Christmas Campaign: Financial Insights
Clicks1.8K

Matovič uznesením vlády naplnil desivé proroctvo o dobe antikrista z knihy Zjavenia sv. apoštola Jána a o „znamení šelmy“.

Matovič uznesením vlády naplnil desivé proroctvo o dobe antikrista z knihy Zjavenia sv. apoštola Jána a o „znamení šelmy“.

A bolo jej dané, aby do obrazu šelmy vložila ducha, aby obraz šelmy aj hovoril a pôsobil, že každý, kto sa nebude klaňať obrazu šelmy, bude usmrtený. A pôsobí, že všetci, malí i veľkí, bohatí i chudobní, slobodní aj otroci, prijímajú na pravú ruku alebo na čelo znak, a že nik nemôže kupovať alebo predávať, iba ten, kto má znak: meno šelmy alebo číslo jej mena. V tomto je múdrosť: Kto má rozum, nech spočíta číslo šelmy; je to číslo človeka a jeho číslo je šesťstošesťdesiatšesť. (Zjv 13, 15-18)

Covidový Apartheid: Slovenská vláda Igora Matoviča na deň 102. výročia vzniku vojnového Československa prijala vládne uznesenie zavádzajúce Apartheid, ktorým sa napĺňa hrozivé proroctvá z Biblie, že bez „znamenia šelmy“ nenakúpíš!

Vláda v uznesení odporúča hlavnému hygienikovi, aby vydal vyhlášku, podľa ktorej zamestnávatelia, živnostníci a prevádzkovatelia obchodov a služieb na Slovensku nebudú smieť do svojich budov vpúšťať osoby a zákazníkov bez čerstvého potvrdenia o negatívnom teste na Covid-19 a je len otázka času, kedy sa zákaz vstupu začne vzťahovať aj na ľudí bez vakcíny! Ľudia bez testov a vakcín sa stanú ľuďmi 2. kategórie, bez práva si nakúpiť, navštíviť krčmu, kino, alebo bez práva chodiť do školy!
Slovenský premiér predložil návrh vládneho uznesenia, ktorým odporúča hlavnému hygienikovi SR, aby na území Slovenska zaviedol de facto Apartheid, rozdelenie obyvateľstva na dve kasty ľudí.

Lenže, na Slovensku dnes v tento významný deň došlo k ďaleko hrozivejšie udalosti, ktorú slovenské alternatívne médiá prešli bez povšimnutia, ale naša redakcia bola na udalosť okamžite upozornená, aby sme vec medializovali a publikovali. Na Slovensku dnes zasadala vláda Igora Matoviča a prijala vládne uznesenie č. 693/2020, v ktorom oznamuje [2] rozšírenie opatrení v rámci Núdzového stavu a v bode C odporúča hlavnému hygienikovi SR nasledovné:
„vydať vyhlášku, ktorou uloží povinnosť relevantným subjektom (zamestnávateľom, prevádzkovateľom, atď.) vyžadovať potvrdenie o negatívnom výsledku RT-PCR testu alebo certifikát vydaný Ministerstvom zdravotníctva SR s negatívnym výsledkom antigénového testu certifikovaného na území Európskej únie na ochorenie COVID-19 vykonaný subjektom podieľajúcim sa na celoplošnom testovaní „Spoločná zodpovednosť“ pri vstupe do ich objektov“.

Okamžite po publikovaní uznesenia na webový portál vlády Slovenskej republiky nám do redakcie začali chodiť emaily s prosbami, aby sme vec medializovali, že sa jedná o prekročenie všetkých medzí a tiež o naplnenie biblického proroctva z Knihy Zjavenia svätého apoštola Jána o tom, že kto nebude mať znamenie šelmy na svojej, resp. vo svojej ruke, tak nič nenakúpi a nič nepredá. Toto desivé proroctvo sa dnešným dňom 28. 10. 2020 stalo na Slovensku skutočnosťou. Ak si totiž prečítate odporúčania hlavnému hygienikovi, tak to hneď pochopíte. Relevantné subjekty ako sú zamestnávatelia a prevádzkovatelia, teda všeobecne firmy, predajne a prevádzky služieb ako sú krčmy, reštaurácie, holičstvo, kaderníctvo, supermarkety, hypermarkety, večierky.

