Clicks2.5K

Dr Rath złożył w prokuraturze w Bonn doniesienie o popełnieniu przestępstwa przez Ministra Zdrowia Niemiec

Dr. Rath Health Foundation - Fundacja Zdrowia Dr. Ratha (Polska)

5 sstytczuoSaniaS ophcndo otS1ain4m:o4shorhf2efd ·

Dr Rath złożył w prokuraturze w Bonn doniesienie o popełnieniu przestępstwa przez Ministra Zdrowia Niemiec - Jensa Spahna - w szczególności za nieumyślne spowodowanie śmierci i nieumyślne spowodowanie uszkodzenia ciała w związku z ignorowaniem ratujących życie informacji, które dr Rath przekazał w wrześniu 2020 r. niemieckiemu Ministrowi.
W doniesieniu dr Rath wskazuje na powiązania Spahna z przemysłem farmaceutycznym, którego od wielu lat jest zagorzałym lobbystą. Potwierdza to między innymi fakt, że Spahn w wieku 40 lat jako poseł do Bundestagu i Minister Federalny z adekwatnym do zajmowanych funkcji wynagrodzeniem wraz ze swoim „małżonkiem” zakupili willę w Berlinie-Dahlem za cenę 4,7 mln EUR. Wraz z kosztami podatku gruntowego, notariusza, pośrednika itd. zapłacili za ten obiekt około 5,5 mln EUR.
Nikogo chyba już nie dziwi czemu ten pan tak mocno próbuje zdyskredytować naturalne metody zapobiegania chorobom, w tym koronawirusa. dr-rath-education.org/pl/
Tekst całego doniesienia o popełnieniu przestępstw (w języku polskim) na stroni

dr-rath-health-alliance.org/…0/12/Strafanzeige-Spahn-PL.pdf
Wieczne Odpoczywanie Amen
Agnus
fartuszniak leszek
Pytanie do wszystkich:
---
Pojawiła się w sieci i też tu na gloria.tv widomość, która została zamknięta do osobistego katalogu użytkownika:
=> Pielęgniarka w szpitalu Memorial w Chattanooga straciła przytomność chwilę po otrzymaniu szczepionki Pfizer na COVID-19.
dotyczy to wiadomości że ALICJA JAKUBOWSKA NIE ŻYJE, pierwsza osoba zaszczepiona na kowida.
Źródłem tej wiadomości jest strona:
=> More
Pytanie do wszystkich:
---
Pojawiła się w sieci i też tu na gloria.tv widomość, która została zamknięta do osobistego katalogu użytkownika:
=> Pielęgniarka w szpitalu Memorial w Chattanooga straciła przytomność chwilę po otrzymaniu szczepionki Pfizer na COVID-19.
dotyczy to wiadomości że ALICJA JAKUBOWSKA NIE ŻYJE, pierwsza osoba zaszczepiona na kowida.
Źródłem tej wiadomości jest strona:
=> noweateny.pl/…-W-SPEKTAKLU-SZCZEPIENIA-COVID#
Nie wiadomo, kto jest autorem tej strony i czy ta wiadomość jest prawdziwa ?
Ale też nasuwają się pytania:
Czy żyje Alicja Jakubowska, pierwsza zaszczepiona pielęgniarka, czy jest to jakaś manipulacja, by później pokazać tą osobę przed kamerami, że ma się dobrze i podważyć argumenty przeciwników szczepień ?
Też trochę dziwne, że główne media rządowe (raczej ściekowe) nie wykorzystują tej pani Alicji do propagandy szczepionkowej, a po 28-12-2020 roku zniknęła z obszaru zainteresowania w mediach.
Ostatnio znalazłem taką wzmiankę:
=> tvp.info/…-obalony-pielegniarka-tvp-info
Poza ogólnikowymi zaprzeczeniami jest to:
"Pani Alicja czuje się bardzo dobrze, jest w dobrej kondycji, chodzi do pracy i szczepi pacjentów” – potwierdza Iwona Sołtys, rzeczniczka CSK MSWiA."
---
Żadnego filmu, czy nowej fotografii, czy wypowiedzi żywej Alicji Jakubowskiej.
Jaka jest prawda, czy ktoś wie ?
franciszek44
BZDURA !
Sformulowanie: "za nieumyślne spowodowanie śmierci i nieumyślne spowodowanie uszkodzenia ciała"nie jest adekwatne do sytuacji. Zarowno w Niemczech, jak i w innych krajach, takze w Polsce, mamy do czynienia " Z UMYSLNYM, SWIADOMYM, CELOWYM" stanowieniem falszywego prawa i dzialaniem przeciw wlasnym obywatelom, ich zyciu i zdrowiu !!!
Orędzia
Weronika....S
Nie miałabym nic przeciwko temu, gdyby masońskie USA i komunistyczne Chiny wzajemnie sobie wymierzyły sprawiedliwość za popełnione zbrodnie. Człowiek, który się ośmielił ujawnić zbrodnie USA jest więziony w Anglii i czeka na proces w ciężkich warunkach więziennych.
Czas mamy taki, że za prawdę się cierpi, zresztą to nic nowego w dotychczasowych dziejach świata.
Orędzia
Weroniko gdyby nie chodziło o cierpienie zwykłych ludzi przyznałbym Tobie absolutną racje,ale co z biednym ludem Naszego Pana i Boga- naszymi braćmi i siostrami w wierze?
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Módlmy się za takich ludzi ,aby ich były niezliczone rzesze !
jac505
Dr Rath był jednym z pierwszych, który zaczął mi otwierać oczy w jak paskudnym świecie żyjemy. Film Kartel Farmaceutyczno-Chemiczny z jego przemową pokazał szatańskie podstawy nie tylko faszystowskich Niemiec ale Niemiec jako kontynuatora bestii, którą szatan powołał do podporządkowania świata. Po obejrzeniu filmu o chińskiej armii mam wrażenie, że kolejnym krajem, który szatan chce wykorzystać …More
Dr Rath był jednym z pierwszych, który zaczął mi otwierać oczy w jak paskudnym świecie żyjemy. Film Kartel Farmaceutyczno-Chemiczny z jego przemową pokazał szatańskie podstawy nie tylko faszystowskich Niemiec ale Niemiec jako kontynuatora bestii, którą szatan powołał do podporządkowania świata. Po obejrzeniu filmu o chińskiej armii mam wrażenie, że kolejnym krajem, który szatan chce wykorzystać do podboju świata, będą Chiny. Króluj nam Chryste, nie anty-Chryście !
PiotrM
To nie ministerstwo, to grabarze polskiego Narodu!
Quas Primas
To polski lekarz dr Bodnar też powinien tak zrobić, bo już kilka miesięcy temu przedstawił Ministerstwu Zdrowia dokumenty o POZYTYWNYM działaniu AMANTADYNY w leczeniu covida, co Ministerstwo mówiąc delikatnie przemilczało a wskutek czego zmarło (przeważnie w szpitalach) kilkaset osób.