Clicks1.3K

Kolik satanistů řídí USA film a hudbu v r.2020!

Libor Halik
Dokument „Vystoupení ze stínů“ odhaluje, jak mainstreamová média a Hollywood manipuluje lidmi šířením propagandy ve svém obsahu. Dozvíme se o technikách manipulace veřejnosti, o programech MK-Ultra …More
Dokument „Vystoupení ze stínů“ odhaluje, jak mainstreamová média a Hollywood manipuluje lidmi šířením propagandy ve svém obsahu. Dozvíme se o technikách manipulace veřejnosti, o programech MK-Ultra a operace Paperclip, o kultech provozující sexuální pedofilní kruhy, a mnohem víc.
Str. 1 www.otevrisvoumysl.cz/out-of-the-shad…
Nevím, kdy to YouTube smaže, proto dávám na Gloria.tv.
www.youtube.com/watch

Přepis dokumentu Vystoupení ze stínů
Mike Smith
Mike Smith: Proč věříte tomu, čemu věříte? V určitou dobu ve svém životě jste věřili informacím, které vám někdo dával. Ten někdo, komu jste důvěřovali, vám řekl, že auto je autem, že strom je stromem, že pták je ptákem, že to modré nahoře je obloha. Takto jsme začali určovat, co považujeme za skutečnost. Většinu věcí v našem životě, které považujeme za skutečnost, se dozvídáme z našich příběhů nebo reportáží v médiích. Mojí otázkou je: Pokud by vás těmi příběhy klamali, byli byste to schopni poznat?

Všichni jsme slyšeli výraz „konspirační teorie“.
Osobně jsem neměl čas se jimi zabývat, protože neustále pracuji a nemám čas, zkoumat příběhy o sněžném muži, mimozemšťanech, placaté Zemi, 11. září nebo atentátu na Johna F. Kennedyho. Nemám s tím moc zkušeností. Ale to, s čím mám zkušenosti a o čem hodně vím, je Hollywood.
Vypravěč: Co se vám jako první vybaví, když se řekne zábavní průmysl? Filmy. Televize. Hudba. Promluvme si o této zábavě. Co když je to víc než jen zábava? Co posloucháte při cestě z práce domů? Jak se vrátíte domů po dlouhém dni a zapnete televizi, co vidíte? Představte si veškerý obsah, který jste za život viděli. Spousta z toho mělo vliv na to, kým dnes jsme. Napadlo vás někdy, se zastavit a ten obsah zpochybnit?
To jediné, co konzumujeme víc než obsah, je vzduch. Nad kvalitou vzduchu ale aspoň přemýšlíme. Možná je načase, abychom náš obsah důkladně prozkoumali.
„Filmy jsou nevyhnutelně jedny z nejsilnějších sil k ovlivňování veřejného mínění“ – Walt Disney
Naše vlády náš obsah vždy kontrolovala. Akorát jsme si toho nikdy nevšimli.
Výplň: ~ Policie obsadila naši komunitu. Spolupracovat se CIA k destabilizaci cizích zemí. ~

Vypravěč: Konzumujeme tento obsah prudkým tempem. Musíme zpomalit a zamyslet se nad tím, co konzumujeme. Co když lidé u moci neberou v potaz naše nejlepší zájmy? Musíme si položit otázku: Kdo náš obsah ovlivňuje? Je CIA zapletena v Hollywoodu? Ano.
Mike Smith: Posledních 28 let jsem měl asi nejsuprovější práci na světě. Byl jsem profesionální kaskadér. Pracoval jsem s jedněmi z největších hvězd. Hrál jsem Batmana. Hrál jsem Jamese Bonda. Vyhrál jsem ceny za kaskadérství. Jsem členem Spolku pro herce, Spolku pro režiséry a scénáristy. Minulý rok jsem se dostal do Oscarů. Vypracoval jsem se z kaskadéra k bojovému koordinátorovi, kaskadérskému koordinátorovi, režisérovi druhého týmu.
Moje první velká práce byla ve filmu Batman navždy. Chodil jsem na scéně a kolem mě byli lidé jako Tommy Lee Jones, Jim Carrey, Val Kilmer, Drew Barrymore, Nicole Kidman. Ptal jsem se… jak jsem se tady dostal? Neřekl jsem si, že budu kaskadér. Chtěl jsem tvořit filmy. Kaskadérství byl pro mě nejsnazší způsob, jak se k filmům dostat. Nechtěl jsem být herec a předstírat, že hraji postavu. Jako kaskadér jsem byl tou postavou. Byl jsem člověk za iluzí, který ji tvořil pro herce na obrazovce. Skákal jsem z vrtulníku, byl jsem v centru výbuchu. Dělal jsem cokoliv, co bylo třeba. Měl jsem úžasnou kariéru a úžasný život.
Ale jak jsem vyšplhal nahoru po žebříčku v dnešním systému, zjistil jsem, že to není takové, jak si lidé myslí. Je to iluze. Je to naprostá iluze. V roce 2014 jsem pracoval na seriálu v Portlandu a utrpěl jsem katastrofické zranění. Tento kousek jsem za svoji kariéru udělal tak 20x. Šlo o jednoduchý pád na schody. První a druhý pokus proběhl v pořádku, ale věděl jsem, že ho můžu zlepšit. Při třetím pokusu jsem přes zábradlí spadl dolů na trubku a zlomil jsem si obratel L2. Od pasu dolů jsem byl ochrnutý. Když se katastroficky zraníte, změní to, kým jste. Od toho dne jsem věděl, že nikdy nebudu sportovcem, kterým jsem kdysi byl.
Jako kaskadér jsem vždy říkal, že nejhorší je zranění v kříži. Můžete si zlomit nohy, paže… ale pokud si zraníte spodní část zad, boky nebo pánevní oblast, končíte. Prožil jsem dva roky, kdy jsem si myslel, že nikdy nebudu žít bez bolesti. Jeden z problémů, kterému jsem v té době čelil, je ztráta citlivosti. Stále mám necitlivost ve stehnech a levé části pánve. Chodil jsem na fyzioterapii a doktorka mi povídá: „Tohle vám nepomáhá. Jste v tomto už příliš pokročilý.“ Já na to: „Ano, tohle dělám každé ráno.“ Tak se mě ptá: „Jaký tedy máte problém?“ „Moje pánevní oblast,“ povídám. Řekla mi tedy: „Pracuje tady žena, co se zaměřuje na terapii pánevní oblasti.“
Mikova terapeutka: Když jsem Mika potkala, měl zlomenou páteř a byl částečně ochrnutý v pánevní oblasti. Pomáháme lidem, když mají problémy s nejdůležitějšími funkcemi v životě, což je zažívání, močový měchýř a pohlavní funkce.
Mike Smith: Jednoho dne mi uprostřed terapie povídá: „Miku, mám pocit, že máš kolem sebe temné duchy. Můžu se za tebe pomodlit?“ Já si říkal… pomodlit se za mě? Jasně. Proč ne. Už těmto věcem nevěřím, ale klidně. Tak se za mě pomodlila. Přišlo mi to celé divné. Chodil jsem k ní další dva nebo tři měsíce, a občas se mě zeptala, jestli se za mě může pomodlit.
Mikova terapeutka: Jeho osobnost mě trochu znechucovala, protože vše bylo jen o něm, penězích… myslím si, Bůh měl spoustu práce v tom, ho naučit pokoře. Dával mi jasně najevo, že jsem podle něj zešílela, ale neodporoval.
Mike Smith: Jednoho dne mě zastavila a já jí řekl: „Buď ses naprosto zbláznila, nebo si myslíš, že tohle vše v duchovním světě je skutečné.” Podívala se na mě a povídá: „Michaele, jsem jedna z mála terapeutek pánevního dna v jižní Kalifornii. Když ti satanističtí a zlí lidé dělají rituály s malými holčičkami, ženami a chlapci, kdo si myslíš, že jim pomáhá se z toho dostat? Já. Je to naprosto skutečné. Musíš se na to podívat.”
K mému probuzení nedošlo v kostele, kde někteří lidé najdou Boha. Na svou víru jsem v podstatě zanevřel a vzdal jakoukoliv snahu. Byl jsem v bodě, kdy jsem si říkal, že si užiji čas, který mi zbývá, a jak zemřu, tak zemřu. Stále jsem si nebyl jistý, jestli naprosto zešílela, nebo ne. Četl jsem různé články a zkoumal tyto věci a říkal si… viděl jsem nějaké věci na večírcích. Viděl jsem umění, viděl jsem sochy, viděl jsem věci doma u některých lidí, které podle všeho napodobují okultní věci, o kterých jsem četl. Tak jsem si řekl, že na tom možná něco je.
Řeknu to na rovinu. Nenašel jsem Boha, protože jsem šel do kostela. Našel jsem Boha, protože jsem si uvědomil, že luciferský a okultní svět je skutečný, a že celé ty roky jsem žil ve lži… hodně mě to vyděsilo. Vyděsilo mě to, protože tohle bylo poprvé v mém životě, co jsem musel zpochybnit svoji realitu. Fyzicky jsem byl na dně, nemohl jsem být tím, kým jsem byl, a duchovně… pokud mám být upřímný, nevěděl jsem nic o tom, jak být křesťan. A co se týče mé práce, na vše, co jsem věděl o své kariéře, jsem se začal dívat jinýma očima.
Začal jsem zpochybňovat svoji kariéru v Hollywoodu z jiné perspektivy. Nejprve jsem šel pryč ze sociálních médií a založil si falešný účet. Začal jsem číst weby, články, knihy, sledovat videa na internetu, v podstatě jsem začal hledat pravdu. Hledal jsem účty lidí, kteří sami hledali pravdu. Nebyly to mainstreamové účty, ale účty lidí, kteří byli jako já a hledali pravdu.