Keď sa pozeráme v redakcii na dnešné uznesenie vlády Slovenskej republiky v bode C, tak vidíme v podstate to isté, čo by sme mohli nazvať ako pokusom o zavedenie sociálneho Apartheidu na Slovensku súčasnou vládou Igora Matoviča, ktorý je autorom tohto vládneho uznesenia. A naozaj nejde o preháňanie, je to holé konštatovanie faktu, pretože odsek C síce nie je nariadením, ale iba odporúčaním hlavnému hygienikovi, lenže ak hlavný hygienik odporúčania poslúchne a nariadi zamestnávateľom a prevádzkovateľom objektov a budov povinnosť kontrolovať vstup zamestnancov a zákazníkov, či majú platné negatívne testy na Covid-19, tak sa v tom okamihu naplní skutková podstata rozdelenia spoločnosti na Slovensku podľa vzorca apartheidu a obyvateľstvo na Slovensku sa rozdelí na 2 spoločenské kasty.

Kto nebude mať znamenie šelmy v ruke v podobe kusa papiera o teste na Covid-19, nič na Slovensku nenakúpi, ani nepredá!

Prvá skupina sa nechá pravidelne a každý mesiac testovať, stále dookola, každý mesiac, až do chvíle, než bude vakcína. Potom budú zamestnávatelia a prevádzkovatelia kontrolovať aj potvrdenie o očkovaní. Ľudia s očkovaním sa nebudú musieť testovať každý mesiac, očkovanie im vydrží 1 rok, len predložia pri vstupe do predajne alebo do práce potvrdenie o očkovaní. Kto nebude očkovaný, bude musieť predkladať potvrdenie o čerstvom teste, zrejme nie staršom ako 1 mesiac. Druhá skupina nebude testovaná, nebude očkovaná, prípadne pôjde o pozitívne testované osoby. Táto skupina ľudí sa stane skupinou osôb 2. kategórie, skupinou osôb žijúcich v systéme vyčlenenej zo spoločnosti, čo nie je nič iné ako definícia Apartheidu.

Ak Slováci nebudú chcieť chodiť na testy, ak si nebudú chcieť nechať strkať špajdle do nosa každý mesiac, ak sa nebudú chcieť nechať očkovať, potom sa ich život začne podobať černochom v časoch Apartheidu v JAR pred rokom 1994. Bez potvrdenia o čerstvom teste na Covid -19 jednoducho nenakúpiš v supermarkete, nepustia ťa tam. Bez potvrdenia ťa nepustia do krčmy. Nepustia ťa na úrad, ani do kina, ani k holičovi, ak si študent, nepustia ťa do školy, nepustia ťa na univerzitu.

Ak nemáš potvrdenie o teste, nepustia ťa do MHD, nepustia ťa do autobusovej či vlakovej čakárne. Ak nemáš potvrdenie, nepustia ťa do autoservisu na výmenu oleja, na prezutie pneumatík, nepustia ťa na STK. Ak hlavný hygienik SR splní to, čo mu odporúča v dnešnom vládnom uznesení Matovičova vláda, na Slovensku v tom okamihu dôjde k ustanoveniu Apartheidu, k rozdeleniu spoločnosti na dve skupiny obyvateľstva s diametrálne odlišnými občianskymi a ľudskými právami. Už na jar som varoval a predpovedal vo svojich článkoch, že presne toto sa stane, bez testu a vakcíny vás nepustia do obchodu, do školy, do práce. A vidíte, je to tu! Iba som nečakal, že prvou krajinou, ktorá to zavedie, bude Slovensko.

-VK-
Šéfredaktor AE News
Poznámka redakcie AZN- Krátené

alianciazanedelu.sk/archiv/7386
Anton Čulen
Vyzývame veriacich, aby sa podľa svojich možností pripojili k modlitbe za Slovensko a prísnemu pôstu o ktorý nás žiadajú naši biskupi, ale aj odprosili za hrubé urážky, ktoré sa dostávajú Božiemu majestátu
Pavol Iring
zoberte si, ze bude velmi neprakticke, kamkolvek pojdeme, mat v ruke nejaky papier, stale ho vyberat a schovavat. postupne to ludi zacne obtazovat a ten system preukazovania sa bude musiet zmenit, zjednodusit, zmensit. co to bude?
jezofiko
Ano. ale keď máš vytiahnuť kartu na výber z bankomatu tak si kľudný, že. Schovaj si hotovoť do ponožky alebo pod perinu a odtiaľ postupne vyberaj hotovosť. A môžeš vyhodiť bankomatovú kartu.
Peter(skala)
Pavol, podla mna to budu najprv nejaké menšie karty a napokon čipy v tele
jezofiko
Ale nemaľuj čerta na stenu.
Peter(skala)
odkedy katolik veri poveram ? 🤔 🤭 😉
chovanak
Píšu tu samí psychopati. Choďte sa radšej pozrieť do nemocníc.
jezofiko
No však to . A horšie je to že povedia ako sa treba modliť a síra ide na pápeža a na biskupov len tak hvízda. Kde je poslušnosť Caesar a ľubica....skala kde je?
Peter(skala)
presne ... všetci su nevychovaní, len ja som lietadlo 🤪
Peter(skala)
chovanak, myslíš tieto?

