Ciekawe, o jaką książkę chodzi:

„Dzieci Moje — jest książka Ojca Kolbe, która musi zostać objawiona światu.

1. XI 1985r. — Matka Boża przez mistyczkę Krystynę na działkach w Oławie
V.R.S.
Właśnie usunięto mi cały tekst z tłumaczeniem fragmentów z oficjalnego dokumentu z 2018 - oryginał jest tutaj eurojewcong.org/…/catalogue-of-po… opisującego założenia walki z Kościołem Katolickim - po kolejnym usunięciu wpisu (w pierwszy dzień zniknęły trzy, w tym dwa z wierszami) nie mam już złudzeń kto rządzi na tym portalu. Ponieważ nie mam zamiaru wspierać tego rodzaju inicjatyw kończę tu …More
Właśnie usunięto mi cały tekst z tłumaczeniem fragmentów z oficjalnego dokumentu z 2018 - oryginał jest tutaj eurojewcong.org/…/catalogue-of-po… opisującego założenia walki z Kościołem Katolickim - po kolejnym usunięciu wpisu (w pierwszy dzień zniknęły trzy, w tym dwa z wierszami) nie mam już złudzeń kto rządzi na tym portalu. Ponieważ nie mam zamiaru wspierać tego rodzaju inicjatyw kończę tu swoją krótką podjętą na nowo działalność.
Wpisy z wierszami i dalszymi tłumaczeniami postanowiłem usunąć - kto będzie chciał dotrze do nich na linkowanym blogu.
Weronika-S.
to byłaby kapitulacja, proszę nie rezygnować, bo i tak jest tu nas mało...
Jota-jotka
Proszę nie zniechęcać się
Św Ojciec Maksymilian
Maria Kolbe,też miał w
życiu ,,pod górkę,,.
Jest to znak ... , bo po śmierci dalej jest nie doceniany.
Jeśli jest taki sprzeciw to warto , naprawdę o ważne sprawy tu chodzi...
mk2017
Modlitwa do świętego Maksymiliana:
Święty Maksymilianie! Radujemy się wielką chwałą Twoją i dziękujemy Bogu za to, że tak Cię wywyższył i wsławił w obliczu świata.
Umiłowany nasz bracie! Cały naród składa Ci hołd. Serca nasze są pełne wdzięczności dla Ciebie, za Twoje oddanie się Bogu, Matce Chrystusowej i człowiekowi. Rozumiesz nasze potrzeby, pragnienia, troski i udręki. Dlatego z ufnością Ci …More
Modlitwa do świętego Maksymiliana:
Święty Maksymilianie! Radujemy się wielką chwałą Twoją i dziękujemy Bogu za to, że tak Cię wywyższył i wsławił w obliczu świata.
Umiłowany nasz bracie! Cały naród składa Ci hołd. Serca nasze są pełne wdzięczności dla Ciebie, za Twoje oddanie się Bogu, Matce Chrystusowej i człowiekowi. Rozumiesz nasze potrzeby, pragnienia, troski i udręki. Dlatego z ufnością Ci je polecamy.
Święty Maksymilianie, patronie trudnych czasów i męczenniku miłości – módl się za nami!
Jota-jotka
🙏❤️