Nevěřil jsem, že dostanu pravdu od CNN, ABC, Fox… jen jsem si to chtěl přečíst, vstřebat a důvěřovat tomu, co mi říká intuice o tom, co čtu. V rámci mého zkoumání jsem začal chápat, že existuje velmi malá skupina lidí, kteří ovlivňují veškeré společnosti, které sledujeme. Říkalo se jim „Velká šestka“.
Firma Disney ale právě koupila Fox. Disney kontroluje Marvel, vlastní Lucas Studios. Podívejte se na to obří publikum, které ovlivňuje. Tato malá skupina lidí kontroluje obsah, který vidíme na všech kanálech. Dává vám to pocit, že máte spoustu možností, ale nemáte. Kdo jim říká, co na těch kanálech vysílat? Kam to vede?
Moderátor v televizi: FBI vyšetřuje případ a varuje velké americké společnosti, aby si chránily svoje data poté, co hackeři napadli jedno hollywoodské studio a několik velkých filmů skončilo na internetu. Tohle je poprvé, co USA obvinilo zahraniční vládu z kyberútoku proti americké korporaci.
Mike Smith: Zajímalo mě to, protože jsem v Sony během své kariéry pracoval. Používal jsem jejich aplikaci LifeLog, tak mě zajímalo, co za tím skutečně je. Veřejnosti se řeklo, že Seth Rogen a James Franco udělali film o Severní Koreji, která se naštvala a tak podnikla hackerský útok na Sony, aby jim dala lekci. To se řeklo veřejnosti a já si povídal: To dává smysl. Znám Setha a Jamese… jejich komedie má dost silný ráz. Mají dost vytříbený smysl pro humor. Přišlo mi, že to dává smysl.
Moderátor v televizi: Na veřejnost se dostaly soukromé emaily. Je to PR pohroma.
Mike Smith: Jak jsem prozkoumal dokumenty z WikiLeaks, zjistil jsem zajímavou věc, a to, že šéfové největších filmových studií v Americe měly přímé spojení s velmi důležitými lidmi v naší vládě. Nepřekvapilo mě to. Říkal jsem si: Buď jsou to kamarádi, nebo je za tím něco víc. Nikdy mě nenapadlo, že by vláda ovlivňovala náš obsah nebo zprávy. Je možné, že ovlivňuje náš obsah? To jsou otázky, které jsem si nikdy nepokládal. Já jen šel do práce, udělal, co bylo třeba, a pak šel domů. Nikdy jsem nad tímto nepřemýšlel.
Neznal jsem nikoho, kdo tyto otázky dokáže zodpovědět, tak jsem kontaktoval člověka, kterého jsem sledoval na internetu. Jmenoval se Kevin Shipp. Pokud nevíte, kdo to je, jedná se o zasvěcence ze CIA. Pracoval v kontrašpionáži a během svých 10 let v CIA pracoval na mnoha věcech.
Vypravěč: OSS, předchůdce CIA, dělala studii o využití filmů v Americe jako způsobu psychologické války. O tomto se už mluvilo před rokem 1947, kdy americké tajné služby používaly filmy k ovlivnění myšlení Američanů.
[15:35] Výplň: Morálka našich vojáku je vysoká. Smích, hudba a obecná zábava, která se promítá z tohoto malého zařízení, pomohla k vybudování té morálky.
Kevin Shipp
Kevin Shipp: CIA posílá informace Hollywoodu, Hollywood je dává do filmů a populace jim věří.
Výplň: Daně k pohřbení Osy.
Mike Smith: Tento dokument spadá pod zákon o svobodě informací. Kdokoliv si o něj může požádat. Píše se v něm, že ve 40. letech kontrolovali rádiové stanice, většinu mainstreamových médií. Píšou tady, že filmy se používají k psychologické válce. Proč by je k tomu přestali používat?
Výplň (Allen Dulles): CIA se nikdy neangažovala v jakékoliv politické aktivitě nebo jakékoliv špionážní aktivitě, která nebyla schválena na nejvyšší úrovni.
Kevin Shipp: Allen Dulles připravoval a rekrutoval Iana Fleminga. Dulles a CIA pomohli Flemingovi napsat jeho knihy a vykreslit CIA v pozitivním světle. Dulles také pomohl s produkcí filmu Thunderball, aby agenti CIA vypadali jako počestní lidé. CIA mu pomohla napsat knihy a scénář pro ten film. Prezident MPAA poskytoval informace pro CIA jako agent v Hollywoodu.
[17:29] Výplň (rozhovor):
Moderátor: Pane Flemingu, vaše knihy poskytují podrobné detaily. Jsou tyto detaily založeny na osobní zkušenosti? Vymýšlíte si je? Odkud pochází?
Fleming: Mohu říct, že z 90 % pochází z osobní zkušenosti. Pokud bych se začal příliš hluboce zabývat špionáží, kde se nachází dnes, porušoval bych oficiální zákon o státních tajemstvích v Anglii. I jen odhalením, že jsem měl k těm informacím přístup.
CIA operace Mockingbird. „Poznáme, že náš dezinformační program je kompletní, jak vše, čemu americká veřejnost uvěří, bude falešné.“ – William J. Casey
Kevin Shipp: Není pochyb, že Mockingbird je skutečný. Začal tím, že platili novinářům, i těm, co byli držiteli Pulitzerovy ceny, aby tiskli falešné zprávy a falešné rozhovory, které CIA chtěla v novinách. Komise Church tohle odhalila.
Výplň (ze slyšení komise Church): Máte nějaké lidi, kteří jsou placeni CIA, kteří píšou zprávy do amerických časopisů? Máme lidi, kteří píšou zprávy dvěma jiným americkým časopisům.
Kevin Shipp: CIA pak zbytek složek samozřejmě zničila. George H. Bush nakonec oznámil: „Program Mockingbird oficiálně zastavíme. CIA už nebude platit novinářům, aby psali příběhy. Teď ten program bude dobrovolný, což znamená, že Mockingbird do dneška pokračuje. Kdy jste naposledy viděli, že by mainstreamová média zveřejnila seriózní investigativní reportáž o činech CIA? To má důvod.
Výplň: Tohle znamená, že CIA může manipulovat zprávami v USA tím, že je pošlou přes nějakou cizí zemi. Velmi pozorně to vyšetřujeme.
Výplň: Řekl byste, že to dnes pokračuje? Ano, nejspíše ano. Ale kvůli odhalením z období v 70. letech se zdá, že reportéři jsou v tom mnohem obezřetnější, nebo podstupují riziko, že se veřejnost na ně bude dívat s nelibostí. Podle mě musíte být mnohem opatrnější.