Virtuálna pandémia?
Caesar
Slovenský premiér predložil dňa 28.10.2020 návrh vládneho uznesenia, ktorý odporúča hlavnému hygienikovi SR, aby na území Slovenska zaviedol de facto Apartheid, rozdelenie obyvateľstva na dve kasty ľudí
Publikované 29.10. 2020 o 09:22 |
Karma článku: 27.73 |
Počet pozretí: 577 |
Počet komentárov: 0

Kovidový Apartheid: Slovenská vláda Igora Matoviča na deň 102. výročia vzniku Československa prij…More
Slovenský premiér predložil dňa 28.10.2020 návrh vládneho uznesenia, ktorý odporúča hlavnému hygienikovi SR, aby na území Slovenska zaviedol de facto Apartheid, rozdelenie obyvateľstva na dve kasty ľudí
Publikované 29.10. 2020 o 09:22 |
Karma článku: 27.73 |
Počet pozretí: 577 |
Počet komentárov: 0

Kovidový Apartheid: Slovenská vláda Igora Matoviča na deň 102. výročia vzniku Československa prijala vládne uznesenie zavádzajúce Apartheid, ktorým sa napĺňa hrozivé proroctvá z Biblie, že bez „znamení šelmy“ nenakúpiš! Vláda v uznesení odporúča hlavnému hygienikovi, aby vydal vyhlášku, ktorú zamestnávatelia, živnostníci a prevádzkovatelia obchodov a služieb na Slovensku nebudú smieť do svojich budov vpúšťať osoby a zákazníkmi bez čerstvého potvrdenia o negatívnom teste na Covid-19 a je len otázka času, kedy sa zákaz vstupu začne vzťahovať aj na ľudí bez vakcíny! Ľudia bez testov a vakcín sa stanú ľuďmi 2. kategórie, bez práv nakúpiť si, navštíviť krčmu, kino, bez práva chodiť do školy!

Ďalej to sú živnostníci s prevádzkami svojich služieb alebo svojej výroby, veľké závody, veľké podniky, organizácie, banky, školy, úrady, kiná, divadlá, jednoducho a skrátka všetci zamestnávatelia a prevádzkovatelia objektov a budov, do ktorých vstupujú zamestnanci či zákazníci, budú musieť pred vstupom do budovy, predajne, prevádzky, objektu požadovať od zamestnancov či po zákazníkovi platný doklad o negatívnom teste na Covid-19 a ak osoba nebude mať test, alebo bude prepadnutý a príliš starý, osoba nebude vpustená na svoje pracovisko, pokiaľ ide o zamestnancov , a nebude ju dovolené nakúpiť si v obchode, v supermarkete, pokiaľ ide o zákazníka.
Kto nebude mať znamenie šelmy v ruke v podobe kusa papiera o teste na Covid-19, nič na Slovensku nenakúpi, ani nepredá!
Ľudia budú podľa vzoru Juhoafrického apartheidu , alebo podľa vzoru ,,čínskeho sociálneho kreditu “ rozdelení do 2 kategórií :
Prvá skupina sa nechá pravidelne a každý mesiac testovať, stále dookola, každý mesiac, až do chvíle, než bude vakcína. Potom budú zamestnávatelia a prevádzkovatelia kontrolovať aj potvrdenie o očkovaní. Ľudia s očkovaním sa nebudú musieť testovať každý mesiac, očkovanie im vydrží 1 rok, len predložia pri vstupe do predajne alebo do práce potvrdenie o očkovaní. Kto nebude očkovaný, bude musieť predkladať potvrdenie o čerstvom teste, zrejme nie starším ako 1 mesiac.

