Clicks146
uk.news

На півдорозі до завершення Синоду: Ватикан заперечує увагу до статуетки Пачамама

Під час прес-конференції, яка відбулася 16 жовтня, префект дикастерії з питань комунікацій, Паоло Руффіні, спробував обдурити присутніх, та заявив, що дерев'яна Пачамама, яка присутня абсолютно на всіх заходах Синоду, це "всього лише статуетка жінки, яка символізує життя".

Руффіні пообіцяв "дізнатися всю інформацію" про автора і значенні божества з оголеними грудьми, яка виглядає точно так само, як і будь-яка інша статуетка Пачамама (на фото праворуч).

Висловлюючи "свою особисту думку", Руффіні заявив, що "пошук язичницьких символів в цій статуетці - це пошук зла, там, де його немає". Звинувачуючи Ватикан в лукавстві, він припустив, що "деякі речі мають двояке тлумачення".

Священик Джакомо Коста заявив, що ніколи не бачив статуетку, але як і раніше вважає її "індіанською жінкою, яка є відображенням життя". Він наполягає на тому, що "статуетка не має ніякого відношення до язичництва і божества".

Проте, як Руффіні і Коста можуть пояснити той факт, що статуетці постійно поклоняються люди, їй співають пісні і навіть несуть в зал Синоду на плечах "єпископів"? (Відеозапис представлений нижче).

#newsAdqlkymfhe