Výplň (z mediálního zpravodajství): 1. kanál: Platformy prosazují svoje vlastní zájmy s agendou kontrolovat, co si přesně máte myslet. Tohle je pro naši demokracii nesmírně nebezpečně. 2. kanál: Tohle je pro naši demokracii nesmírně nebezpečné. 3. kanál: Tohle je pro naši demokracii nesmírně nebezpečné. 4. kanál: Tohle je pro naši demokracii nesmírně nebezpečné. 5. kanál: Tohle je pro naši demokracii nesmírně nebezpečné. 6. kanál: Tohle je pro naši demokracii nesmírně nebezpečné. 7. kanál: Tohle je pro naši demokracii nesmírně nebezpečné. 8. kanál: Tohle je pro naši demokracii nesmírně nebezpečné.
„Způsob, jakým CIA funguje, vrhá stín na náš historický postoj svobody. Myslím si, že to musíme napravit.“ – Harry S. Truman
~ Pokračování na další stránce ~
12,292 Zhlédnuto
Pages: Page 1

Str.2 www.otevrisvoumysl.cz/…/2

Kevin Shipp: Senátor Moynihan navrhl zákon ke zrušení CIA. Dvakrát ho představil. Podruhé to bylo v roce 1995. Paradoxně, o rok později v roce 1996 CIA založila styčné oddělení zábavního průmyslu, které specificky proniklo do Hollywoodu a Chase Brandon se účastnil na psaní scénářů například pro film The Recruit (Test).
Výplň (Chase Brandon o filmu Test): Je o velmi energických, soutěživých lidech, které motivuje vlastenectví a touha po službě pro vyšší věc.
Kevin Shipp: CIA byla a je v Hollywoodu, přispívala a přispívá do hollywoodské produkce a manipulace.
Brad Martin

Mike Smith: Jak jsem se začal probouzet, nikdy mě nenapadlo, že by CIA měla kancelář v Hollywoodu. Viděl jsem různé věci. Začal jsem se ptát, jestli to vidí někdo další. Mnoho lidí nebylo probuzených. ale mezi 1 % lidí, které jsem kontaktoval, byl můj bývalý kolega a kamarád Brad Martin.
Brad a já máme podobné kariéry. Oba jsme se vyšplhali nahoru. Zeptal jsem se ho: Brade, viděls přece tohle a tamto, že? A on: Jo, jasně. To mi dodalo sílu a pocit, že v tom nejsem sám. A sílu pokračovat dál.

Výplň (George Clooney): Něco vám povím. Brad je jeden z nejlepších kaskadérů, co jsem poznal. Nejspíše nejlepší.
Brad Martin: Jsem fyzicky velmi kreativní člověk. Kaskadérství pro filmy dělám už 26 nebo 27 let. Exceluji v akční a fyzické stránce. Dělal jsem souboje, gymnastiku, pády. Cvičil jsem velmi tvrdě a stal se jeden z nejlepších kaskadéru. Poté jsem začal koordinovat souboje, pak koordinoval kaskadéry a pak jsem byl režisérem akčních filmů. Velmi málo lidí se dostalo tam, kde jsem se dostal já. Jsem na to velmi pyšný. Měl jsem na filmový průmysl velmi idealistický pohled. Párkrát jsem byl zbaven té iluze. Vážně mám pocit, že každý film má agendu. Uvědomil jsem si, že to je jako stroj, který tvoří obsah pro lidi. Přestal jsem se dívat na televizi a na filmy. Jeden z důvodů, proč jsem filmy přestal sledovat, byl můj výzkum toho, co se teď děje ve světě. Veškerá ta zkorumpovanost a veškeré dějové zápletky reality…
Začal jsem si uvědomovat, že realita je 20x zajímavější než Hollywood. Byl jsem nadšenec do Hollywoodu, všechny ty filmy jsem miloval. Ale teď jsou bezvýznamné, protože vím, že to, co se teď děje, má účel a význam, a že to má důsledky. Jakmile se lidé dozví o tom, co se teď ve světě děje, jak mocenské skupiny spolu bojují, bude to nejlepší příběh všech dob. Například jsem na History Channel slyšel, že CIA pomohla Disneymu koupit veškerou půdu s bažinami na Floridě. Proč by mu CIA pomáhala?

Vypravěč: Jeho právník, co měl na starosti koupi půdy, v 2. sv. válce sloužil v armádní tajné službě. Věděl, jak udržet tajemství. Ke koupi pozemků použil několik různých společností bez jména Disneyho.
[24:40] Brad Martin: Tak jsem začal zkoumat spojení CIA s Hollywoodem, nebo aspoň s Disney. Washington DC má rozhodně vliv v Hollywoodu. Viděl jsem dokumenty, jak ministerstvo obrany a CIA píšou šéfům filmových studií a určitým způsobem je navádí. Spousta věcí, o kterých lidé mluví, jsou konspiračními teoriemi, ale některé věci se mnou rezonují, dávají mi smysl.

~ Informace o programu Paperclip ~
Mike Smith:
Další program, který CIA po 2. sv. válce vytvořila, se jmenoval Paperclip. Tento program byl vyobrazen v mnoha filmech včetně série od Marvelu.
Scéna z filmu Captain America: Operace Paperclip po 2. světové válce rekrutovala německé vědce se strategickou hodnotou. Aby jim pomohli k jejich cíli.
Kevin Shipp: Lidé o operaci Paperclip musí vědět, protože se o ní tolik mluvilo, byla zesměšňovaná, že jde o „konspirační teorii“… Mimochodem označování lidí za „konspirační teoretiky“ bylo vyvinuto CIA, aby odvrátil jakoukoliv pozornost od atentátu na Johna F. Kennedyho.
To slovo vytvořili jako způsob potlačit jakékoliv zkoumání nebo kritické vyšetřování toho, co dělali. Tohle tedy začalo u nich. Operace Paperclip je zdokumentovaná, není o tom pochyb. Allen Dulles, ředitel CIA, byl partnerem Heinricha Himmlera z třetí říše. Když byla třetí říše poražena, Dulles v utajení přivedl špičkové nacistické vědce do USA. Zfalšoval dokumenty, které dal Harry Trumanovi, aby to vypadalo, jakoby se žádných válečných zločinů nedopustili. Pak ty nacistické vědce přivedl do CIA, aby pro ně pracovali. Dělali lidské experimenty na židovských mužích, ženách a dětech, a psychologické studie, se kterými ti nacističtí vědci měli zkušenosti. CIA využívala jejich odbornosti pro tyto programy skrze operaci Paperclip. CIA převzala spoustu nacistických, z velké části okultních přesvědčení, a dala těmto lidem práci.

~ Informace o programu MK-Ultra ~
Mike Smith:
Jeden z programů, který vyšel z operace Paperclip, byl MK-Ultra. MK-Ultra byl velmi komplexní program zahrnující experimenty na lidech a manipulaci s myslí.
Výplň: Jak je uvedeno v této interní zprávě CIA z roku 1952, cílem je „…kontrola jedince do té míry, že proti své vůli provede náš rozkaz. A dokonce proti základním přírodním zákonům, jako je pud sebezáchovy.”
Kevin Shipp: Komise Church zjistila, že MK-Ultra je program na manipulaci mysli za použití duševního, fyzického a sexuálního zneužívání a psychotropních látek.
Dr. Cameron

Výplň: Diethylamid kyseliny lysergové neboli LSD. Bylo to poprvé, co někdo narazil na silnou látku, která se lišila od čehokoliv, co znali. Na nejvyšších úrovních CIA se rozhodlo, aby se provedly nedobrovolné testy na lidech. Doktor Cameron zašel s experimenty s drogami a elektrickými šoky dál, než se odvážil jakýkoliv jiný výzkumník v projektu MK-Ultra. Jeho cílem bylo vymazat mysl a vložit do ní nové zprávy přinucením pacienta, aby poslouchal hypnotickou nahrávku opakovaně až 250 000x. Tomuto se říkalo psychické řízení. Dával pacientovi intenzivní elektrické šoky. Pokusil se implantovat nové myšlenky do mysli pacienta.
Moderátor: Laikovi se může zdát, že dr. Cameron se snažil o vymazání paměti člověka. Jinými slovy, šlo o vymývání mozku. To je velmi dobré přirovnání. Vymývání mozku. Ano.
[28:51] Výplň (Ukázka pacientky MK-Ultra): Ne. Bože můj!