Druhá skupina nebude testovaná, nebude očkovaná, alebo pôjde o pozitívne testovanú osoby. Táto skupina ľudí sa stane skupinou osôb 2. kategórie, skupinou osôb žijúcich v systéme vyčlenenie zo spoločnosti, čo nie je nič iné ako definícia apartheidu.
Ak nemáš potvrdenie o teste, nepustia ťa do MHD, nepustia ťa do autobusovej či vlakovej čakárne. Ak nemáš potvrdenie, nepustia ťa do autoservisu na výmenu oleja, na prezutie pneumatík, nepustí ťa na STK. Ak hlavný hygienik SR splní to, čo mu odporúča v tomto vládnom uznesení Matovicova vláda (a ja som presvedčený o tom že to prijme okamžite), na Slovensku tým okamihom dôjde k ustanoveniu apartheidu, k rozdeleniu spoločnosti na dve skupiny obyvateľstva s diametrálne odlišnými občianskymi a ľudskými právami. Už na jar som varoval a predpovedal vo svojich blogoch , že presne toto sa stane, bez testu a vakcíny vás nepusti do obchodu, do školy, do práce. A vidíte, je to tu! Iba som nečakal, že prvou krajinou, ktorá to zavedie, bude práve naše Slovensko.
Z webu :
Vidíte ten nápis „IPSOS MORI“ – to je názov firmy / spoločnosti na testovanie. Je to spoločnosť „verejného blaha a zdravia“. Viete však čo znamená z latinčiny do slovenčiny tento nápis „IPSOS MORI“?- ONI UMRÚ !
Príde vám to pritiahnuté za vlasy ? Tak sa ideme ešte pozrieť na ďalšie skladačku diabolského testovanie. Všetci ste asi videli auto s testovacími súpravami covid. V jeho znaku je akýsi obrazec zvieraťa / šelmy

Tak som si to dal dokopy, prečo by teda mali spájať testy so smrťou. ? A hneď mi to došlo. Plánujú totiž po tejto „pandémiu“ vypustiť skutočný vírus, ktorý bude mať mnohonásobne vyššia úmrtnosť a bude vysoko nákazlivý. Toto nie je výmysel. Môžete si pokojne pustiť Billa Gatesa,. youtube.com/watch?v=qona8HC3imE
Hovorí tam o ďalšie pandémii, ktorá tentoraz upúta pozornosť všetkých ľudí. Znamená to teda , že majú pripravený skutočný vírus, ktorý bude zabíjať a tak sa tiež väčšina ľudí ochotne vzdá svojej slobody a sadne na lep dlho pripravovanému NWO a čipovaniu / vakcíny / , ako znamenie šelmy.
Mimochodom –
-nepripomína vám to znak z toho čipovacieho auta ?
Je COVID-19 frontálny útok na Európu ?

V krajinách kde sú lepšie podmienky na šírenie COVID-19 sú minimálna alebo žiadne prírastky , viď tabuľka. Naproti tom krajiny Európy hlásia k 27.10.2020 výrazný nárast infikovaných :Francúzsko hlási k 27. 10. až 33 tisíc,Španielsko 18 tisíc, Anglicko 22 tisíc, Taliansko takmer 23 tisíc, Nemecko cez 13 tisíc, Poľsko stúplo na viac ako 18 tisíc infikovaných, Česko hodne cez 15 tisíc… Belgicko rovnako na 15 stich tisícoch.

Niečo o už spustenej vakcinácii vo svete :
Singapur
zastavil vakcináciu svojich občanov proti chrípke po tom, čo 48 ľudí umrelo v Južnej Kórei po použití vakcín SKYCellflu Quadrivalent od juhokórejskej CZ Bioscience a lokálne distribuované firmou AJ Biologics a VaxigripTetra vyrábanou a distribuovanú firmou Sanofi Aventis (budú vakcíny proti CIVID-19 rovnaká biologická zbraň ? )
telegraph.co.uk/…u-vaccines-48-die-south-korea/
Južná Kórea sa drží plánu vakcíny proti chrípke aj napriek obavám o bezpečnosť po 25 úmrtiach (takto postupuje aj trnavský psychopat )
telegraph.co.uk/…-plan-despite-safety-fears-25/
Takže moje zhrnutie – je jasné že vláda Psychopata slúži záujmom cudzej krajiny (USA) a nadnárodným spoločnostiam. Aby sa svojim páničkom zapáčili , kľudne urobia z nášho krásneho Slovenska pokusné laboratórium po vzore Číny . Takže vy čo ste normálny odmietnite sa tohoto satanského plánu zúčastniť a robte občiansky odpor na ktorý máte právo z Ústavy . zatiaľ sa ju ten Idiot ešte nepokúsil zmeniť. Je to však len otázka času !!!
Lopko21 shares this
1.8K
Apokalypsa
U.S.C.A.E.
to je Bumážka ala sojuz a Vsjo dľa stalina ale úspešne naprogramovali ľudí komunisti aby ich metódy a aj normálnosť označovali slovom fašizmus a ľudia sa zjavne namotali
Peter(skala)
Velmi výstižný članok..presne vystihuje znamenie šelmy ... nebudu môcť nakupovať

