Policjantka z radością o mandatach. Ostra reakcja internautów [VIDEO]

Lubelska policja opublikowała w mediach społecznościowych nagranie, w którym w dość osobliwy sposób informuje o nowym taryfikatorze kar. Internauci …
TomUrb
Nie wiem, czy Wy też tak macie, ale mnie zaczynają wracać mgliste (na razie) wspomnienia z czasów komuny. A raczej "przypomnienia".
fartuszniak leszek
Jest gorzej jak za komuny, bo teraz takim wygórowanym mandatem mogą doprowadzić tych mniej uposażonych do pozbawienia środków do życia i mieszkania, które bezpłatnie dostaną nachodźcy ze wschodu, a za komuny nikogo nie mogli wyrzucić na bruk. Oczywiście komunizm był złym systemem, wymyślonym przez okultystę Marksa do walki z Wiarą Katolicką, ale w tym systemie nie niszczono rodziny w takim stopniu …More
Jest gorzej jak za komuny, bo teraz takim wygórowanym mandatem mogą doprowadzić tych mniej uposażonych do pozbawienia środków do życia i mieszkania, które bezpłatnie dostaną nachodźcy ze wschodu, a za komuny nikogo nie mogli wyrzucić na bruk. Oczywiście komunizm był złym systemem, wymyślonym przez okultystę Marksa do walki z Wiarą Katolicką, ale w tym systemie nie niszczono rodziny w takim stopniu jak dzisiaj, bo małżeństwo mogło być tylko między kobietą i mężczyzną, natomiast podstępny masoński okultystyczny liberalizm zakwestionował wszelkie odwieczne wartości i wmówił nam, że to jest "wolność". W tej drodze do masońskiej "wolności" jesteśmy także systematycznie pozbawiani środków do życia i oczekują od nas wdzięczności za to że w ogóle jeszcze żyjemy, a to w imię opętanego "nowego porządku świata".
TomUrb
A czy to nie przypadkiem również po to, aby ludzi zniechęcić do posiadania samochodu? Wśród "elit" są już pomysły, żeby nie posiadać samochodu, tylko zamawiać przejazd (być może niedługo autonomicznym pojazdem). "Oni" naprawdę planują sporo naprzód.
asia7
Bardzo wysokie stawki mandatu jak na zarobki Polaków, po to by zadłużać i pozbawiać nas nieruchomości (w postaci działek, mieszkań, domów).
Ten mechanizm dzieje się w sferze spadków, masz przeterminowany (sprzed 20 laty) jakiś niewielki dług (np: u providenta) komornik zabiera to co otrzymałbyś w spadku, kwotę długu dopasowuje do wartości dziedziczonej nieruchomości.
Konfederacja Korony Polskiej
Raczej astronomiczne stawki !!! ale co to okupanta chazaro -masońskiego z Knesejmu Polin i rezydenta Judę obchodzi ! taki jest cel tego plemienia żmijowego ; dorżnąć watahę gojów bo banderowcy i szydzi już czekają na całkowite przesiedlenie !!!