Výplň (Dr. Cameron): Daří se vám dobře, jen se to pokuste popsat.
Výplň (pacient): Já nevím…
Výplň (Dr. Cameron): Jak se uvnitř cítíte?
Výplň (pacientka): Uvnitř? Já nemám žádné uvnitř.
Výplň (1. oběť MK-Ultra): Nikdo mi nic nevysvětlil, nikdo se mě neptal, jestli jsem ochotná to udělat.
Výplň (2. oběť MK-Ultra): Podstoupil jsem spánkovou léčbu. Udrželi mě 23 dní ve spánku a zatímco jsem spal, dávali mi elektrické šoky a hráli mi nahrávky
Výplň (3. oběť MK-Ultra): Bylo to… jako koncentrační tábor.
Výplň (Dr. Cameron): Otočte hlavu, tady nemáte, co vidět, ale v průběhu se mnou budete mluvit.
Kevin Shipp: Nemohli s tím jít dál, protože ředitel CIA Richard Helms zničil všechny dokumenty MK-Ultra. Museli spoléhat na trénované svědky. Nebyli schopni jít ještě hlouběji… to, co zjistili, bylo už tak dost strašné. Nejsou důkazy, že ten program byl kdy zrušen. Ani CIA nepotvrdila, že byl zrušen.
Výplň: Mohli bychom ochromit celé město, kdybychom malé množství dali do dodávky vody. Po všech těch letech, co jsme hledali tuto tajnou látku, tohle bylo to jediné, co poprvé začalo vypadat, jako ta tajná látka.
Mike Smith: Program MK-Ultra byl pro mě nejtěžší na pochopení, protože se skládá se spousty dílčích programů. Byl jsem překvapen, že Brad Martin o MK-Ultra věděl.
Brad Martin: Lidé si myslí, že ti, co mluví o MK-Ultra, manipulaci mysli, jsou šílení. I když uznají, že ten program existoval, tak řeknou, že v 70. letech byl zrušen. To je hovadina. Film, na kterém jsem pracoval, který zahrnoval to téma, byl Zoolander.
Výplň (scéna z filmu Zoolander): Módní průmysl byl za každým velkým politickým atentátem v posledních 200 letech.
Brad Martin: V té době jsem dělal komedii a neměl jsem ponětí, v čem jsem byl zapleten. Když se teď na ten film podívám zpětně, vidím jen propagandu.
Výplň (scéna z filmu Zoolander): Copak to nikdo nevidí? Mám pocit, že jsem si vzal prášky na šílenost.
Brad Martin: Ve filmu jako Zoolander, když vám ukazují, že kontrolují mysl Dereka Zoolandera, skrze manipulaci mysli, uvědomíte si, že se vás snaží znecitlivit. Abyste si mysleli, že to, co sledujete, je fikce, protože je to v komediálním filmu.
Kevin Shipp: Jejich účelem je zaujmout mysli lidí a krmit je falešnou historií. CIA posílá informace do Hollywoodu, v Hollywoodu je dávají do filmů a populace jim věří.
~ Informace o programování společnosti ~
[32:30] Mike Smith: Podívejte… má se to takto. Znecitlivují nás od našeho narození. Uvedu vám pár příkladů.
Začněme se slovy, které neustále slyšíme, že se nad nimi ani nezamyslíme.
Začněme se slovem zábava. Co znamená slovo „zabavit“? Uchopit nebo udržet, a co? Pozornost diváků.
Dobře, teď se podívejme na slovo Hollywood. Odkud pochází? Hollywood pochází ze slova „holly tree“ (cesmína). Starověcí druidové z cesmíny tvořili hůlky, které používali ke kouzlení. Když potřebovali pomoct, radili se s tehdejšími mágy nebo médii, aby jim pomohli posílat kouzla mezi populaci. Přesuňme se do současnosti. Co máme u sebe doma? Měli jsme černé krabice, jak se jim říká? Televize.
Zamyslete se nad slovem tel-e-vize… „vyprávění vize“. Když si tu televizi pustíte, co dostáváte? Co se vám objeví jako první? Seznam kanálů. A co se na těch kanálech vysílá?
Programy. Programují vás.
Celý život vás programovali. Ani o tom nevíte. Dělají to s hudbou, televizí, filmy, hrami. Programují nás a vás od dětství, a ani o tom nevíte, protože to ani nezpochybňujete.
Vypravěč: Počínaje rokem 1900 jsme vstoupili do dříve nemyslitelné doby moderní technologie. Objevily se pokroky, které umožnily vládcům tohoto světa vést a kontrolovat naše příběhy způsoby, které jsme si dříve ani nepředstavili. V důsledku toho přišly nové techniky ke kontrole populace. Tohle jsou lidi ze společností, kterým jsme svěřili doručování našich zpráv a příběhů. Tohle vždy bylo o kontrole toho, co jako populace slyšíme a co si myslíme. Pomáhají tvořit naši kulturu a ovlivnit naši společnost. Jako občané jim důvěřujeme, protože jako společnost si myslíme, že berou v potaz naše nejlepší zájmy.
Výplň (video z televize): Nebezpečné na tom je, že se snaží podkopat média, snaží se vymýšlet vlastní fakta, a je možné, že zatímco se nezaměstnanost a ekonomika zhoršuje, podkope šíření zpráv natolik, že dokáže kontrolovat, co si lidé myslí. To je naše práce.