Matovič je fašista
Caesar
Matovic je DIABOL! Slobodomurár!
jezofiko
To si povedz o svojom Kotlebovi Peter.Splietol si si strany.
jezofiko
Jasné CEaSAR. On je diabol a všetci ostatní sme anjeli.Toľko podlých ľudí na stránkach glorie veď to už nie je kresťanská stránka. Skala a Caesar, do akej úlohy sa vy tu staviate.Čo si to dovoľuje,a k ste veriaci tak čo tu píšete také nezmysly. Niekady som na ľudí nahnevaný ale diabol povedať o niekom koho si ani z rýchlika nevidel je odvážne. Prečítaj si v sv.písme o bohapustom blaznovi.
Peter(skala)
Presne Peter ty co si dovoľujes až keď ti jozefiko povie, potom môžeš 🤗
jezofiko
Ja nie . Ja ti niečo pripomínam ale pokora tebe zjavne nič nehovrí.
Peter(skala)
nechaj si to, multinick, nechaj si svoje posudzovania, ked budeš mať argumenty k teme, tak potom môžeme diskutovať.
Caesar
jezofiko
no dobre, tak oprava: Matovic je posadnutý demonmi - diablami....
Peter(skala)
🤭 🤭 🤭
jezofiko
Ach bože, už ani zalomiť rukami sa nad vami neoplatí. Chodte sa modliť, a potom tu prídte kydať.
Peter(skala)
nespomínaj Boha, bo sa ti zlomi noha :)

Cirkev.prikazanie: nevezmeš meno Božie nadarmo a ja doplnam-nenapíšeš meno svojho Boha s malým "b" :)
Hiwea
Obavy sú na mieste. Lenže vyhláška ako akt podzákonný (rozumej nie nezákonný ale akt s nižšou právnou silou) musí byť v súlade so zákonom, ktorý ju na to splnomocnil, resp. v čase núdzového stavu aj s uznesením vlády, keďže počas tohto stavu možno obmedziť NIEKTORÉ základné práva a slobody (zák. č. 227/2002) uznesením vlády, tam presne stanoveným spôsobom. Uznesenie vlády č. 693/2020 stanovuje v …More
Obavy sú na mieste. Lenže vyhláška ako akt podzákonný (rozumej nie nezákonný ale akt s nižšou právnou silou) musí byť v súlade so zákonom, ktorý ju na to splnomocnil, resp. v čase núdzového stavu aj s uznesením vlády, keďže počas tohto stavu možno obmedziť NIEKTORÉ základné práva a slobody (zák. č. 227/2002) uznesením vlády, tam presne stanoveným spôsobom. Uznesenie vlády č. 693/2020 stanovuje v bode 4. stanovuje "cestu v nevyhnutnom rozsahu za účelom obstarania nevyhnutných základných životných potrieb (nákup potravín, liekov a zdravotníckych prostriedkov, hygienického tovaru, drogériového tovaru, krmív a ďalších potrieb pre zvieratá, zabezpečenie starostlivosti o deti, zabezpečenie starostlivosti o domáce zvieratá, doplnenie pohonných hmôt) do najbližšej maloobchodnej predajne od miesta bydliska a cestu späť," . Teda nie je možné vyhláškou orgánu štátnej správy (Ministerstva) ísť obmedzeniami nad rámec právnej normy (uznesenia), ktorá tento štátny orgán spônomocnila na upresnenie obmedzení (nie ich rozšírenie). Išlo by o neplatný právny akt - teda paakt s nálsdenou trestnou zodpovednosťou za takúto reguláciu.
ľubica
sme holubiči národ už dávno sme mali vyjsť do ulíc!!!!
jezofiko
Bež, bež.....ak chceš bojovať za svoje práva tak bež. A nehecuj sa len tu nastránkach glorie.
Peter(skala)
Som si spomenul na smeraka z Košíc co v 89 doma sedel a kachlickoval :)
jezofiko
Určite to bol J. Ľupták - kelňa
Peter(skala)
bol to Pavol Paška "kachličkar" aj dnes mame kachličkááááááááárov, čo sedia doma, lebo si myslia že všetko sa samo spraví, pričom paradoxne ta kachlička sa sama nedá na stenu. Podla mna to bola len vyhovorka, aby nemusel ísť štrajkovať a pritom sa naučil aj kachličkovať :)

