pl.news
34.3K

Synod Tektoniczny: Tubylcy przywołują "duchy" w kościele

270 ludzi, wśród których znaleźli się biskupi, księża i osoby świeckie, wzięło udział w Synodzie Australijskim. 2 lipca podczas Eucharystii inaugurującej wiernych zabawiano dymem, dźwiękami Didgeridoo …More
270 ludzi, wśród których znaleźli się biskupi, księża i osoby świeckie, wzięło udział w Synodzie Australijskim. 2 lipca podczas Eucharystii inaugurującej wiernych zabawiano dymem, dźwiękami Didgeridoo i pogańskimi rytuałami.
Aborygenka Susan przywołała "duchy męskich i żeńskich przodków" i poprosiła je o pozwolenie na "uczestnictwo w ceremonii planowanej na popołudnie" (film poniżej).
Biskup Darwin, Charles Gauci, w trakcie Synodu powiedział, że "Kościół" adoptował rdzenny symbolizm w liturgiach "przez lata w różnych kulturach", a następnie zapytał bezwiednie - "Jeśli wykorzystamy pewną aborygeńską symbolikę oczyszczenia, to co w tym złego?"
Arcybiskup Melbourne, Mark Coleridge, lat 73, wciąż pamięta, że rządy w Kościele są "powiązane ze święceniami" i zauważa, że coś "jest na rzeczy", określając całą sytuację jako "nieco tektoniczną" (film tutaj).
Grafika: Plenary Council, Australia, #newsDbamqaqgbf
Michał Kowalczyk
Ci poganie wywoływali duchy w kościele to jest przecież przywoływanie demonów a nie wywoływanie duchów jak biskupi parafii mogli do tego dopuścić
Walczyć o prawdę
Pan Bóg to dopuszcza, tak jak dopuścił wybór Franciszka. Może choć niektórzy przejrzą na oczy i zauważą do czego są zdolni ci, którzy walczą z Bogiem. Dostrzegą istnienie szatana, który chce demonicznej władzy nad człowiekiem i ujawnia nawet w miejscach katolickiego kultu religijnego jak powyżej, czy też w Watykanie, gdy kardynałowie nieśli na swych ramionach pogańskiego bożka.