Mike Smith: V průběhu mého výzkumu jsem zjistil, že většina prvních mediálních společností byly vytvořeny pro dopravu nebo letectví. Muži, co tyto společnosti založili, byli během 1. a 2. sv. války pověřeni armádou. Spousta těch mužů pracovali pro armádní a letecké tajné služby společně s OSS, ze které, jak víme, se stala CIA. Je spousta příkladů toho, že tito muži se stali šéfové nebo zakladatelé těch největších filmových a mediálních společností před a po jejich vládní nebo vojenské službě. Chtěl jsem vědět, kolik dnešních mediálních společností je spojeno s Washingtonem. Tak jsem začal zkoumat. Byl to jako rodokmen.
Bylo neuvěřitelné, jak propojená je naše vláda s mediálními korporacemi. Google, Amazon, Netflix, Twitter, CNN, ABC. Co by se stalo, kdyby všechny tyto společnosti měly stejnou politickou ideologii nebo agendu? Jako lidé rádi posloucháme, když ostatní potvrzují naši zaujatost. Rádi posloucháme, když nám lidé říkají, že máme pravdu. Nemáme rádi, když se mýlíme. Věříme, že lidé v médiích a lidi, které posloucháme, berou v potaz naše nejlepší zájmy. Problém je, co když neberou? Pokud se nad tím zamyslíte, mohou do populace šířit jakoukoliv agendu.
Brad Martin: Hollywood podle mě učí mladé lidi a i dospělé v této zemi špatnou morálku. Nemůžete popřít, že se snaží znecitlivit společnost vůči násilí. Moje děti viděli zabití spousty lidí velmi násilnými způsoby.
Výplň (zpráva z televize): Dnes je násilí způsobené zbraněmi 3x vyšší.
Brad Martin: A ty sexuální scény ve filmech pro mladéV každém Disney filmu je hlavní postava, obvykle rodič, který je zabit. Trauma pro dítě. Proč? Je to otřesné. Proč musíte začít příběh s úmrtím rodiče? Je to nesmírně smutné.
Kevin Shipp: V programu MK-Ultra experimentovali na dětech. Tohle jsme se učili i v psychofyziologii, že když se dostanete k dítěti ve věku 1-6 let nebo 1-8 let, zejména co se týče sexuálního zneužívání či trauma, rozdvojíte jejich osobnost, což je poznamená po zbytek života. To často vede k rozdvojené osobnosti, disociativnímu chování, apod.
Mike Smith: Tato okultní témata se ukazují našim dětem a většina rodičů o tom ani neví. Největší nárůst tohoto okultního materiálu se stal koncem 60. a počátkem 70. let s filmy jako Vymítač ďábla, Horor v Amityville, Texaský masakr motorovou pilou, Halloween, a Rosemary má děťátko.
Anton LaVey
Shodou okolností… ve stejné době se rozšířila satanská církev v Los Angeles, kterou založil Anton LaVey. ~ Je hotovo. ~ Když jsem byl policista, měli jsme případy satanských sekt v Arlingtonu. Ty existují desítky let. Jsou na středních a vysokých školách, jsou ve vládě a v Hollywoodu. ~
Výplň (Eddie Murphy): Potkal jsem lidi jako Sammy Davis. Sammy mi řekl, že uctívá ďábla. Povídá: Satan je stejně mocný jako Bůh. Já na to: O čem to sakra mluvíš? Proč si myslíš, že je na světě tolik agrese a vraždění? Jak viděl moji reakci, trochu se zklidnil. Seděl tam u stolu, kde byly zapálené svíčky a Sammy měl hlavu nad svíčkami a povídá: Satan je stejně mocný jako Bůh.
Výplň (Michael Aquino): Podle mě je jedno, jestli se modlíte k božskému Otci nebo božské Matce, nebo k úplně jiným bohům a bohyním.
Michael Aquino
Kevin Shipp: Michael Aquino byl vysoce postavený pracovník v NSA. Tehdy, a stále do dnešního dne, praktikuje satanismus. Vytvořil satanský chrám Seta, který stále řídí. Byl vysoce postavený člověk v NSA, je členem Asociace bývalých pracovníků tajné služby (AFIO), které jsem byl členem. Je napojen na tajné služby. Napsal dokument s názvem „Myšlenková válka“.
Bylo to o psychologické operaci proti populacím včetně americké populace za použití satanských technik a nástrojů. Aquino se poprvé zapojil do operací MK-Ultra během války ve Vietnamu v rámci programu Fénix.
Výplň (Michael Aquino): První čtyři roky v tajných službách jsem pracoval na psychologických operacích.
Výplň: Jste podplukovník v americké armádě. M. Aquino: Ano. Otázka: Jaký má armáda názor na to, že jste vůdce chrámu Set? Armáda o mém náboženství věděla po celou moji kariéru, která začala v roce 1968. Armáda tomu nevěnovala skoro žádnou pozornost, stejně tak jako nevěnuje pozornost někomu, kdo vyznává hinduismus, buddhismus nebo jiné trochu nezvyklé náboženství.
Kevin Shipp: Měl pozici v Presidio, což bylo výcvikové zařízení pro americkou vládu. Odhalilo se, že tam provozoval pedofilní kruh. Podle mě 50 lidí promluvilo a poukázalo na něj jako na člověka, který je v dětství sexuálně zneužíval. Proběhlo s ním soudní řízení, ze kterého vyšel úspěšně, protože měl dobrého právníka, navzdory skutečnosti, že několik svědků řeklo, že Aquino je jako děti skrze satanské rituály zneužíval. Není pochyb, že praktikuje satanismus. Jen se podívejte na jeho rozhovory.
Výplň (staré video s M. Aquinem): Na tomto oltáři je jedna dýka z několika, kterou můžeme používat v našich rituálech. Tato patřila velícímu generálovi elitní jednotky německého SS, která se zabývala černou magií a výzkumem okultismu. Zkoumali cokoliv, co mohli najít v souvislosti s původem a osudem lidstva.
Výplň (vypravěč): Heinrich Himmler zastával zvrácený názor, že černá magie dokáže vytvořit novou nadřazenou rasu. Svoje obřady prováděl na hradě Wewelsburg.
Výplň (staré video s M. Aquinem): Byl jsem ve Wewelsburgu, kde jsou stále zachované Himmlerovy rituální komory. Provedl jsem rituál černé magie v tzv. hale smrti pod Wewelsburgem. Na této konkrétní dýce je vyryto: Pro našeho soudruha Theodora Wishe, brigadeführer a generálmajor Waffen-SS. Na její čepeli je vyryto: „Moje věrnost prokáže moji čest.“
Vypravěč: Aquino ve své tezi pojednává, že nepřátelské populace lze zdolat způsobením psychologického teroru a hrozící destrukce. Píše v ní o použití psychotronických zbraní a elektromagnetických zbraní, které ovlivňují mysl. Extrémně nízkými frekvenčními signály vysílanými na rádiu, televizi, nebo mikrovlnnými pásmy, s cílem ovlivnit a manipulovat myšlenky a pocity cílové populace. Tyto pokračující operace MK-Ultra fungují jako protipovstalecký boj a infiltrační operace k destabilizaci USA a ostatních industrializovaných národů.
Výplň (Timothy Leary – psycholog. „Guru LSD“ ze 60. let): Dávám CIA veškeré zásluhy za sponzorování a iniciováni celého vědomého hnutí a underground událostí 60. let.
Výplň (moderátor): Historie posoudí roli CIA a dalších tajných služeb v nedobrovolném podporování underground kultury 60. let skrze jejich zájem o LSD a ostatní halucinogeny. Alespoň prozatím lze říct, že CIA pomohla předznamenat věk Vodnáře.
Výplň: Laurel Canyon je ztělesněním Léta lásky. Viděli jsme možnosti a způsob, jakým můžeme žít.
Kevin Shipp: Je to zvláštní, protože rodiče mnohých budoucích hvězd z Lauren Canyon pracovali buď ve vojensko-průmyslovém komplexu, tajné službě nebo Pentagonu. Otec hudebníka Franka Zappy pracoval v zařízení Edgewood Arsenal, kde studovali psychotropní látky, dělali biochemické studie a vystavovali americké vojáky nervovému plynu. Jeho rodina měla u sebe doma plynovou masku, kdyby došlo k nehodě. V Edgewood Arsenal také dělali experimenty na vojácích podobající se experimentům MK-Ultra.
Incident v Tonkinském zálivu je další klasický případ. Syn velitele flotily v Tonkinském zálivu byl zpěvák Jim Morrison. Tvrdí, že loď USS Maddox napadli vietnamské lodě. Nikdy nebyla napadena, ve skutečnosti na radar umístili falešné lodě, aby to vypadalo, že to jsou vietnamské lodě. Maddox nikdy nebyla napadena.
Šlo doslova o incident pod falešnou vlajkou, aby USA mohla Vietnamu vyhlásit válku. Táta Jima Morrisona byl zapleten do té falešné vlajky v Tunkinském zálivu.
Mike Smith: Po konverzaci s Kevinem jsem začal zkoumat Laurel Canyon. Jezdil jsem tím místem do Hollywoodu téměř každý den, když jsem se tam přestěhoval. Nikdy jsem nevěděl, že je tam stará letecká základna Lookout Mountain.
Zvláštní je, že jak si přečtete o její historii, zjistíte, že tu základnu dnes vlastní Jared Leto.
~ Pokračování na další stránce ~
12,234 Zhlédnuto
Pages: Page 1, Page 2, www.otevrisvoumysl.cz/…/3
Výplň: Další technika z programu MK-Ultra spočívá v použití kontroly pomocí sexuálního vydírání. Rozhodlo se provést nedobrovolné testování na lidech. Usoudilo se, že by měli být na okraji společnosti, protože takoví lidé jsou nejzranitelnější. Studovali jsme prostitutky a jejich chování. Jak můžete použít ženu, která je ochotná dát své tělo muži za peníze, aby z něj dostala informace, které jsou důležitější, jako státní tajemství? Hodně jsme se dozvěděli o lidské povaze v ložnici. Začali jsem shromažďovat znalosti, které lze použít v operacích. V tomto všem byly oběti. Jak je uvedeno v jedné zprávě agentury: Nemáme odpověď na otázku morálního aspektu.
Kevin Shipp: Jedna z oblíbených taktik CIA je sexuální vydírání. Pracoval jsem s psychology ze CIA… jsou oplzlí.
Výplň: Každý dům by měl mít tajný vchod. – Tohle se zvedá? – Ano. Je to padací poklop, pod kterým je tajná místnost.
Kevin Shipp: Provozují operace na vydírání, kdy dostanou známé lidi ve vládě a privátním sektoru do kompromitujících pozic v sídle Playboye, na Epsteinově letadle, na jeho ostrově orgií, a u toho je fotí. Pak už těmto kongresmanům, ředitelům společnostem a podobným lidem jen říkají: Kdybych byl vámi, nemluvil bych o tom, protože máme fotky, kde jste na Epsteinově letadle se 14letou dívkou.
Takto někoho navždy umlčí.
Mike Smith: Když se nad tím zamyslíte, je to dost prosté. Abyste mohli kontrolovat populaci, musíte kontrolovat lidi, co mají na populaci vliv. Některé tyto hvězdy mají 20-30 milionů fanoušků. To je více fanoušků než CNN, Fox, ABC… Tito lidé musí být kontrolováni. Nemůžou jen začít říkat cokoliv, co chtějí. Musí mít nastavené nějaké limity. Musí být kontrolováni nebo nedostanou platformu pro sdílení svého hlasu.
Výplň (komik George Carlin): Zapomeňte na politiky. Politici vám mají dávat pocit, že máte svobodu volby. Nemáte. Nemáte na výběr. Máte vlastníky, kteří vás vlastní. Vlastní vše. Vlastní veškerou důležitou půdu. Vlastní a kontrolují korporace. Už dlouho mají zaplacený senát, kongres, sněmovnu, magistráty… mají soudce ve své zadní kapse, a vlastní velké mediální společnost, aby kontrolovali veškeré zprávy a informace, které slyšíte. Drží vás za koule! Je to velký klub a vy v něm nejste. Vy a já nejsme ve velkém klubu. Mimochodem, je to stejný klub, který vám neustále říká, čemu věřit. V médiích vám říkají, čemu věřit, co si myslet a co kupovat.
Stůl je nahnutý, lidi. Hra je zmanipulovaná. Nikdo si toho nevšímá. Nikomu na tom nezáleží. Dobří, upřímní a tvrdě pracující lidé, ať už jsou to úředníci nebo dělníci, tohle jsou skromní lidé, kteří nadále volí tyto bohaté kokoty, kterým na nich nesejde. Vůbec jim na vás nezáleží. Vůbec. A nikdo si toho zdánlivě nevšímá a nikomu na tom nesejde. Na to vlastníci spoléhají. Na to, že Američani zůstanou úmyslně v nevědomosti, protože vlastníci v této zemi znají pravdu. Říká se jí americký sen, protože musíte spát, abyste mu věřili.
Mike Smith: Na chvíli se zastavte a podívejte se na celkový obrázek. Porovnejte starodávnou dobu s dneškem. Tehdy měli polobohy a bohy. Měli Achilla, Herkula, Merkura… tohle vše byli polobozi.