Dopadol ako dopadol a tak dopadne aj Matovič, pokial neprestane bluzniť a ludí zatvarať do domacich koncentrakoch. To on má …More
bol to Pavol Paška "kachličkar" aj dnes mame kachličkááááááááárov, čo sedia doma, lebo si myslia že všetko sa samo spraví, pričom paradoxne ta kachlička sa sama nedá na stenu. Podla mna to bola len vyhovorka, aby nemusel ísť štrajkovať a pritom sa naučil aj kachličkovať :)

Dopadol ako dopadol a tak dopadne aj Matovič, pokial neprestane bluzniť a ludí zatvarať do domacich koncentrakoch. To on má na svedomí stratu zamestnania-živobybitia, zadlženia rodiny, gemblerstvo a samovraždy.

.. a tí, čo mu robia medvediu službu vo svojej naivite, že oni si len plnia svoju povinnosť
slniečkááááááááááári a kachličkááááááááááááári, čo nič nevidia len svoje radovanky z vyletikov za drahe peniaze a uznanie za vykonanu pracu pre svoje blahobytie
🤮
Hiwea
Priatelia, celkom dobre nerozumiem, či ste môj príspevok ocenili alebo nie. Len to upresním. Matovič nemôže ľuďom nanucovať na tlačových konferenciách povinností, ktoré nevyplývajú z uznesenia vlády. A už vôbec nie vyhláškou Ministerstva. Ako som citovala vyššie, 4. bod uznesenia, ktorým sa stanovujú výnimky hovorí jasne o tom, že nie je potrebné sa testovať ak človek chce chodiť do obchodu, …More
Priatelia, celkom dobre nerozumiem, či ste môj príspevok ocenili alebo nie. Len to upresním. Matovič nemôže ľuďom nanucovať na tlačových konferenciách povinností, ktoré nevyplývajú z uznesenia vlády. A už vôbec nie vyhláškou Ministerstva. Ako som citovala vyššie, 4. bod uznesenia, ktorým sa stanovujú výnimky hovorí jasne o tom, že nie je potrebné sa testovať ak človek chce chodiť do obchodu, školy, drogérie atď. Za to nemôžu dať policajti pokutu. Vyhláškou MZ SR nemožno upraviť nad rámee toho, čo už bolo regulované uznesením vlády. A ešte jeden postreh. Sväté omše sú zakázané na základe uznesenia vlády (zhromažďovanie 6 - tich ľudí). To je v úplnom rozpore s ústavou, pretože zákonom 227/2002 možno ombedziť právo pokojného zhromažďovania, nie vierovyznania. Čl. 24 ústavy (vierovyznanie) nie je to isté ako čl. 28 ústavy - právo pokojne sa zhromažďovať. Zákon 227/2002 a teda aj následné uznesenie vlády reguluje len právo pokojne sa zhromažďovať (politické práv), nie právo na vierovyznanie (základné ľudské právo a sloboda - btw- na to rozdelenie právo a sloboda treba dať pozor.) Z toho vyplýva, že vláda vôbec nemôže obmedziť ani za núdzového stavu slobodu vierovyznania a praktizovania náboženského kultu (pozri ten čl. 24 ústavy). Predsa my, ktorí chodíme na sv. omše predsa nenahlasujme spoločné zhromaždenia ako pri "práve zhromažďovať sa". Je to proste odlišné právo, ktoré nie je možné obmedziť ani za núdzového stavu - podobne ako právo na život. Ale Matovič a celý svet to robí. Pýtam sa prečo.
Ružena
Snád preto, lebo kompetentní ktorí by si mali zhromaždenia veriacich obhájiť kolaborujú s "vládcami"?
jezofiko
Skala ty si vychýlený od svojej osi.Choď sa dať na päťdňovú kúru do ĽSNS a lieč sa.A nešír hoaxy. Takých tu je bude dosť, tak sa k nim nepridávaj.
Peter(skala)
Presne Skala, chod sa lieičť ked vraví Jozefiko. AAAAAAAA nešir hoaxy
Nechapem, prečo si nedaš ppovedať... Jozefiko tu chodí každý den same članky, píše, dáva videa, obrazky, má same falouveri a komentare, on avie najlepšie čo sa tu deje a ty prideš raz za rok a si mysliš že máš patent na všetko.
Mal by si sa hambiť, že sa vôbec nehambiš 🤭