K těmto polobohům tehdejší lidé vzhlíželi. Dnes máme lidi jako Jay-Z, Rihanna, Beyoncé, Lady Gaga, Katy Perry. Ve filmech máme Brada Pitta, Willa Smithe. Máme všechny tyto velké hvězdy. Dávají je na jeviště, jakoby byli bohové nebo polobozi.
Výplň (Ricky Gervais z Golden Globes): V této místnosti jsou jedni z nejdůležitější televizních a filmových šéfů na světě. Lidé ze všech oblastí, kteří ale mají jednu věc společnou. Všichni se bojí Ronana Farrowa (Odhalil sexuální zločiny Weinsteina, pozn. překl.). Jde si pro vás. Jde si pro vás. Když mluvíme o vás, vy perverzáci, rok 2019 byl velký rok… velký rok pro filmy o pedofilech. Surviving R. Kelly. Leaving Neverland. Dva papežové. Ticho. Zmlkněte. Je mi to jedno.
Kevin Shipp: Většina lidí si nechce připustit, že se tyto věci dějí. Všichni máme mentální obranné mechanismy. Většina lidí si nechce přiznat, že existuje elitní kruh pedofilů. To stejné platí tady. Psychologicky ztrácíte bezpečí, jistotu, a jakoukoliv svoji nevinnost, když si uvědomíte, že tohle se děje. Je těžké tu hranici překročit a zjistit, že tyto věci se dějí. Proto je kritické uvažování důležité. Lidé se na tohle musí dívat kriticky a uvidět, co se jim říká, aby mohli překročit tu psychologickou hranici, kdy odmítají vidět to, co je přímo před nimi.
Kevin Shipp: Když Kevin řekl, že existuje elitní kruh pedofilů, napadlo mě… tohle je pro mě těžké přijmout. Začal jsem vzpomínat na konverzace a věci, které jsem slyšel, ale nikdy jsem to neviděl. Nemáme to volně před očima. Myslel jsem si… nikdo přece tohle nemůže dělat. Kdybych viděl někoho, jak ubližuje dítěti, zabil bych ho. Zabil bych ho.
Liz Crokin
Nikdy bych nedovolil, aby někdo přede mnou ubližoval dítěti. To, co Kevin říkal, bylo pro mě těžké přijmout. Nechtěl jsem tomu věřit. Ale postupně jsem se na této cestě přinutil, abych zvážil, co když je tohle skutečné? Jediný člověk, který o těchto věcech mluvil, byla žena jménem Liz Crokin.
Média ji naprosto očernila. Jak jsem začal zkoumat věci, o kterých mluvila, zjistil jsem, že na tom, co říká, je nějaká pravda. Chtěl jsem si s ní promluvit.
Liz Crokin: Novinařinu jsem začala dělat ve velmi útlém věku. Moje první práce byla pro Fox Chicago, když mi bylo 17 let. Na University of Iowa jsem studovala politickou vědu a žurnalistiku. Během jednoho semestru jsem měla praxi pro Billa O’Reillyho na Fox News Channel.
V mém posledním ročníku jsem pracovala jako stážistka pro reportáže z Bílého domu. Dělala jsem dalších pár měsíců každý den reportáže z Bílého domu. Pak jsem začala pracovat pro Chicago Tribune. Můj první šéf mi řekl, že vše, o čem budu podávat zprávy, by mělo být opakovaně překontrolováno a pořádně ověřeno.
Takto jsem byla vycvičena a tohle je něco, co dělá skutečný a upřímný novinář. Začala jsem psát o místní politice, seriózních tématech, a pak jsem nakonec získala vlastní rubriku v novinách, kde jsem dělala rozhovory s celebritami, politiky a hudebníky. Pracovala jsem v US Weekly, poté jsem pracovala pro časopis In Touch Weekly. V roce 2015 jsem cítila potřebu, vrátit se k reportážím seriózních zpráv. Počátkem roku 2016 jsem začala pracovat pro radnici a nakonec pro New York Observer.
Zveřejnila jsem spoustu reportáží o volbách. Pracovala jsem v médiích více jak 20 let a nikdy jsem neměla problémy. Byla jsem uznávaná. Mainstreamová média mě v podstatě přijímala, dokud jsem nezačala dělat reportáž o pizzagate. PIZZAGATE SKUTEČNOST NEBO FIKCE? Když pizzagate vyšlo najevo, média se z toho snažila udělat něco, co to nebylo.
Edgar Welch
Výplň (zpravodajství): Překvapení prezidentské kampaně byl nárůst falešných zpráv na internetu. 28letý Edgar Welch byl zatčen ve Washingtonu před Comet Ping Pong, populární rodinnou pizzerií. Washingtonská policie tvrdí, že Welch vystřelil alespoň jeden náboj do podlahy s puškou AR-15 jako je tato na jeho facebookovém profilu.
Nikdo nebyl zraněn. Někdo na Twitteru, jehož jméno není ověřeno, ale má několik tisíc fanoušků, zveřejnil, že nové emaily nalezené na notebooku Anthony Weinera potvrzují, že Hillary Clintonová byla zapletená v pedofilním kruhu. Fámy se rozšířily, což inspirovalo některé nové internetové slídily, začít zkoumat hacknuté emaily Johna Podesty a najít pravdu a lokaci tzv. sexuálního kruhu.
Liz Crokin: Ty emaily jsou plné krycích názvů. Spousta těch krycích názvů jsou názvy pro jídlo jako pizza.
Výplň: Někdo mi řekl, abych si v Podestových emailech vyhledal slovo „pizza“. Jakmile vstoupíte do té králičí nory, nevyjdete z ní jako stejný člověk.
Liz Crokin: Od začátku bylo jasné, že tato slova jsou krycí názvy pro něco jiného, protože kontext, ve kterém byly použity, nedával smysl.
Výplň (reportáž z televize): Aby bylo jasno, ani v jednom Podestově emailu se nepíše o sexuálním obchodování s dětmi nebo pedofilii. To je skutečnost. Ale jsou tam desítky zdánlivě zvláštně formulovaných emailů, co mluví o pizze a kapesnících. Výzkumníci tvrdí, že slova v emailech jako pizza a kapesník jsou krycí názvy, které pedofilové používají.
Výplň: Jsou to krycí názvy… nemluví jen o pizze. Kdo si udělá hodinu času, aby si dal kousek pizzy?
Liz Crokin: Můžete dostat službu na půl hodiny, můžete dostat půlhodinovou masáž, ale nemůžete dostat jídlo na půl hodiny. To nedává smysl.
Výplň: Další věty jako: „Realitní makléř našel kapesník. Myslím si, že je na něm mapa, která souvisí s pizzou.“ Další věta: „Obama utratil 65 000 dolarů za pizzu a hotdogy z Chicaga. Používáme stejné kanály?“
Liz Crokin: Pizza je dobře známý krycí název pedofilů, který policie používá k zatčení sexuálních predátorů dětí na internetu. Policie podnikla několik zatčení pedofilů, co se snažili svádět děti pomocí pedofilního krycího názvu „pizza“.
Výplň (reportáž z televize): V roce 2007 se odtajnil FBI dokument. Ten dokument podle FBI zahrnuje běžně používané symboly, kterými pedofilové dávají najevo svoje preference u dětí. Vidíte ten symbol trojúhelníku? Ten znamená tzv. „chlapeckou lásku“. Známá pizzerie Besta Pizza měla tohle jako své logo až do doby před pár týdny.

Liz Crokin: Lidé to neví, protože mainstreamová médiá odmítá o tom udělat reportáž. Veškerá mainstreamová média předefinovala význam pizzagate, aby to znělo směšně a méně věrohodně. Měli lidi jako Megyn Kelly, která udělala rozhovor s Jamesem Alefantisem, nepoložila mu žádné těžké otázky. ~ Konspirační teorie, o které i washingtonská policie tvrdí, že není založena na faktech. Nepoložila mu žádné otázky o obrázcích dětí na jeho Instagramu, které vypadají zneužitě, jak jsou sexualizované. Nezeptala se na krycí názvy pedofilů. Mainstreamová média z něj udělala oběť, nevinného člověka, který byl obviněn z něčeho nepravdivého. Jen jeho samotný instagramový účet by měl stačit k tomu, aby ho policie prošetřila.
Výplň (reportáž z televize): Vyšetřovatelé už prokázali, že tento příběh není opodstatněný, že? Ve skutečnosti ne. To je, co potřebujete vědět. Neproběhlo ani jedno veřejné vyšetřování.
Nevyšetřovala to místní policie, FBI… nikdo. Tohle musí být velká otázka. Ne pro Podestu nebo vlastníky pizzerií, ale pro policii. Ať už je na tom něco pravda, nebo není, velkou otázkou je: Proč neproběhlo žádné vyšetřování?
Obrazy Johna Podesty
Liz Crokin: Spousta lidí v médiích řekli, že pizzagate je konspirační teorie, že byla vyvrácena… nebyla vyvrácena. Pokud byla, vysvětlete ty krycí názvy. Dodnes nikdo, včetně samotného Johna Podesty, nedokáže vysvětlit krycí názvy v jeho emailech. Johne Podesto, můžete prosím vysvětlit, proč si pronajímáte děti jako zábavu pro své večírky pro dospělé? Nikdo nevysvětlil, proč John Podesta má doslova pedofilní a kanibalistické obrazy ve své kanceláři a svém domě. To stejné Tony Podesta.
Marina Abramovic
Pak máte „duchovní vaření večeře“ a Marinu Abramovic, která ta duchovní vaření večeře prováděla. Proč chodí na duchovní vaření večeře? Proč obětují slepice Molochovi na své zahradě? Tohle nejsou moje, ale jejich slova. Tohle je v jejich emailech. Jsem ochotná debatovat s kýmkoliv, kdo si myslí, že případ pizzagate byl vyvrácen.
Výplň (rozhovor): John Podesta: Ptáte se, kdy jsem měl poslední brífink? To bylo poprvé a naposledy, co jsem s nimi mluvil. Moderátor: 19. října je naposledy, co jste slyšel od FBI? Podesta: Ano. Moderátor: Žádné další vyšetřování vašich osobních emailů nebude? Podesta: Přesně tak.
Liz Crokin: Nejen, že mainstreamová média o pizzagate lhala, ale ve skutečnosti vám řekla, že je protizákonné číst emaily Johna Podesty na WikiLeaks. Chris Cuomo na CNN se s vážným výrazem podíval do kamery a řekl: „Je protizákonné, číst si emaily Johna Podesty.“
Výplň (Chris Cuomo ze CNN): Pamatujte, že je protizákonné vlastnit tyto ukradené dokumenty. Pro média je to jiné. Vše, co se o tomto dozvíte, se dozvíte od nás.
Liz Crokin: Až tak moc se bojí těch emailů, a až tak moc výbušný je obsah těch emailů, že měli potřebu vám říct, že ty emaily nemůžete číst, a pokud budete, můžete jít do vězení.
Lidé, kteří odhalují elitní pedofily, obvykle utrpí nějakou nehodu. Spousta těch lidí záhadně zemřela.
Výplň (reportáž): NBC News se dozvěděla, že zdiskreditovaný finančník Jeffrey Epstein je mrtvý. Vzal si vlastní život ve své cele.
Výplň (Rudy Giuliani): Nemá to žádnou omluvu. To, co se stalo, je podle mě neuvěřitelné. Ten člověk byl vysoce rizikový. Existuje nejspíš 50 důležitých lidí, kteří mají motiv, ho zabít. Ani nevíme, kdo jsou. Ale víme, že jsou někteří lidé, kteří kvůli Epsteinovy měli spoustu problémů. Oni ví, kdo jsou.
Liz Crokin: Jeho (Epsteinovy, pozn. překladatele) letové záznamy obsahují jména těch největších, nejslavnějších a nejmocnějších lidí na světě. Jsou tam jména členů královské rodiny, princ Andrew, modelky jako Naomi Cambell, slavní herci jako Kevin Spacey. Bill Clinton je v těch letových záznamech uveden více jak 25x. Hillary Clintonová také byla na jeho ostrově. Otázkou tedy je: Kolik lidí, kteří letěli jeho letadlem, kteří navštívili jeho soukromý ostrov, kteří navštívili jeho obří ranč v Novém Mexiku, bylo také zapletených ve znásilňování, mučení a obchodování s dětmi?
Výplň (Cindy McCainová): Skrývá se to před nosem. Epstein se skrýval před nosem. My všichni o něm věděli. Věděli jsme, co dělá. Ale neměli jsme nikoho, kdo by po něm právně šel. Z nějakého důvodu se ho báli.
Liz Crokin: To ohromující o Cindy McCainové je, že její manžel byl senátor a ona byla v představenstvu s texaským guvernérem. O Jeffrey Epsteinovi věděla a nic neudělala. Její organizace má za cíl zastavit lidi, jako je Jeffrey Epstein. Všichni o něm věděli. Nic s tím neudělali. Když Ricky Gervais na předávání cen Golden Globes řekl: „Vy všichni se kamarádíte s Jeffrey Epsteinem,“ nelhal.
Výplň (Ricky Gervais): Nakonec se nezabije. Tak jako Jeffrey Epstein. Zmlkněte. Vím, že je váš kamarád, ale nezajímá mě to. Museli jste se sem dostat po vlastní trase, vlastním letadlem, co?
Liz Crokin: Kolik těch slavných lidí bylo na jeho ostrově? Nejen, že mainstreamová média nesou spoluvinu, řekla bych, že jsou spolupachatelé ve zločinech proti dětem.
Výplň (moderátorka ABC NEWS): Řekla mi vše. Měla fotky, měla vše. 12 let se skrývala a my ji přesvědčili, aby si s námi promluvila. To, co jsem měli, bylo neuvěřitelné. Měli jsme Billa Clintona, měli jsme vše.
Tři roky jsem se to marně snažila zveřejnit. Teď se to vše dostává ven, jakoby to byla nová zjištění, a já to vše měla. Nesmírně mě to štve. Každý den mě to víc štve, protože si říkám… to, co jsme měli, bylo neskutečné. Právník Brad Edwards před třemi lety řekl, že přijde čas, kdy si uvědomíme, že Jeffrey Epstein je největší pedofil, jakého tato země kdy poznala. Tohle vše jsem měla před třemi lety.
Liz Crokin: Na začátku roku 2018 došlo k tomu, že Keith Raniere, který vedl kult NXIVM zapletený v sexuálním obchodování s dětmi, byl zatčen. Kdo další byl zatčen? Allison Mack, slavná celebrita, která hrála v seriálu Smallville. Byla také zatčená, protože byla členkou tohoto kultu, který byl zapleten v obchodování s dětmi. Nejen obchodování s dětmi, ale vedli školky v Novém Mexiku. NXIVM je dalším příkladem toho, jak tyto elitní pedofilní kruhy fungují. Tohle byla obrovská organizace financovaná bohatými lidmi, včetně dědiček firmy Seagram, Nancy Salzman a Clare Bronfman. Očividně ty školky používali k obchodování s dětmi.
Ten kult se také angažoval v experimentech mučení lidí, které prováděli na některých svých členech. Nedávno 90 jejich obětí podalo žalobu. Představuji si, že brzy v této obžalobě uslyšíme více o lidských experimentech, mučení, sexuálním zneužívání a sexuálním obchodování s dětmi. Techniky v tomto kultu se dost podobají technikám, které naše vláda používala v programu MK-Ultra.
Výplň (obět kultu NXIVM): Cejchovali ženám jejich iniciály. Říkali: Co je na tom tak špatného? Všichni ve vnějším neboli skutečném světě byli zděšeni: Cože, oni cejchují ženy?! Tak jsem odešla, zašla za lidmi z výkonné rady a řekla, že chci zpátky své fotky, videa… to cejchování bylo nahráno. To vše jsem chtěla zpět. Nic z toho se nestalo.
Kevin Shipp: Jde o stejný strach, kontrolu mysli a vyhrožování. Pokud se dostanete k vrchním elitám a začnete cokoliv odhalovat, mají stejný systém, jak naprosto zničit vás, vaši kariéru, vydírat vás jako Epstein, kdy vás natočí v kompromitujících pozicích… To se děje jak v Hollywoodu mezi celebritami, a některými elitami, a také se to děje v kongresu a senátu. Pokud jen naznačí, že některé ty věci odhalí, je s nimi konec.
Výplň (Kanye West): Spousta lidí tady má pocit, že jsou ztraceni. Víte, proč? Protože vám lhali. Google vám lhal. Facebook vám lhal. Rádio vám lhalo.
Liz Crokin: Mocní lidé, ať už v hudebním průmyslu nebo filmovém průmyslu… vám umožní jen určitou míru úspěchu, pokud jste ochotní se přidat do jejich klubu. Pokud jste ochotní, být součástí jejich tajné společnosti, nebo pokud jste kompromitovaní. Nenechají vás, abyste získali velkou slávu a moc, pokud vás nemohou kontrolovat.

Kevin Shipp: Klasickým příkladem je podle mě Katy Perry. Katy Perry byla velmi talentovaná náboženská zpěvačka. Ale nikam nesměřovala. Dostala se do Hollywoodu, kde jí v podstatě řekli: Chceš uspět? Hraj podle našich okultních pravidel, začneš to ukazovat ve svých videích. Teď natáčí videa, kde ukazuje, že je v pekle, videa se satanskou tematikou. A kde je teď? Je vysoce úspěšná.
To stejné s Lady Gagou, která ve skutečnosti řekla, že ji už nebaví, že s ní manipulují. Musela si dát pauzu.
Výplň (Marina Abramovic): Je to mladá, pobuřující dívka, co nosí zvláštní oblečení. Je extrémní, je experimentální. Na Twitteru ji sleduje 43 milionů lidí. Pozorují vše, co dělá. Malá monstra… Přišla do mého domu velmi pokorná a požádala mě, jestli ji mohu učit. V lese jsme uspořádaly výcvik. Byla nesmírně dobrou studentkou. Nikdy nepodváděla. Zašla dál, než jsem po ní chtěla.
Výplň (Lady Gaga): Je neomezená bytost. Jako já, samozvaná popová performátorka, chce jít domů a podřezat si žíly… Nejsem jako ona, nemám tak umělecké cítění jako ona. Ona je tak bezmezná.
Výplň (Marina Abramovic): 14leté děti, kteří nikdy neslyšely o performance art, se nyní zajímají o moji práci díky Lady Gaga. Takto jsem se zviditelnila v masové kultuře.
Liz Crokin: Marina Abramovic je zmíněna v Podestových emailech. To ona provádí duchovní vaření večeří. Lady Gaga řekla, že Marina s ní udělala cvičení, ve kterém ji svlékla celou do naha a nechala ji uprostřed lesa, aby se o sebe postarala a našla cestu zpět. Lidi, co stojí za programy MK-Ultra, takové věci dělají dětem, kterými manipulují. Víme, že Marina Abramovic je satanista.
Email od Mariny A. pro Johna Podestu
Když si vygooglujete její jméno a spirit cooking (duchovní vaření), najdete stovky fotek z jejích akcí, kde třeba mají dort ve formě člověka, kde vyobrazují lidský kanibalismus. Tvrdí, že se neangažují v kanibalismu.
Marina Abramovic a Lady Gaga
Na jejích akcích najdete slavné herce a politiky a ostatní velmi slavné a úspěšné podnikatele. Mají na stolech jídlo ve formě člověka.
Jak jsem začala zkoumat jejich kult, dozvěděla jsem se, že satanisté věří, že nějakým způsobem musí odhalovat, kým jsou. Proto vidíme, jak spousta členů tohoto kultu v Hollywoodu všude kolem sebe ukazují symboliku. Vidíme symbol pyramidy, neustále vidíme symbol jednoho oka, který se objevuje na předních stranách časopisů.
Symbol jednoho oka
Symbol pyramidy
Tohle má být symbol ďábla 666. Ty také všude vidíme.
Symbol čísla 666
Také vidíme symboly pedofilů, tu spirálu nebo trojúhelník v trojúhelníku. Také vidíme spoustu členů tohoto kultu, jak na svých sociálních sítích mluví o znásilňování dětí. Mluví o uctívání Satana. Lidé to berou jako vtipy. Vtipy to ale nejsou. Je mi jedno, jestli jste slavný komik. Nemůžete mi tvrdit, že to je vtipné. Na znásilňování dětí není nic vtipného.
Symboly pedofilů
Výplň (Jim Carrey na Late Night Show): Jim Carrey: Nevíš, co to je? Jimmy Fallon: Nemám ponětí. Jim Carrey: Vy nevíte, Jimmy Fallon neví, David Letterman neví, všichni komici v šoubyznysu neví, co je tohle…

Kevin Shipp: Vyžaduje odvahu zveřejnit film, který tohle odhaluje, protože doteď to nikdo neudělal, ale jak lidi tato fakta uvidí, řeknou si: Páni, to jsem nevěděl o Tunkinském zálivu, to jsem nevěděl o válce ve Vietnamu. Začnou to kontrolovat a zjistí, že je to pravda. Tak si to začnou spojovat… Dobrý film je naučí, jak používat kritické myšlení k analyzování toho, co sledují. Překonáme velkou překážku, pokud dokážeme lidi přimět, aby analyzovali, co sledují. Jakmile to začnou analyzovat, uvidí všechny spojitosti, které se obvykle samy propojí.
Mike Smith: Liz Crokin zašla tak daleko do přední linie, že byla zesměšňovaná, označovaná za šílence. Položím otázku všem těm lidem, co ji zesměšňovali… Zdá se vám teď tak šílená?
Liz Crokin: Když všechna fakta dáte dohromady a použijete kritické myšlení, uvědomíte si, že tyto věci jsou skutečné. Není jeden hlavní nezvratný důkaz. Je mnoho malých nezvratných důkazů, které si musíte propojit, a musíte použít kritické myšlení, abyste pochopili, že tyto věci jsou skutečné. To nás přivádí k zásadní otázce: Když byl Jeffrey Epstein odhalen a je údajně mrtvý, kolik jeho kamarádů, kteří pravidelně navštěvovali jeho sexuální ostrov, bylo také zapletených ve znásilňování, mučení a obchodování s dětmi? To je pizzagate.
Mike Smith: Asi chci, abyste se na chvíli zastavili, poodstoupili, podívali se na slova svých písniček, na agendy ve filmech, na zprávy v médiích, které vstřebáváte… Nemůžeme tvrdit, že vše je špatné, že celý Hollywood je špatný. To není pravda. Není pravda, že celá CIA je špatná. Existuje spousta dobrých lidí, kteří pracují v obou průmyslech. Nejsou to špatní lidé. Ale pokud lidé, co kontrolují zprávy a agendy, nejsou dobří lidé, a mají odlišné agendy, můžou vás jimi ovlivňovat a ani si toho nevšimnete, dokud se nezastavíte a nepodíváte na věci objektivně.
Brad Martin: Už nemohu dělat kompromisy. O tom není život. Chci předat dobré poselství svým dětem, a chci, aby věděly, že jejich táta nakonec udělal správnou věc, a že jejich táta bojoval za dobrou věc. Pokud někdy dostanu příležitost točit filmy, které šíří dobré poselství, a lidé si začnou uvědomovat, že mohou být dobří, a že mohou začít dělat dobré věci, že to je další fáze, lidé tomu začnou věřit. To stejné se znecitlivěním násilí… lidé začali věřit, že je v pořádku někoho zabít, nebo že sledovat, jak někdo umírá, není žádná velká věc. Když lidé nepomáhají ostatním potřebným na ulici, máme problém. Tohle se teď může změnit. Tento dokument dělám, protože chci být jeden z prvních lidí, co může říct: Nemusí to takové být. Jsme dobří lidé. Lidé jsou dobří. Můžeme svět udělat lepším. Protože peníze a technologie, abychom tento svět udělali lepším, už existují. Jen byly dlouho kontrolovány. Je načase, aby se to vše odhalilo. Možná jsem katalyzátorem pro něco lepšího.
Mike Smith: Jak budou média vypadat v budoucnu? Doufám, že nebudou filtrovaná. Rád bych vytvořil platformu nebo nějaký systém, kde umělci se mohou přímo spojit se svým publikem. Chci tvořit produkty a vyprávět příběhy, které lidi sbližují, které přináší soucit, lásku, odpuštění, které přináší inspiraci a odvahu, bez vlivu násilí nebo bezdůvodného sexu, bezdůvodných úmrtí nebo hrůz, protože tyto věci se uchovávají v naší psychice a duši. Nemyslím si, že takto náš svět měl vypadat. Pravda se objevuje, nikdy neříká
Překlad: David F.
Podpořte i tvůrce dokumentu na: Outofshadows.org

12,298 Zhlédnuto
Pages: Page 1, Page 2, Page 3 www.otevrisvoumysl.cz/…/3